Mart 28, 2024, 11:30:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Men's EHF EURO 2012  (Pročitano 114904 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Men's EHF EURO 2012
« poslato: Jun 15, 2011, 04:46:11 posle podne »
http://www.ehf-euro.com/index.php?id=2281

Највећи догађај који претходни ЕУРО 2012, жреб прелиминарних група, одржаће се у 12 часова у "Бел Експо Центру" у Београду. Србија ће данас бити центар европског рукомета, а жребом ће руководити водећи двојац ЕХФ-а, председник Тор Лиан и генерални секретар, Михаел Видерер.

Као гости на жребу, наћи ће се Драган Шкрбић, некадашњи најбољи играч планете, наш прослављени репрезентативац, као и Марко Вујин, Словенац, Урош Зорман и Норвежанин, Кристофер Рамбо.

РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА У ПРЕЛИМИНАРНОЈ ФАЗИ НА ЕУРО 2012:

Група - Београд
Пољска
Данска
Србија
Словачка

15 Јан 2012
Пољска: Србија
Данска: Словачка
 
17 Јан 2012
Словачка: Пољска
Србија: Данска
 
19 Јан 2012
Пољска: Данска
Србија: Словачка

Група Б - Ниш
Немачка
Шведска
Чешка Република
БЈР Македонија

15 Јан 2012
Немачка: Чешка Република
Шведска: Македонија
 
17 Јан 2012
Македонија: Немачка
Чешка: Шведска

19 Јан 2012
Немачка: Шведска
Чешка: Македонија

Група Ц - Нови Сад
Француска
Мађарска
Шпанија
Русија

16 Јан 2012
Француска: Шпанија
Мађарска: Русија

18 Јан 2012
Русија: Француска
Шпанија: Мађарска
 
20 Јан 2012
Француска: Мађарска
Шпанија: Русија

Група Д - Вршац
Хрватска
Норвешка
Исланд
Словенија

16 Јан 2012
Хрватска: Исланд
Норвешка: Словенија

18 Јан 2012
Словенија: Хрватска
Исланд: Норвешка
 
20 Јан 2012
Хрватска: Норвешка
Исланд: Словенија

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #1 poslato: Novembar 07, 2011, 05:47:14 posle podne »
Posto vidim da je cika Peki otvorio temu o Evropskom u ovom pravom muskom sportu u kome smo nekada pravili decu ostatku sveta a gledao sam mec sa Hrvatima uzivo reko da malo osvezimo temu. Ono kako igramo je jako slabo, krila mogu komotno da zapale po pljugu koliko ih proigravaju, par top igraca i totalno neuigrana ekipa. Najbolje od svega je sto se uvek napalimo protiv brace pa ih nekada i dobijemo iako su realno jaci:-). Nadam se da ce do prvenstva da se uigra malo ekipa jer je domaci teren 5 golova viska pa bi mozda i mogli do nekog polufinala uz dobar zreb.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #2 poslato: Novembar 07, 2011, 06:14:54 posle podne »
Mi nemamo igru u zadnjih 5-7 god.
razlog je neorganizacija u samom savezu i kao sto smo izgubili fudbal,kosarku tako smo izgubili i rukomet.
tvoja konstatacija oko krila je na zalost tacna.dok se sve druge ekipe tj njihova igra zanisva na tome da golovi budu pravilno rasporedjeni i an spoljne igrace i na krila,nasa se zasniva na vujinu i ilicu ili eventualno sessumu.
ako oni zakazu mi gubimo.ili ako oni ne mogu da daju ekipama vise od po 4 -6 golova svaki-A NE MOGU jer sistemigre vise nije seljacka taraba 6 nula,vec im se odbrane transformisu iz 6 nula u 5-1 ili brzisnki 3-2-1 gde nas napad ne moze da se snadje i gubimo loptu ili sudija dize pasivan napad.
bez idejnost uz takve srednje bekove nije razlog nekvaliteta bekova vec nekih drugih stvari.
krila lape kao alkohol a i kada dobiju loptu to su obicno neke poluvisoke ili lopte bacene iz ocaja...
sve u svemu zalosno
ali kao i u svemu,bojim se da se to nikada nece promeniti
nase igrace debelo placaju,imamo vrhunski kvalitete a reprezentaciju nemamo nikakvu...gde je problem??..u igracima sigurno nije..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #3 poslato: Novembar 07, 2011, 06:39:45 posle podne »
Standardna prica koja se od drzavnih firmi koje su bile ponos a sada sprdnja polako prenosi na nekada trofejne sportove. Ono sto meni bode oci je da mi sa igracem vise svake prestupne godine napravimo visak  na krilua neke mnogo slabije ekipe to lagano rade. Naravno, cim dodju ozbilje ekipe tipa Hrvati, Danci  bice flaster na Vujina pa veselje jbg.  Ja se uvek nadam da kuci moze da se uradi nesto na silu sto naravno ne resava sistemske probleme koji se produbljuju.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #4 poslato: Novembar 07, 2011, 07:49:56 posle podne »
zalosno je to STO SE MI NADAMO da kao domacini ce mo biti povlasteni od strane sudija
a sinoc su nam RUSI pokazali kakve ce mo kriterijume imati sudjenja..ima da nas kreshu kao volove..
kao sto rekoh
krilni igraci su nam potpuno bezopasni po gol
a i ovo ne cudi jer jos od vremena naseg ""vrhunskog"trenera cija se i dan danas postuje a to je STA? PA JA MOGU DA IGRAM I BEZ KRILA i onda dodje na utakmicu u levo krilo mu daje 12 golova na toj utakmici govri o svemu
zalosno je da nasa krila golove uglavnom daju iz kontra a ne sa pozicija tok pogledaj samo sinoc npr hrv krila..zrnic 5 kom a onaj desni 3 ili 4 i to BEZ STRLEKA
da je strlek bio u igri bilo bi 5 a i vise sa leve i 5 sa desne strane i isto toliko bekovi i pivo i opla.....uz 10ak odbrana golmana to je to...
ma....kada vidim strane ekipe kako iggraju..

