Mart 28, 2024, 04:54:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Men's EHF EURO 2012  (Pročitano 114897 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #75 poslato: Januar 24, 2012, 10:33:19 pre podne »
Mislim da uz neki cudan splet okolnosti mislim da cak i Francuzi mogu dalje (ako danas dobiju Hrvate,i poklope se ostali rezultati)...a cini mi se da bi nam oni najvise trenutno odgovarali...
Spanci su prebrzi za nas,a sa Hrvatima radi taj balkanski mentalitet pa ih uvek valja izbeci.

francuzi imaju sve u svojim rukama
ako danas pobede hrvate,ovi idu kucu a francuzima ostaje jos jedna utakmica u cetvrtak..tako da

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #76 poslato: Januar 24, 2012, 11:25:53 pre podne »
Mislim da uz neki cudan splet okolnosti mislim da cak i Francuzi mogu dalje (ako danas dobiju Hrvate,i poklope se ostali rezultati)...a cini mi se da bi nam oni najvise trenutno odgovarali...
Spanci su prebrzi za nas,a sa Hrvatima radi taj balkanski mentalitet pa ih uvek valja izbeci.
Brate ne bih  ja voleo Francuze, oni su kao mi nekad u basketu, ako dodju do polufinala finala znaju sta treba da rade i dobijaju to , bolje bi bilo da ispadnu. Mislim da od Hrvata nema sanse da bi izgubili na domacem teranu a spance cigane simulatorske ne mogu ocima da vidim pa bi bilo dobro da ih preskocimo.
Ne znam Vlado,mislim da se francuzi "cuvaju" i da ce tempirati pravu formu za olimpijadu,a da su ovde dosli vise sa onako,pa sta urade. Dok mi izgaramo zbog domaceg terena,pa mislim da bi ih lako dobili.
Mada u sustini bitno je da smo mi u borbi za medalje, a ko dodje nek dodje, sigurno ce nasi dati sve od sebe, pa sta bude :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #77 poslato: Januar 24, 2012, 11:28:12 pre podne »
Mislim da uz neki cudan splet okolnosti mislim da cak i Francuzi mogu dalje (ako danas dobiju Hrvate,i poklope se ostali rezultati)...a cini mi se da bi nam oni najvise trenutno odgovarali...
Spanci su prebrzi za nas,a sa Hrvatima radi taj balkanski mentalitet pa ih uvek valja izbeci.
Brate ne bih  ja voleo Francuze, oni su kao mi nekad u basketu, ako dodju do polufinala finala znaju sta treba da rade i dobijaju to , bolje bi bilo da ispadnu. Mislim da od Hrvata nema sanse da bi izgubili na domacem teranu a spance cigane simulatorske ne mogu ocima da vidim pa bi bilo dobro da ih preskocimo.
Ne znam Vlado,mislim da se francuzi "cuvaju" i da ce tempirati pravu formu za olimpijadu,a da su ovde dosli vise sa onako,pa sta urade. Dok mi izgaramo zbog domaceg terena,pa mislim da bi ih lako dobili.
Mada u sustini bitno je da smo mi u borbi za medalje, a ko dodje nek dodje, sigurno ce nasi dati sve od sebe, pa sta bude :)
Moguce da je tako, stvarno su  neprepoznatljivi. Ma vazno da mi kidamo i nema zime.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #78 poslato: Januar 24, 2012, 12:44:34 posle podne »
lazare
pazi
to sto cujes na TV uvek ne mora da znaci da je rekao neko ko razume stvari kako stoje
do olimpijade ima jos skoro 7 meseci i cuvati se sada,kada drugi deo prvenstava u kojima igraju franucski reprezentatici pocinje je suluda i zamisljati....
da nema budnes lige,francukse lige,lige sampiona,EHF (racunaj cirka svaki moraju da odigraju jos po 570-80ak utakmica minimum do olimpijade je odista bez veze pricati o cuvanju bilo kakvom
jednostavno problemi u ekipi
dinard u godinima
jednom je majka umrla pre polaska
drugi nezna dali ce oca zateci zivog jer je doziveo infarkt drugi dan evropskog
zasicenost
nedostatk motiva

