Mart 29, 2024, 03:23:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Men's EHF EURO 2012  (Pročitano 114925 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #15 poslato: Novembar 08, 2011, 01:38:29 posle podne »
vlado
meni je bilo na pocetku jako zao i bio sam jako ljut (pricam o ovom slucaju ge sam ja pokusao da neto urdim od rukometa u ovom gradu)
mejdutm sada mi je jako smesno,ne mogu reci da mi je drago ali to je jedn iskustvo vise i hvala bogu pa su neki ljudi skinuli maske (A IMAO SAM POVERENJE U NJIH SVE DO TADA),MENE NIJE KOSTALO NISTA,ONI SU SE RAZOTKRILI I POPISALI SAMI SEBE,SVOJE DIPLOME,TITULE,UGLED I SVE OSTALO za male pare koje ce ( i ako ih u opste dobiju) od drzave
nisu to pare zbog kojih bi se gubio obraz-veruj mi,ali eto...zasto smo mi srbi i zato je ovo srbija i zato jesmo tu gde jesmo i u rukometu i u svakom segmentu zivota.

ali dobro...obicno se kaze da histrojija pise pobednike,mislim da u ovom gradu nece trebati histroje za 3 ili 4 god kada se rukomet u totalu ugasi itd,a meni samo nije jasno dali je moguce i logicno da roditelji odista zatvaraju oci NAMERNO ili NENAMERNO..jednsotavno mi njije jasno da neko moze da bude toliko inferioran prema nastaloj sitaciji i kada odes na neki turnir (tipa prosla subota kada me je bilo sramota da stojim na tribinima kao jedan od roditelja iz backe palanka (mladji sin takdojer trenira rukomet)) i dok su nas ostala deca njhovog uzrasta guzila sa pod 10 razlike niko od tih ljud nije se zapitao-pa cek..zar je logicno da se ovako nesto desava
moj pokusaj da ljudima objasnim da je "trener"uzeo dnevnocu od 30 eu za 2 fucking sata koja je proveo na terenu (ako se tako moze reci jer je noc pre toga bio mrtav pijan pa je jedva i probudio se)-nije urodio plodom jer sam na kraju imao osecaj da pricam stubovima ili stupovima (razlicite defincije u arhitekturi ali poenta je jasna)!!

uzas.....uzas..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #16 poslato: Novembar 08, 2011, 03:12:20 posle podne »
Jbga Pedjos, borba protiv vetrenjaca. Po meni je ipak najgore ostati indiferentan i gledati kako brodovi prolaze i slegati ramenima< ne za trapez>.  To je kod nas slucaj i zato smo tu gde jesmo nazalost... Nek su zivi i zdravi klinci i neka furaju svoj fazon ...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #17 poslato: Novembar 08, 2011, 03:14:42 posle podne »
Jbga Pedjos, borba protiv vetrenjaca. Po meni je ipak najgore ostati indiferentan i gledati kako brodovi prolaze i slegati ramenima< ne za trapez>.  To je kod nas slucaj i zato smo tu gde jesmo nazalost... Nek su zivi i zdravi klinci i neka furaju svoj fazon ...

pa o tome i kazem
ja NISAM BIO INDIFERENTAN ali su me otresli iz raazloga sto sam hteo da deci bude bolje?
 a ako sam kriv zbog toga ok-guilty as charge HAHHAHAHHAHAHAHHAHA


Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #18 poslato: Novembar 08, 2011, 03:46:31 posle podne »
I zato si verovatno jedan od jako malo njih kojima je cista savest...  Da se vratimo na temu, napred  nasi rukometasi:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #19 poslato: Novembar 08, 2011, 04:32:55 posle podne »
I zato si verovatno jedan od jako malo njih kojima je cista savest...  Da se vratimo na temu, napred  nasi rukometasi:-)

krate su kupljene i cekamo january!!!!!!
u prilog tome-zvono sa mog tel
Himna Srpskog rukometa

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #20 poslato: Novembar 11, 2011, 01:52:52 posle podne »
I osim toga što pripreme za početak rukometnog EP u januaru 2012. godine idu dobro, hala "Pionir" nije spremna, jer je za rekonstrukciju potrebno još 70.000 EUR.

Taj novac nisu spremni da ulože ni uprava tog objekta ni grad, piše Sport.

Inspekcija EHF je tražila da se izmeste svetla, jer su kamere prebačene na suprotnu tribinu, a za to treba četiri miliona dinara. Za potrebe reportažnih kola treba izdvojiti 700.000 dinara.