lepo je njima lino cervar rekao svima...

BEZ KRILA SE NE LETI

a vukovic neka id alje igra svoju igru macke i misa i neka kaze..izgubli smo od madjara zato sto nije ilic igrao...???

oooooouuuuu yesssss

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #5 poslato: Novembar 07, 2011, 08:12:28 posle podne »
Jbga vracamo se na staru temu o raspadu sistema i vrsnim strucnjacima sto prodaju muda za bubrege tipa Zonpi, Moka, Vuk ... Bice valjda bolje kada zaigra Petrovic junior:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #6 poslato: Novembar 08, 2011, 07:37:47 pre podne »
Jbga vracamo se na staru temu o raspadu sistema i vrsnim strucnjacima sto prodaju muda za bubrege tipa Zonpi, Moka, Vuk ... Bice valjda bolje kada zaigra Petrovic junior:-)

iskreno,kada vidim ovo ne bih ni zeleo da mi dete igra u ovakvoj repki jbg..a sa druge strane,ako nije u repki znas i sam da nema nista od dobrih angazmana (nije merilo) ali jbg..
ma nemam pojma sta da kazem-veruj mi
dugo vremena ce proci apsolutno dok on uopste ne bude spreman,ali se nadam da ces se do tada nesto promeniti

bdw.
prosli vikend junior je sa 16 god DEBITOVAO u SUPER LIGI SRBIJE i to ni manje ni vise protiv CRVENE ZVEZDE i sa pobedom 27-24 !!!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #7 poslato: Novembar 08, 2011, 08:42:02 pre podne »
Jbga vracamo se na staru temu o raspadu sistema i vrsnim strucnjacima sto prodaju muda za bubrege tipa Zonpi, Moka, Vuk ... Bice valjda bolje kada zaigra Petrovic junior:-)

iskreno,kada vidim ovo ne bih ni zeleo da mi dete igra u ovakvoj repki jbg..a sa druge strane,ako nije u repki znas i sam da nema nista od dobrih angazmana (nije merilo) ali jbg..
ma nemam pojma sta da kazem-veruj mi
dugo vremena ce proci apsolutno dok on uopste ne bude spreman,ali se nadam da ces se do tada nesto promeniti

bdw.
prosli vikend junior je sa 16 god DEBITOVAO u SUPER LIGI SRBIJE i to ni manje ni vise protiv CRVENE ZVEZDE i sa pobedom 27-24 !!!!

Pedja, daj malog u Zvezdu, da nas spase od trenerskog umeca Butulije i Peruna! :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2011, 09:37:31 pre podne »
Butulija je veci klovn od Adzica ako je to uopste moguce:). Pedja samo lagano taman malo da se kali u ovom kaubojskom sistemu pa kada dodje vreme i poklope se kockice u glavi i telu lepo neki  solidan klubic kao odskocnu dasku po mogucstvu sa finom minutazom i tako... Znas i ti sam, stara si ipak kajla :) Kakva je inace situacija sada u rukometu sto se tice finansija, meni je brat igrao u Sintelonu u zlatno doba pre  7,8 godina secam se da je odbio Torevijehu i Melcingen koliko je dobar ugovor imao...
Men sana in corpore sano !

