April 23, 2024, 02:30:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Men's EHF EURO 2012  (Pročitano 115441 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #105 poslato: Januar 29, 2012, 07:37:03 posle podne »
jbg vise se izgleda nije moglo...

Momicma svaka cast!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #106 poslato: Januar 29, 2012, 08:08:55 posle podne »
Cestitke za medalju, realno neocekivan uspeh. Momacka borba od prvog meca i to je najvaznije. Danas se tacno videlo kako klasa Hansena donosi prevagu dancima i trener danaca da je majstor zanata realno. Da su spanci usli u finale mislim da bi zlato bilo nase. Lepo prvenstvo sve u svemu, povratak rukometa na velika vrata i jos jednom svaka cast za sve i jednog momka i trenera a i za hrvate i makedonce za dobar plasman.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #107 poslato: Januar 30, 2012, 08:03:46 pre podne »
nikome nisam hteo da kazem ali sam ulozio 2 crvene pre 15 dana da ce danci da budu prvaci
klasinca bolest nasa
upustili smo se u trku sa njima ciji su bekovi bolji i to nas je kostalo
u prvom poluvremennu NASI BEKOVI NISU DALI NI JEDAN JEDINI GOL!!!!!
bez obzira koliko vukovic imao srece (jer nema veze sa pamecu) u prethdnim utkamicama,pokazalo se da nije spreman da se upusta u trku sa  veoma iskunim trenerima kao sto je onaj govnar vilbek
ali bez obizra na sve
VELIKI USPEH NASIH MOMAKA-VELIKI + ZA RUKOMET i samo da ovo ne bude trenutno i da opravdamo sve ovo vec u aprilu na kvalifikacijima za olimpijadu.....

steta...odista steta..imali smo ih i samo da se igra razvukla na ceo teren,nema veze sto je hansen davao onoliko golova jer kao sto to rekose ljudi koji su malo strucniji od vukovica
nemoze hansen sam da nam ugura onoliko golova koliko bi nasa petroica mogla
ali eto.
na zalost desilo se ono cega su se ljudi bojali pre pocetka meca (bar oni sa kojima sam pricao)

nema veze
IDEMOOOOOO

Van mreže Clottey

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #108 poslato: Januar 30, 2012, 12:22:07 posle podne »
vukovic je majstor

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #109 poslato: Januar 30, 2012, 12:26:04 posle podne »

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #110 poslato: Januar 30, 2012, 12:57:30 posle podne »
drugar pre prvenstva dao 100e na Dance da osvajaju, kvota bila 17... ali je bio bolestan nedelju dana kada su Danci preneli 0 bodova u II fazu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #111 poslato: Januar 30, 2012, 01:01:52 posle podne »
drugar pre prvenstva dao 100e na Dance da osvajaju, kvota bila 17... ali je bio bolestan nedelju dana kada su Danci preneli 0 bodova u II fazu

hehhehehe.
jbg...hoce ga

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #112 poslato: Januar 30, 2012, 04:17:31 posle podne »
nikome nisam hteo da kazem ali sam ulozio 2 crvene pre 15 dana da ce danci da budu prvaci
klasinca bolest nasa
upustili smo se u trku sa njima ciji su bekovi bolji i to nas je kostalo
u prvom poluvremennu NASI BEKOVI NISU DALI NI JEDAN JEDINI GOL!!!!!
bez obzira koliko vukovic imao srece (jer nema veze sa pamecu) u prethdnim utkamicama,pokazalo se da nije spreman da se upusta u trku sa  veoma iskunim trenerima kao sto je onaj govnar vilbek
ali bez obizra na sve
VELIKI USPEH NASIH MOMAKA-VELIKI + ZA RUKOMET i samo da ovo ne bude trenutno i da opravdamo sve ovo vec u aprilu na kvalifikacijima za olimpijadu.....

steta...odista steta..imali smo ih i samo da se igra razvukla na ceo teren,nema veze sto je hansen davao onoliko golova jer kao sto to rekose ljudi koji su malo strucniji od vukovica
nemoze hansen sam da nam ugura onoliko golova koliko bi nasa petroica mogla
ali eto.
na zalost desilo se ono cega su se ljudi bojali pre pocetka meca (bar oni sa kojima sam pricao)

nema veze
IDEMOOOOOO

upravo tako.... nisam hteo da kenjam jer odmah ispadne da sam negativan da previse ocekujem bla bla bla.... samo kad cujes sta  covek prica na timeout-u sve ti je jasno.... jedno je biti veliki igrac a sasvim nešto drugo veliki trener