Opremanje VIP salona minimalno iznosi milion dinara, a sve cene su bez PDV-a.

Pošto niko drugi neće, sve troškove će snositi rukometni savez, piše Sport.

Zanimljivo je da će u hali "Pionir" morati da se izgradi i četvrti mokri čvor, koji će finansirati RSS, ali koji će posle ostati na upotrebu hali "Pionir".


http://www.ekapija.com/website/sr/page/497474/1%3E

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #21 poslato: Novembar 11, 2011, 02:10:56 posle podne »
Mislim da je sa Cairom u Nisu jos veci problem oko sredjivanja. A kad bi Partizan i  zamrznuta Zvezda vratili pola duga  Tasmajdanu ne bi bilo problema sa ovako nekim zahtevom mada realno meni je i normalno da savez plati taj kesh...
Men sana in corpore sano !

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #22 poslato: Januar 16, 2012, 09:39:13 pre podne »
Posto vidim da su u zapecku ajde da pohvalim rukometase za jucerasnju tekmu, stvarno su se muski biorili, cak su i krila dala par golova tako da mozda i bude nesto od nas, tj ako se zajebemo pa uradimo nesto protiv danaca imamo lepe sanse . Nisam bio juce u hali, vidim da svi kukaju na atmosferu i prazna mesta, idem u utorak pa cemo videti. Inace stvarno su skupe karte tako da i ne cudi.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #23 poslato: Januar 16, 2012, 09:46:22 pre podne »
Posto vidim da su u zapecku ajde da pohvalim rukometase za jucerasnju tekmu, stvarno su se muski biorili, cak su i krila dala par golova tako da mozda i bude nesto od nas, tj ako se zajebemo pa uradimo nesto protiv danaca imamo lepe sanse . Nisam bio juce u hali, vidim da svi kukaju na atmosferu i prazna mesta, idem u utorak pa cemo videti. Inace stvarno su skupe karte tako da i ne cudi.

poseta katastrofa ali to sei i znalo
zasto je cair bio prepun i makedonci (za mi sto nisu) u malo da operu swedjane
nasa reprezentacija je odigrala odlicnu uktamicu
ODBRANA sa onoliko malo primnjeih golova-TO JE POSAO
krila su odgirala extra
nikac i prodanovic su ukupno dali 12 golova sto je za nase poimanje rukometa i krilnih igraca-OHOOOOOOOOOO
ali kao sto rece vuk
doslo je vreme da se i mi menjamo i da shvatimo da se rukomet vise ne igra kao 80-ih...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #24 poslato: Januar 16, 2012, 11:43:59 pre podne »
...sve u svemu...danci su na redu
sinoc su odgirali protiv slovaka onako...nonsalatno,stekao se utisak da su igrali koliko im treba da pobede sa par golova..nista posebno
hanseen kao da nije ni igrao,egert usiljio sa levog krila sedmicu i posle usao slatri vuk kristijansen...i tako...
ugavnom,imao sam osecaj da se nisu ni oznjali
daj boze da je onako losa igra danse odista plod toga da nisu u formi pa da i njih razbucamo ali sve se bojim ...
danci su hebena masina i kada se zavrti........uf.....ali ja imam neki osecaj da bi mogli da ih dobijemo,bas zbog ovakve odbrane jer ovo njima nikako ne odgovara a nemoze sam hansen da nam daje 20 golova a toliko ce im sigurno biti neophodno ako budu hteli da nas pobede onako....
sutra..20:15

