Mart 28, 2024, 10:24:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Men's EHF EURO 2012  (Pročitano 114903 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #30 poslato: Januar 16, 2012, 04:12:04 posle podne »
Lepo bi bilo,gotivim makedonce nekako bez nekog posebnog razloga ali jaki su Cesi, bice tu golova dosta u najavi. Danas na Hrvate i Ruse i sigurna lova:) Menjaj temu u Kladionica EHF:)

e to!!!

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #31 poslato: Januar 16, 2012, 10:51:06 posle podne »
Cini se da ce biti neizvjesno prvenstvo. Prognoze ? :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #32 poslato: Januar 17, 2012, 06:11:12 pre podne »
Cini se da ce biti neizvjesno prvenstvo. Prognoze ? :)

pukose francuzi (vlada je sigurno izgubio crvenu)
hravati na guzove protiv islanda....


kuva se junacki!!!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #33 poslato: Januar 17, 2012, 09:12:24 pre podne »
Cini se da ce biti neizvjesno prvenstvo. Prognoze ? :)

pukose francuzi (vlada je sigurno izgubio crvenu)
hravati na guzove protiv islanda....

kuva se junacki!!!!


 Puko sam na bracu Ruse majke im ga nabijem, nereseno igrali:)

Cini se da ce biti neizvjesno prvenstvo. Prognoze ? :)
dAJ generale prognoze za polufinale 4 tima? Po meni Danci sigurno i mi ili Cesi sa nase strane a ovamo ipak mislim Francuzi i Spanci ili Hrvati.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #34 poslato: Januar 17, 2012, 09:42:55 pre podne »
ma jako je tesko ovde uraditi prognozu za polfuinale,pogtovo sada kada se pokazalo da sudije favoriziraju spaniju,hrvati u dosta cak sta vise,veoma  losem izdanju...
licno mislim

mi
danska
spanija
francuska

hrvati nece ici dalje jer ukrstaju sa grupom iz ns i mislim da ce im tu kraj biti

mada me ne bi iznenadilo da se umesaju makedonci
slovenci su sinoc izgubili nesretno od norvezana i to je jos jedno iznenadjenje,ali od njih treba ocekvati dosta kako se siutacija bude razvijala

ma u stvari sve ovisi od danasnjeg dana...sve ce biti jasno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #35 poslato: Januar 18, 2012, 05:56:50 pre podne »
rekoh da ce biti 25-24 za srbiju ali eto..zaejbah se
DOBRO JE I OVAKO!!!!!
extra borbenost,sa dosta teh gresaka u napadu,ali kada se srce ostavi na terenu OVAKO TO IZLGEDA!!!

zao mi je makeodnoca u pm....celo vreme vode,igraju egal bla bla bla,i na kraju u kljucnim momenitima njihov golman daje u ruke loptu svabama......jbg...steta

cesi pukose od sweda....

i tako
ludilo u grupi u nis!!! :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #36 poslato: Januar 18, 2012, 07:06:12 pre podne »
Extra utakmica, ne pamtim da smo ovoliko grizli u rukometu, stvarno i da puknu nema sta da im se zameri kako su borbeni i koliko igraju svi za jednog, jedan za sve. Sad smo stvarno u extra situaciji valjda ne zaseremo motku. Pvenstvo stvarno ludo tako da se nista ne zna. Kad smo kod kladze sada naravno na scenu stupa nas mentalitet protiv Slovaka tako da garant dolazi hendikep na slovake i masa golova, hahah.
Svidela mi se atmosfera, nekako je bilo bas sto bi rekli komentatori fer i korektno a opet da se podrzi ekipa. I da sudije da pohvalim, par lopti sto stvarno nisu morali su nam dali sto nas inace kradu tako da samo nek tako nastave.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #37 poslato: Januar 18, 2012, 09:28:21 pre podne »
sudije su nasele na foru danskog trenera koji se na konf zalio da ce mo igrati grubo a na kraju se pokazalo da nam sigurno nisu svirali najmanje 1 sedmerac i njihova najmanje dva iskljucenja.-GARANTOVANO
ali sa druge strane imali su i par odluka u nasu korist (kompenzacija mislim da je bila)
ali znas kako,sudije su zlo,ako te zajebu samo jednu loptu kada je kljucno,posle da ti vrate tri,mozes da pusis ako se stvari nameste lose...
tipicna situacija sa makeodnicima
sudije su im bile blago nakloenje ali sta vredi kada su gubili 3 -0 pa im pitvo promasio tri zicera i na kraju golman baci loptu u ruke nemcima..to je u najmanju ruku 4 gola sigurna od 7 mogucih koje su masili i tu nema povrataka..

ne verujem u hendikep protiv slovaka jer bi pokvarili generalni utisak i mislim da ce ovo vuk da proba suteve (trening) sa bekovske linije da jos malo razdrma ilica i vujketa jer je ocigledno da su nas danci iskarali sa onom NEPRIRODNOM odbranom 2-2-2 sa transformacijom u 6-0 ,ma u stvari to s nemoze ni opsiati kakva je to odbrana.naterali su bekove da se povuku na 11-12 metara i da se tamo dodavaju a nismo imali odgovr na tu odbranu i pivto nam ostajao slobodan ali sta vredi kada se niko nije nadao tome..
ali koga je hebe..
bitno da smo im usalji samarcinu a onoga posranog trenera je trebalo izbaciti odmah iz pionira i gepekovati ga na adu huju i mrs i picku materinu i ti i markunsen (kojem bi bdw bilo pametnije da je od kuvajta uzeo 1.5 mil eu samo da igra na svetskom za njih a odbio je) i svi u picku materinu

