April 19, 2024, 10:26:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: nece, pa nece, ne idu kilogrami  (Pročitano 7761 puta)

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
nece, pa nece, ne idu kilogrami
« poslato: Jun 19, 2011, 10:27:52 posle podne »
e ovako imam jedan problem tice se skidanja kilograma. Poceo sam pre jedno mesec dana da radim definiciju, ali ne nesto posebno da mi se bas vide misici nego vise da smanjim kilazu posto mi je BF neverovatno veliki, ja sa mojih 183 cm visine i sa 79 Kg tezine imam mnogo sala, znaci previse, verovatno posledice dugog lezanja po bolnicama posto sam pre dve godine operisao koleno dva puta pa ono kapirate, staz u teretani mi je oko sest godina sa dve vece pauze, tj. krenuo sam ponovo pre cetiri meseca. E sad kao sto rekoh poceo sam pre jedno mesec dana, mesec i po da drzim dijetu, ishrana se sastoji znaci ono tipa riba, ovsene, belo meso, govedina, junetina, napravio sam nesto od ovih jelovnika na forumu, mislim nesto...koliko mi finansije dozvoljavaju, ne pijem whey, nemam para, niti bilo koji suplement za sada...Znaci cilj je skidanje kilograma ali nesto ne ide, radim kardio ujutru na prazan stomak, i uvece idem u teretanu, e da i krenuo sam sa clenbuterolom pre tri nedelje, pijem dva on dva off, e sad cak i pored te neke sredjene ishrane, i kardio treninga i teretane i clenbuterola kilogrami se ne skidaju, znaci mozda kilo, dva u roku od dve nedelje...nije mi jasno ishrana sredjena, radim rotacije ugljenih hidrata, jak kardio, teretana plus navedeni sagorevac, gde gresim, svaki odgovor je dobrodosao.....e da prosle godine sam isto uzimao clenbuterol isto imao sredjenu ishranu, teretana, kardio i skinuo sam nekih jedanaest kilograma za mesec dana, a evo sada godinu dana posle isto tako radim, cak imam i jace treninge i nece pa nece, u cemu je problem gde gresim????? mozda sam promasio podforum gde da postavim temu al jbg....  :( : -\

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2011, 10:40:49 posle podne »
Napisi druze ishranu posto je ocigledno da negde u njoj gresis. Pa ce svi pomoci da je popravis i redis posto sa dobrom ishranom nema sansi da ne dobije rezlutate.
Ps. Jedanaest kg za mesec dana je takodje greska nikako nesto cime bi se hvalio.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #2 poslato: Jun 19, 2011, 11:10:41 posle podne »
1. Ne mozes da radis definiciju (dijetu) "ali ne nesto posebno", ili je radis ili ne radis!
2. Napisi tacno ishranu kolicinski po obrocima i nacin na koji rotiras UH
3. Skinutih 1-2kg za vreme od 2 nedelje je skroz OK, za razliku od 11kg koje si skinuo za mesec dana, kilogrami moraju da se skidaju polako a ne tako naglo
4. Clenbuterol NIJE sagorevac, a isto tako to nisu ni tic-tac bombonice da ih samo trpas u sebe
Toliko za sada dok ne napises ishranu :)

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2011, 12:40:29 pre podne »
1. Ne mozes da radis definiciju (dijetu) "ali ne nesto posebno", ili je radis ili ne radis!
2. Napisi tacno ishranu kolicinski po obrocima i nacin na koji rotiras UH
3. Skinutih 1-2kg za vreme od 2 nedelje je skroz OK, za razliku od 11kg koje si skinuo za mesec dana, kilogrami moraju da se skidaju polako a ne tako naglo
4. Clenbuterol NIJE sagorevac, a isto tako to nisu ni tic-tac bombonice da ih samo trpas u sebe
Toliko za sada dok ne napises ishranu :)
     
mogu da radim definiciju ili dijetu ali ne nesto posebno, time sto ja ne ocekujem nikakav profi rezultat nego cisto neko malo poboljsanje na mom telu, a ja da ne radim to ja bih rekao da radim masu a ne to. Slazem se da je dva kg za dve nedelje ok, ali s obzirom da uzimam clenbuterol to je malo, i da clenbuterol nije pravljen da bude sagorevac, nego je lek koji se primenjuje kod lecenja astme, ali se isto tako u bb KORISTI za skidanje kilograma, posto efikasno  utice na skidanje masnoca, tako da ono ne moras skoro svaku moju recenicu da kritikujes, nisam samo obican glupi klinac koji kupi neko nelegalno sredstvo i misli da ce time da bude kao roni kolman...kapiras, malo poradi na stavu, a evo ishrane, msm ovom se ishranom vodim vec nekih pa ima dva meseca, mozda nije bas bas sto posto ista ali se maximalno trudim da se toga pridrzavam koliko mi finansije dozvoljavaju.... prvi dan:   80g ovsenih I 3 belanca,
200g plietine 80g pirinca,
tunjevina i neko povrce obicno paradajz pojedem uz to, 
200g piletine i salata,
saka suncokreta

drugi dan:
60g ovsenih i 4 belanca,
150g junetlne i 100 g
krompira i salata,
konzerva tunjevine i 2 belanca,
200g junetine i 80g pirinca,
neko voce...