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #113 poslato: Januar 30, 2012, 05:07:43 posle podne »
pa nema tu negatisvnosti
to je tako
i ovo nisam rekao JA vec ljudi koji su dugo godina u rukometu i razumeju materiju kao i ja o ovom mom sprotu
uradio je ono sto su mu svi govirli DA NE RADI
kao da je hteo uz q...c svima da ide
zasto-to valjda samo on zna
da je veliki uspeh EXTRA

samo ljudi ne shvataju jednu stvar
sada nam se ukazala prilika da budemo eu prvaci I NIKADA VISE!!!!!!!
na zalost to ce mo videti vec na sl takmicenju
momci su ginuli na terenu i trebalo je da budu zlatni
sibnoc su danci imali srece sto vuk nije ispostovao pre svega SAMOG SEBE a onda sve druge i zato su pobedili
dali su bili bolji-pa jesu,ali nisu oni toliki dobri bili koliko smo mi lose se snasli u ulozi bum,tras,krash po golu i zabiojanju i sikovanju da po svaku cenu pivto mora da daje gol
ne ide i ne ide i umesto da e igra razvukla i da se danci prilagodjavaju nama,mi smo krenuli da se natezemo sa njima,ilic previse umoran,vujin niakko ,cutura momak uradi jednu gresku slucajnu jer mu je lopta ostala zalepljena za dlan i vise mu nije dao priliku da igra ????????
jedini covek koji je ubrzavao sporog vuijna,razigravao,ubrazvao napad je CUTURA
sinoc nije hteo da ga uvodi da razigra bekove?????????
hmmmmmm

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #114 poslato: Januar 30, 2012, 07:17:41 posle podne »
pa nema tu negatisvnosti
to je tako
i ovo nisam rekao JA vec ljudi koji su dugo godina u rukometu i razumeju materiju kao i ja o ovom mom sprotu
uradio je ono sto su mu svi govirli DA NE RADI
kao da je hteo uz q...c svima da ide
zasto-to valjda samo on zna
da je veliki uspeh EXTRA

samo ljudi ne shvataju jednu stvar
sada nam se ukazala prilika da budemo eu prvaci I NIKADA VISE!!!!!!!
na zalost to ce mo videti vec na sl takmicenju
momci su ginuli na terenu i trebalo je da budu zlatni
sibnoc su danci imali srece sto vuk nije ispostovao pre svega SAMOG SEBE a onda sve druge i zato su pobedili
dali su bili bolji-pa jesu,ali nisu oni toliki dobri bili koliko smo mi lose se snasli u ulozi bum,tras,krash po golu i zabiojanju i sikovanju da po svaku cenu pivto mora da daje gol
ne ide i ne ide i umesto da e igra razvukla i da se danci prilagodjavaju nama,mi smo krenuli da se natezemo sa njima,ilic previse umoran,vujin niakko ,cutura momak uradi jednu gresku slucajnu jer mu je lopta ostala zalepljena za dlan i vise mu nije dao priliku da igra ????????
jedini covek koji je ubrzavao sporog vuijna,razigravao,ubrazvao napad je CUTURA
sinoc nije hteo da ga uvodi da razigra bekove?????????
hmmmmmm

i nije mi jasno zasto smo slabo koristili krila....Nikcevic je odlican igrac.... pogotovo sa odbranom sa kojom su igrali Danci a i u polufinalu Hrvati...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #115 poslato: Januar 30, 2012, 07:40:57 posle podne »
Milo mi je da smo uboli za Cuturu u najavi prvenstva, momak stvarno prva liga, pun vica, neocekivani resenja i dodavanja a fizicki ne tako dobar, bukvalno bekovi da ga caste trebaju. Bez da ulazim u Vukovicev strucnost jer je bilo evidentno da je Vilbek dobio utakmicu hteo sam da kazem da mu svaka cast kako je motivisao ekipu da ginu i mislim da je dosta zasluzan za te stvari sto je npr falilo  Travici u odbojci koji je u 5 svetskih strucnjaka ali nema  tu jako vaznu crtu pogotovo kada je reprezentacija u pitanju.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #116 poslato: Januar 30, 2012, 08:17:21 posle podne »
ZALOSTNO JE da CUTURU niko pre nije zvao u TIM, SRAMOTA !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #117 poslato: Januar 31, 2012, 09:34:48 pre podne »
Citat
da mu svaka cast kako je motivisao ekipu da ginu

buraz
znas da licno poznajem vise od pola reprezenataije a sa nekima sam i kucni prijatelj
VERUJ pedji da to nije njegova zasluga vec njihov mentalni sklop
pogtovo ilicev,nikcevicev,cuturin,mihajlovicev.beljasnki.....on je mali sraf koji im je dopustio da imaju ovaj put zajednicko srce...veruje mi...first  hand info  ;) ;)
ilic je za razliku od ostalih okupljanja,bio neveroavtno pun pozitivne energije koju je preneo na sve oko sebe.Nikac ga je podrzao i vatra je planula..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #118 poslato: Januar 31, 2012, 09:42:47 pre podne »
Cika Peki rukometni guru:-). Kako god bilo lepo bi bilo da uvek tako kidaju  u sta cisto sumnjam ali ajde da verujemo u to.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Men's EHF EURO 2012
« Odgovor #119 poslato: Januar 31, 2012, 10:35:41 pre podne »
Uzivajmo sad u srebru do olimpijade,a tamo sta bude...Sad bar imamo cemu da se nadamo,ranije ni to nismo mogli :)
Da je moglo bolje u finalu moglo je,ali jbg ipak mi nismo rukometna sila i ovo je samo takav uspeh za nas.