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #38 poslato: Januar 18, 2012, 09:39:53 pre podne »
sudije su nasele na foru danskog trenera koji se na konf zalio da ce mo igrati grubo a na kraju se pokazalo da nam sigurno nisu svirali najmanje 1 sedmerac i njihova najmanje dva iskljucenja.-GARANTOVANO
ali sa druge strane imali su i par odluka u nasu korist (kompenzacija mislim da je bila)
ali znas kako,sudije su zlo,ako te zajebu samo jednu loptu kada je kljucno,posle da ti vrate tri,mozes da pusis ako se stvari nameste lose...
tipicna situacija sa makeodnicima
sudije su im bile blago nakloenje ali sta vredi kada su gubili 3 -0 pa im pitvo promasio tri zicera i na kraju golman baci loptu u ruke nemcima..to je u najmanju ruku 4 gola sigurna od 7 mogucih koje su masili i tu nema povrataka..

ne verujem u hendikep protiv slovaka jer bi pokvarili generalni utisak i mislim da ce ovo vuk da proba suteve (trening) sa bekovske linije da jos malo razdrma ilica i vujketa jer je ocigledno da su nas danci iskarali sa onom NEPRIRODNOM odbranom 2-2-2 sa transformacijom u 6-0 ,ma u stvari to s nemoze ni opsiati kakva je to odbrana.naterali su bekove da se povuku na 11-12 metara i da se tamo dodavaju a nismo imali odgovr na tu odbranu i pivto nam ostajao slobodan ali sta vredi kada se niko nije nadao tome..
ali koga je hebe..
bitno da smo im usalji samarcinu a onoga posranog trenera je trebalo izbaciti odmah iz pionira i gepekovati ga na adu huju i mrs i picku materinu i ti i markunsen (kojem bi bdw bilo pametnije da je od kuvajta uzeo 1.5 mil eu samo da igra na svetskom za njih a odbio je) i svi u picku materinu
Vidim u novinama da su makedonci imali dobijeno, bas mi je krivo jbg. Onaj Vilbek stvarno ide na ganglije, retko antipatican covek ali evidentno ogroman strucnjak.  Vidim Vuckovic pokidao ligamente, steta bas je dobar bio u odbrani, falice sigurno. Lepo sto imamo 4 dana prakticno odmora tako da treba odmah nagaziti prvi mec u novoj grupi i nema zime.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #39 poslato: Januar 18, 2012, 09:54:25 pre podne »
Dobro je sto se u II fazi mogu zameniti 2 igraca, tako da mislim da ce Vuckovica neko zameniti od one trojice sto su otpali sa spiska.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #40 poslato: Januar 18, 2012, 09:58:25 pre podne »
pa igramo sutra i u subotu se onda sve odlucuje
od tamo dobijamo ili svabe ili svede (90%) ne verujem da ce biti nekih vecih iznenadnja dole u nisu..mada...
ali defitivno povreda vuckovica nam je umanjila sanse do CRNE DZIGERE
mislim (nadam se da se varam) ali on nema zamenu u odbrani kako sada stvari stoje...
ali bez obzira na trojicu sto su otpali sa spiska (jedan je golman a drugi luka mitrovic koji je neminovno veliki talenat ili potencijal) ali toliko samozivosti i antipaticnosti,prepotentnosti..... nisam video odavno u rukometnom svetu
videi sam svakave faze kroz sta su deca prolazila u rukometu ali toliko natrpivanog balavca video nisam u zviotu
zelim mu sve najblje u zivotu ali mislim da ce da prodje kao perica ognjenovic u fudbalu (koji je karijerju zavrsio u jagodini)..

tako da nam je izbor NIKAKKAV NA VUCKOVOM MESTU..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #41 poslato: Januar 18, 2012, 10:05:57 pre podne »
The video shows the obvious....Lazarov scored! The goalkeeper is on the line, and the ball hits the ground behind him, which means it is a regular goal! The referee is 3 meters on the right and DOES NOT see this! MAKEDONIJA ZASEKOGAS!

Macedonia - Germany 23 - 24, Lazarov's irregularly dismissed goal in the final seconds!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #42 poslato: Januar 18, 2012, 10:13:23 pre podne »
Jebote cist gol. Jel ima sanse da im priznaju zalbu, to bi im bio bod kao kuca?
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #43 poslato: Januar 18, 2012, 10:13:42 pre podne »
jel ima neko neki link gde je uplodovana jucerasnja utakmica SRBIJA-DANSKA? hvala u napred

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #44 poslato: Januar 18, 2012, 10:14:58 pre podne »
Jebote cist gol. Jel ima sanse da im priznaju zalbu, to bi im bio bod kao kuca?

ima sigurno 70 % glavonja u EHF su nemci..
toga se i bojim ako se najdemo sa njima u sub
jer oni imaju najjacu ligu na svetu a reuxlatata nemaju od 2007 god..
hoce medalju i to je to