treci dan:
4 belanca i jedno celo jaje,
konzerva tunjevine,
200g pecene ribe, oslic, skusa, pastrmka, zavisi sta imam i salata,
250g opet neka riba i salata
50g badema ili saka suncokreta opet zavisi sta imam tad

cetvrti dan:
100g ovsenih sa sokom bez secera i 3 belanca,
150g piletine i 80g pirinca,
konzerva tunjevine,
150g piletine i 100g pirinca plus neka salata,
150g krompira i 3 belanca

peti dan:
80g ovsenih i 3 belanca i jedno celo jaje,
200g govedine i neka salata,
konzerva tunjevine,
200g govedine i 80g pirinca plus neka salata,
3 kuvana jajeta i kriska hleba,

sesti dan:
60g ovsenih i 3 belanca,
150g piletine i 100g pirinca,
150g piletine i 60g pirinca plus neka salata,
konzerva tunjevine,
150g piletine

sedmi dan:
4 belanca i jedno celo jaje
250g pecene ribe
200g pecene ribe plus neka salata
konzerva tunjevine, naravno cedim ono ulje i vodu,
150g ribe i neka salata.

Eto to bi bio moj jelovnik, e sad maximalno se trudim da ga se pridrzavam ali naravno desi se da nekad finansije ne dozvoljavaju ovo pa onda jedem sta keva spremi, jbg u takvoj sam situaciji. Kardio radim ujutru pre jela naravno, u teretanu idem e sad nekad idem od 4 nekad od sedam, zavisi od obaveza, za suplemente nemam para, zato se trudim da bar ishranu koliko toliko ispostujem, sada sam poceo da treniram ovako, grudi biceps, noge, ledja triceps, rame, pa naredni dan odmaram. A sad planiram da trcim dva puta dnevno, ujutru i uvece posle treninga jer mi kilogrami ne idu msm bas bas mi je neki bedak nzm zasto tako, sad mozda gresim u ishrani mozda i ne gresim mozda nesto drugo trebam da promenim, i ne hvalim se tim sto sam prosle godine uz clenbuterol izgubio toliko kilograma, msm tad sam ga prvi put uzeo i nisam ni znao da ce toliko da me osusi, ali ako ne smeta mi, kao sto rekoh veliki mi je procenat masti u telu tako da ono....molim iskusne ako mogu da mi pomognu, hvala :)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2011, 01:04:23 pre podne »
ja bih ovu temu zakljucao ili obrisao da ne postoji

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2011, 01:05:58 pre podne »
ja bih ovu temu zakljucao ili obrisao da ne postoji
   sine ako nemas nista pametno da kazes zamolio bih te da ne kakis mnogo...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #6 poslato: Jun 20, 2011, 01:23:22 pre podne »
"sine"

toliko si srao ovde gomilu stvari koje su povezane u neku nelogicnu celinu da covek prosto ne zna odakle da pocne..

a pritom imas stav "ja znam sve i mnogo sam obrazovan" ali sam naucni fenomen i plus koristim clen...

imas 79kg na 183, ogorman procenat masti , radis sve sto radis i skinuo si 2 kg .... ti bi "sine", da je sve ovako ko sto kenjas, trebalo i najmanjom promenom ishrane na bolje da vidis pomak... jer kad se krece "od nule" ka necemu taj start je obicno onaj "bum" start kad se svaki pomak vidi... a ti si ovde ubacio u pricu i ishranu i kardio sa kojom bi skinuo i kozu i jos se tu nesto iseravas o clenu ...

nista brate... ako sve ovo radis sa jelom ko sto si napisao ovako opsirno i pametno i imas kardio,vezbas u gymu i plus cepas clen.. a i  pored toga nemas rezultata- zajebi celu pricu, nema ti spasa

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #7 poslato: Jun 20, 2011, 01:29:38 pre podne »
Jel nas ti trolujes? Ili ovu ishranu uopste ne pratis tj pratis je samo na papiru! Jel da si je pratio morao bi da se oderes do sada... Ili si medicinski fenomen pa mozes da zivis i zadrzis salo na toliko UH.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #8 poslato: Jun 20, 2011, 01:34:10 pre podne »
"sine"

toliko si srao ovde gomilu stvari koje su povezane u neku nelogicnu celinu da covek prosto ne zna odakle da pocne..

a pritom imas stav "ja znam sve i mnogo sam obrazovan" ali sam naucni fenomen i plus koristim clen...

imas 79kg na 183, ogorman procenat masti , radis sve sto radis i skinuo si 2 kg .... ti bi "sine", da je sve ovako ko sto kenjas, trebalo i najmanjom promenom ishrane na bolje da vidis pomak... jer kad se krece "od nule" ka necemu taj start je obicno onaj "bum" start kad se svaki pomak vidi... a ti si ovde ubacio u pricu i ishranu i kardio sa kojom bi skinuo i kozu i jos se tu nesto iseravas o clenu ...