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #9 poslato: Novembar 08, 2011, 09:39:48 pre podne »
I da svaka cast na uspesima do sada , mislim da je jako bitno sto pored sebe ima nekoga poput tebe koji ce da ga usmeri na pravi put i sacuva da ne sagori jer je ipak i dalje dete a to nosi razne izazove, znas i sam. A i ne placa whey:)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #10 poslato: Novembar 08, 2011, 10:42:20 pre podne »
I da svaka cast na uspesima do sada , mislim da je jako bitno sto pored sebe ima nekoga poput tebe koji ce da ga usmeri na pravi put i sacuva da ne sagori jer je ipak i dalje dete a to nosi razne izazove, znas i sam. A i ne placa whey:)

ne placa arignin,glutamin,lysin,vitamine, ...hahhaha..whey-a ima na pretek...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #11 poslato: Novembar 08, 2011, 10:49:10 pre podne »
ne placa arignin,glutamin,lysin,vitamine, ...hahhaha..whey-a ima na pretek...
 Zavidim mu, hahaha , Vazno da voli da trenira i onda nema zime...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #12 poslato: Novembar 08, 2011, 10:50:35 pre podne »
Butulija je veci klovn od Adzica ako je to uopste moguce:). Pedja samo lagano taman malo da se kali u ovom kaubojskom sistemu pa kada dodje vreme i poklope se kockice u glavi i telu lepo neki  solidan klubic kao odskocnu dasku po mogucstvu sa finom minutazom i tako... Znas i ti sam, stara si ipak kajla :) Kakva je inace situacija sada u rukometu sto se tice finansija, meni je brat igrao u Sintelonu u zlatno doba pre  7,8 godina secam se da je odbio Torevijehu i Melcingen koliko je dobar ugovor imao...

sto se tice finansija to ovisi od kluba kakve ima sponzore
a sa druge strane imas one koji ti nude sve i svasta samo da potpises ugovro i onda se na kraju sudis sa njima jer ne isplacuju nista
sve u svemu KOD NAS VELIKA NULA
sto se tice inostranstva..balkan kao balkan..neki klubovi tipa zagreb,metalurg i sl PLACAJU,svi ostali sepaju
nemacka-tu nema sta da se govori..to se sve zna
spanija-katastrofa,mada sada navodne bi trbealo da bude bolje
skandinavija,frnaucksa,svicarska-idelane zemlje za sport jer te drzava stiti tj postoji veoma rigorozan zakon o sportu po kojem ti klub NE MOZE OSTATI DUZAN tj moze ali drzava te isplacuje a onda oni kasnije gaze klub,predsednika,rukvodstvo itd i strasne us krivicne priajve za to..
o ciframa ne bih...ali samo cu reci da MVP svetskog prvenstva koji ima najvecu platu u rukometu a to je iznos koji neki prosecni livadar ima u nekoj 15 spanskoj ligi....(ovo nije razlog zasto ne volim i ne gledam fudbal :D)
ali sve u svemu,takav grub i za igrace veoma opasan sport,jako slabo placen
a sto se tice sintelona ili tarketa to vise ne postoji
u drugim gradovima (pretpostvljam) nekome bi glava odletelea sa ramena da na ulicu pusti 150 dece ili 5 generacija.
coveku si digao,i rekao ja to vise necu,.opstina mi ne daje pare bla bla bla bla...i trasssssss....150 dece na ulici...
i onda se pojavi nesretnik koji nema pojma o rukometu,ali ima pojma da roditelji placaju soma dinara clanarine,sva putovanja i njegove dnevnice i osnuje klub
deca NAREDNA od kojih se ocekivalo nesto -SU NAZADOVALA.
ja sam hteo da udjem u tu pricu,ali me sjebase oni koji su shvatili da sam tu CISTOG SRCA i da nisam hteo da udjem u pricu da imam interes nikakav ,cak sta vise,bio sam spreman svoje licne pare da ulozim u trenerke,dresove,lopte,ali eto....ako ja budem predsednik,onda cu pare koje dodju za razvoj sportu u opstini dati deci,a ne bi to sa njima podelio i jbg...NISAM BIO KOMPATIBILAN SA NJIMA..hahhahhahahhahahah.
sve u svemu
tuga,jad,bed i cemer.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #13 poslato: Novembar 08, 2011, 10:51:15 pre podne »
ne placa arignin,glutamin,lysin,vitamine, ...hahhaha..whey-a ima na pretek...
 Zavidim mu, hahaha , Vazno da voli da trenira i onda nema zime...