bez obzira sto su svi oni veliki profici ali nekada zna biti dosta svega...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #79 poslato: Januar 24, 2012, 12:49:07 posle podne »
Ali sto bi rekao Dok Rivers : Nikada ne potcenjuj srce sampiona ,a francuzi to zaista jesu.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #80 poslato: Januar 24, 2012, 01:56:38 posle podne »
lazare
pazi
to sto cujes na TV uvek ne mora da znaci da je rekao neko ko razume stvari kako stoje
do olimpijade ima jos skoro 7 meseci i cuvati se sada,kada drugi deo prvenstava u kojima igraju franucski reprezentatici pocinje je suluda i zamisljati....
da nema budnes lige,francukse lige,lige sampiona,EHF (racunaj cirka svaki moraju da odigraju jos po 570-80ak utakmica minimum do olimpijade je odista bez veze pricati o cuvanju bilo kakvom
jednostavno problemi u ekipi
dinard u godinima
jednom je majka umrla pre polaska
drugi nezna dali ce oca zateci zivog jer je doziveo infarkt drugi dan evropskog
zasicenost
nedostatk motiva

bez obzira sto su svi oni veliki profici ali nekada zna biti dosta svega...
Jest' u pravu si,ovi kubure i sa tim igracima...a i sto napise Vlada ispod,ne valja potcenjivati sampione...
Ma kazem bitno je da mi igramo kako treba i nema zime, a jbg i Francuzi i Hrvati su nepredvidivi.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #81 poslato: Januar 24, 2012, 08:54:15 posle podne »
Pusangija za Francuze
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #82 poslato: Januar 24, 2012, 10:15:27 posle podne »
E sad na Hrvate pa ko ziv ko mrtav. Realno jaci su ja mislim za nijansu  ali nesto ne verujem da ce da nas dobiju u Areni, ipak smo u transu:-) uf sto volim sto imam karte,mozda se i za sal otvorim.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #83 poslato: Januar 25, 2012, 06:20:41 pre podne »
rekao sam ja da francuzi jesuu veoma opasni ali imaju velikih problema i jednostavno nisu mogli da predju preko njih bez obzira koliko mocni bili.
e sada sa hrvatskom...sinocim je kopljar proradio sto je dobro,jer to je igrac neverovatnih mogucnosti ali ima neki problem i jednsotavno ne napada gol.sinoc je bilo ok a nadam se da ce protiv nas opet da igra kao i prethodnih nekoliko utakimca gde je dao svega 4 gola
po meni je mnogo opasniji buntic od njega,ali ako mu stanke udje u sut-pa pa,nista ni od njega
treba da paze na balica starog lisca i foliranta jer ce namerno da ulazi u sredinu gde su nase zivotinje i pre nego sto bilo sta napravi,leci ce na pod-sudije ce svirati hvatanje za vrat i 2 min..(bio je sastanak sudija,u vezi toga,balic to zna i u tome je majstor foliranja)
mislim da ih mozemo dobiti i to bez nekih vecih problema
jedino sto su oni majsotri za egal u zavrsnici i ako udjemo sa njima u egal-mozemo u pm

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #84 poslato: Januar 25, 2012, 07:59:58 pre podne »
Kopljar kao da je Gasolov brat blizanac, isti:-) samo mu fali dres Lejkersa
Men sana in corpore sano !


Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #86 poslato: Januar 25, 2012, 03:49:41 posle podne »
Ne znam koliko je pametan organizovan dolazak u Bg...

Ipak je tu,za razliku od Vojvodine, previse Grobara,Cigana i Radovaca spremnih na sve...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #87 poslato: Januar 25, 2012, 04:16:14 posle podne »
Ne znam koliko je pametan organizovan dolazak u Bg...

Ipak je tu,za razliku od Vojvodine, previse Grobara,Cigana i Radovaca spremnih na sve...

al ga najebase ovi stu su sinoc sranja pravili...
covece....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #88 poslato: Januar 25, 2012, 04:57:45 posle podne »
Najebase jbg,ali do toga ne bi ni doslo da ovi nisu provocirali...

U nekoj drugoj zemlji policija ne bi bas tako revnosno reagovala,a nasa je,kao i citava drzava,dobro poznata po lizanju stranih guzica

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #89 poslato: Januar 25, 2012, 05:54:11 posle podne »
Ja debilniju tekmu od ove nisam gledao. Sjebase Poljaci Svabe, sad ce Danci da ulete na mala vrata u finale u najavi:-)
Men sana in corpore sano !