nista brate... ako sve ovo radis sa jelom ko sto si napisao ovako opsirno i pametno i imas kardio,vezbas u gymu i plus cepas clen.. a i  pored toga nemas rezultata- zajebi celu pricu, nema ti spasa
   
 e aj necu da se raspravljam mrzi me sad....pazi ja da imam takav stav da znam sve i tako to kao sto ti kazes ja ne bih pisao ovde na forumu, jbt da li si ti decko glup, postavio sam ovo zasto sto imam problem i tako je stvarno i nece, sta ti vise nije jasno, lepo sam napisao konkretan problem, sta i kako i nece, kapiras kad kilogrami nece da spadnu koji ti deo nije jasan, ajde kad si toliko pametan molim te me prosvetli i kazi mi zasto je sve ovako, rekoh ti ako nemas pravi odgovor zajebi sa tim sranjima i proseravanjima i mene ovde da pljujes i da mi kenjas nesto.....jbt dodjem na forum postavim konkretno pitanje i problem, navedem sta radim i kako radim i opet se nadje neko ko ce da se pravi pametan i da kenja al ipak ne moze da bude toliko pametan da mi da neki odgovor nego ono...daj zajebi ako hoces pomogni ako ne nemoj ni da citas ovo, niko te ne tera....
Dominikanac, ne brate ovako je kako je zato sam i pisao, nece, znaci ne kapiram sta radim pogresno, a ovu ishranu pratim 90 posto, onih deset posto je kada nemam para da se tako hranim sto se desi nekad, mozda pet, sest puta za meseca dana, ali jbg tako je...msm i ja isto ne kapiram, stvarno ne znam....

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #9 poslato: Jun 20, 2011, 02:13:52 pre podne »
Ne znam buraz ja sam isto nov u svoj ovoj prici sa ishranom. To kako si napisao zvuci dobro i rezlutati bi trebali da budu vise nego primetni pogotovo prvih mesec dana. Ajde da je stalo posle pa da shvatim ali ne shvatam zasto od pocetka nije radilo? E sad cekaj da neko od znalaca odgovori ako odgovori tj ako ne pomisle da nas lozis ovde sve. Zato je wldnbg i odreagovao tako ja mislim.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #10 poslato: Jun 20, 2011, 08:12:27 pre podne »
Ako ti na svojih skoro 80kg uneses nesto malo preko 100gr proteina i ove male kolicine UH, nemoguce je da ne mrsavis...trebalo je da se osusis do sada i to bez kardia i teretane, plus koristis i "sagorevac".
Umesto tunjevine bolje kupi cisto meso ako su vec finansije problem, em je kvalitetnije a i isplatljivije je.
Hleb, suncokret, voce..ne ide to u poslednjem obroku.
Da ne bude da sada opet napadam, ali jedino sto mi je logicno to je da ti ne postujes dijetu kako bi trebalo, npr cesto se prebacis na maminu kuhilnju, ili u prolazu pojedes nesto sa strane (u gradu ili kuci svejedno), ili mozda jedes previse voca...

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #11 poslato: Jun 20, 2011, 09:44:57 pre podne »
ja bih ti savjetovao dijetu  "1.2.3 trbusnjaci za leto su tu" ali da je ispostujes barem 4-5 nedelja u fullu....Rezultati moraju da se vide...probaj 3 dana da budes na UH samo posle treninga i to u onoj kolicini od 50gr pa ces da vidis rezultate nakon 2-3 nedelje....

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #12 poslato: Jun 20, 2011, 10:19:48 pre podne »
Ovako,

ako si navikao telo na konstantan (mali) unos uh, i hrane uopste iz dana u dan, vrlo je moguce da ti se metabolizam "zakucao" i privikao na taj cal unos i zato kg ne idu dole...

Takodje mnogi ne shvataju da telo pamti stres (dijetu, ili lekove) koje si koristio ranije, i nemozes 2. put da ocekujes rezultat isti kao 1. put ako sve isto radis...

Nisi napisao kako clen pijes (kada, koje doze)?

E sad ako je ovo ona klasicna tema - malo da se sredim pred more za 15ak dana, nemam ja puno viska onda jbg...

aj sve najbolje (stav ti je svakako problematican, ljudi su samo hteli da pomognu)...  ;)

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #13 poslato: Jun 20, 2011, 10:47:02 pre podne »
ishrana sasvim ok, samo sto ti je rekao mica za ovaj hljeb i suncokret, to ga moras poslusati. a mozda i ti problem predstavljaju bas tih 5-6 dana u mjesecu.
Znam da sam ja za 4-5 dana potpuno pokvario takmicarsku formu jer sam jeo junk food. uvjeren sam da i ti tako s**bes dalji napredak u skidanju kg,
pa se ne mices s mjesta !
Train hard or go home !
www.amino.ba

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nece, pa nece, ne idu kilogrami
« Odgovor #14 poslato: Jun 20, 2011, 01:06:05 posle podne »
mislim da su mica i milos SVE OBJANSILI I NAPISALI
ostalo je "samo" da se animal drzi onoga sta je napisao jer rezulatat mora da dodje