pa mislim da ce podatak da kada ide da spava,loptu stavlja kraj sebe,reci sve...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #14 poslato: Novembar 08, 2011, 11:24:33 pre podne »
ne placa arignin,glutamin,lysin,vitamine, ...hahhaha..whey-a ima na pretek...
 Zavidim mu, hahaha , Vazno da voli da trenira i onda nema zime...
Pametnom dosta...


pa mislim da ce podatak da kada ide da spava,loptu stavlja kraj sebe,reci sve...
Butulija je veci klovn od Adzica ako je to uopste moguce:). Pedja samo lagano taman malo da se kali u ovom kaubojskom sistemu pa kada dodje vreme i poklope se kockice u glavi i telu lepo neki  solidan klubic kao odskocnu dasku po mogucstvu sa finom minutazom i tako... Znas i ti sam, stara si ipak kajla :) Kakva je inace situacija sada u rukometu sto se tice finansija, meni je brat igrao u Sintelonu u zlatno doba pre  7,8 godina secam se da je odbio Torevijehu i Melcingen koliko je dobar ugovor imao...

sto se tice finansija to ovisi od kluba kakve ima sponzore
a sa druge strane imas one koji ti nude sve i svasta samo da potpises ugovro i onda se na kraju sudis sa njima jer ne isplacuju nista
sve u svemu KOD NAS VELIKA NULA
sto se tice inostranstva..balkan kao balkan..neki klubovi tipa zagreb,metalurg i sl PLACAJU,svi ostali sepaju
nemacka-tu nema sta da se govori..to se sve zna
spanija-katastrofa,mada sada navodne bi trbealo da bude bolje
skandinavija,frnaucksa,svicarska-idelane zemlje za sport jer te drzava stiti tj postoji veoma rigorozan zakon o sportu po kojem ti klub NE MOZE OSTATI DUZAN tj moze ali drzava te isplacuje a onda oni kasnije gaze klub,predsednika,rukvodstvo itd i strasne us krivicne priajve za to..
o ciframa ne bih...ali samo cu reci da MVP svetskog prvenstva koji ima najvecu platu u rukometu a to je iznos koji neki prosecni livadar ima u nekoj 15 spanskoj ligi....(ovo nije razlog zasto ne volim i ne gledam fudbal :D)
ali sve u svemu,takav grub i za igrace veoma opasan sport,jako slabo placen
a sto se tice sintelona ili tarketa to vise ne postoji
u drugim gradovima (pretpostvljam) nekome bi glava odletelea sa ramena da na ulicu pusti 150 dece ili 5 generacija.
coveku si digao,i rekao ja to vise necu,.opstina mi ne daje pare bla bla bla bla...i trasssssss....150 dece na ulici...
i onda se pojavi nesretnik koji nema pojma o rukometu,ali ima pojma da roditelji placaju soma dinara clanarine,sva putovanja i njegove dnevnice i osnuje klub
deca NAREDNA od kojih se ocekivalo nesto -SU NAZADOVALA.
ja sam hteo da udjem u tu pricu,ali me sjebase oni koji su shvatili da sam tu CISTOG SRCA i da nisam hteo da udjem u pricu da imam interes nikakav ,cak sta vise,bio sam spreman svoje licne pare da ulozim u trenerke,dresove,lopte,ali eto....ako ja budem predsednik,onda cu pare koje dodju za razvoj sportu u opstini dati deci,a ne bi to sa njima podelio i jbg...NISAM BIO KOMPATIBILAN SA NJIMA..hahhahhahahhahahah.
sve u svemu
tuga,jad,bed i cemer.....
Jbga jako mi je zao kada cujem tako nesto, ko god nesto pokusa bez talova i kombinacija sjebu ga vrlo brzo, greota stvarno ali sta je tu je. Ljudi ne kapiraju sta znaci da samo 10 klinaca trenira umesto da bleji po parkovima ali da ne offujemo... Ovo za Svajcarsku znam iz licnog iskustva , 30 soma u Svici je daleko bolje od 60 u Grckoj ili Turskoj npr...
Men sana in corpore sano !