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #25 poslato: Januar 16, 2012, 11:50:45 pre podne »
Ne znam Danci su stvarno extra, uvek su nas sa tim munjama kontrama drali u par minuta na foru ali odbrana je stvarno dobra bila juce pa ako ponovimo  ko zna. Ovog njihovog golmana sam snimio prosle godine, odusevio sam se kako brani. Stvarno imamo dobar zreb i mogli bi nesto da uradimo za promenu, ja sam ceo zivot igrao i volim stvarno basket ali kada gledam rukomet bas se nalozim da dobijemo , stvarno je muski sport i bas bi voleo da udjemo u neku borbu za plasman , imamo tih par odlicnih igraca i ovi ostali ako malo povuku mozda nesto i bude. Nisam nikada gledao ovog Cuturu, brat mi ga je uvek hvalio da je fantastican i bas me prijatno iznenadio, deluje jako pametan .
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #26 poslato: Januar 16, 2012, 11:58:09 pre podne »
cutura je extra igracina
samo i sam znas
poltika i u vom sportu je dovela da taj momak nije imao mesta do sada
a igra tako da su se ti koji su bili pozivani pre nejga mogu samo u misiju rupu da sakriju i da gledaju i uce kako se igra
momak je extra i inteligentan,srcan,tehnicki potkovan i sve sto se trazi na njegovoj poziciji
vujin je sinoc proradio sto je dobro,je ga je teralo nesto zadnjih utakmica da ga nije bilo
ilic-onako...toplo hadno..daleko od igara u killu
ali zasto stanic....pa ono je neverovatno
ukoliko onako nastavi da brani,kladim se da ce da bude najbolji golman bez obzira na nas plasman
jos ako sutra hansena ubaci u masinu i zaustav mu bar 2 ili 3 lopte...to ce biti takav vetar u ledja..
ali jbg..danci su danci i tesko ce biti...
ali ako manojlovic i ekipa onako budu igrali odbranu kao jucer...biti ce krvi do kolena...
mada danas treba da gledas derbi..HRV-ISLAND..
hrvati su spremni do jaja..u zivotnoj su formi i verovatno se i rastaje ova generacija posle olimpijade (bar okosnica) i zele SVE
podrsku imaju jer su jucer hrvati od slovenaca u vrscu kupovali karte po 100 ojra..hahahhahahhahah
biti ce ludilo danas u vrscu mada je island oslabljen do bola..stefanson je povredjen i jbg...
ali.....

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #27 poslato: Januar 16, 2012, 12:19:41 posle podne »
To ce Hrvati lagano da ih otresu, video sam i onaj Snori Gudjonsen ne igra, stavicu neki dinar na Kladzi:-). Gledam Hrvati npr Zrnic bio najbolje krilo na svetskom prvenstvu nije ni u ekipi, da je ostao Cervar za koga imam misljenje izuzetno visoko potpisujem da bi igrali finale ovako videcemo. Kad si pomenuo to za Cuturu ja se secam pre 7,8 godina kaze buraz koji je igrao protiv njega redovno u spaniji da bukvalno kada rade skauting samo njegove poteze analiziraju:-). Jbga mi smo prokleti, mislim Covic junior igra u  Zvezdi kakva je da je kod trenera sa autoritetom poput Pesica dok se ne skidaju momci koji su medju najvecim nadama nase kosarke, slika i prilika zemlje u kojoj zivimo. I da se pohvalim juce stavio crvenu na Cesku da dobija, nase minus golove i Makedonce da gube manje od 5, 7 crvenih u novcanik:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #28 poslato: Januar 16, 2012, 12:41:25 posle podne »
To ce Hrvati lagano da ih otresu, video sam i onaj Snori Gudjonsen ne igra, stavicu neki dinar na Kladzi:-). Gledam Hrvati npr Zrnic bio najbolje krilo na svetskom prvenstvu nije ni u ekipi, da je ostao Cervar za koga imam misljenje izuzetno visoko potpisujem da bi igrali finale ovako videcemo. Kad si pomenuo to za Cuturu ja se secam pre 7,8 godina kaze buraz koji je igrao protiv njega redovno u spaniji da bukvalno kada rade skauting samo njegove poteze analiziraju:-). Jbga mi smo prokleti, mislim Covic junior igra u  Zvezdi kakva je da je kod trenera sa autoritetom poput Pesica dok se ne skidaju momci koji su medju najvecim nadama nase kosarke, slika i prilika zemlje u kojoj zivimo. I da se pohvalim juce stavio crvenu na Cesku da dobija, nase minus golove i Makedonce da gube manje od 5, 7 crvenih u novcanik:-)

hahhaahha
kralj si...
biti ce ovde iznenadjenja i te kakvih..
ja cu na nase da stavim crvenu,pa neka bude i iz patritoskih razloga
a stavi crvenu i na makedonce protiv ceha....videti ces sta ce biti..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #29 poslato: Januar 16, 2012, 01:12:59 posle podne »
Lepo bi bilo,gotivim makedonce nekako bez nekog posebnog razloga ali jaki su Cesi, bice tu golova dosta u najavi. Danas na Hrvate i Ruse i sigurna lova:) Menjaj temu u Kladionica EHF:)
Men sana in corpore sano !