Maj 01, 2024, 11:35:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Zdravo svima  (Pročitano 6720 puta)

Van mreže DrakulaTHS

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Zdravo svima
« poslato: Jun 27, 2011, 01:51:10 posle podne »
Zdravo Svima :) Zelim da ostavim moj plan treninga ,ishranu i slike pa da dobijem vase misljenje.
Treniram par meseci.
Ponedeljak:Grudi
Utorak:Noge
Sreda:ledja
Cetvrak:Pauza
Petak:Ramena
Subota:Ruke
Nedelja:Pauza

ISHRANA:
Pre dorucka 5 grama kreatina,onda dorucak 150 grama pirinca ili ovsenih sa 4 do 5 jaja.
Uzina 1 100 grama piletine i 50 grama pirinca
uzina 2 1 jogurta(al to nije zbog teretane vec sto mnogo volim jogurt da pijem:) )
Rucak:150 grama piletine 150 grama pirinca ili 300 grama pire krompira
pre treninga neki N.O.
Trening
Posle treninga sejk sa proteinom kreatinom glutaminom i deks.
POla sata posle 100 grama piletine i 100 grama pirinca
uzina 3 100 grama piletine
uzina 4 100 grama piletine i 50 grama pirinca
uzina 5 100 grama piletine
uzina 6 100 grama piletine
pred spavanje casa jogurta ili mleka 4 5 jaja ili 100 grama piletine ako mi ostane.kad uzmem kilo dnevno onda je jedem jos vise,al je raspodelim lepo.i glutamin.cuo sam da je dobro jesti piletinu pred spavanje jer da bi se svarila luci masti pa se tako i trose.

Evo sad par slika: Na ovim slikama ja sam ovaj sto drzi sejker stalno ovaj desno :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2011, 07:03:32 posle podne »
dobro si isplanirao , meni se svidja ... unesi slobodno i u trecoj uzini neki uh , a peta i sesta neka onda ostane tako .. al ce piletina da strada :) sad jedino taj kreatin tih 5 grama pre dorucka ne znam koliko ti je to potrebno , mozda i to najbolje u pwm... al to je vec sitnica..

Van mreže DrakulaTHS

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2011, 07:36:36 posle podne »
hvala :) ma unosim nisam sve tacno napisao jel nisam u tom trenutku se svega setio al jedem jos pored ovoga sto sam napisao.:) u mesari kod mene u kraju uvek ljudi ispuse za piletinu :) i ono sto ostane mesari stekaju za mene :)

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #3 poslato: Jun 28, 2011, 08:24:35 posle podne »
Pa dobro ne moras se samo na piletini bazirati, mozs nemasnu junetinu i konjetinu da ubacis jer imas dosta kvalitetnije amino kiseline u crvenom mesu..

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2011, 11:22:03 posle podne »
super druze samo naprijed :)

Van mreže DrakulaTHS

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2011, 10:43:42 posle podne »
hvala ljudi.ok baziracu se i na drugim stvarima,hvala na savetu cuo sam to jos pre al nisam nikad promenio jel volim piletinu pa zato :) ajde ljudi dajte jos neki komentar,misljenje itd.

Van mreže DrakulaTHS

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #6 poslato: Jul 24, 2011, 11:27:26 posle podne »
da da spomenem i drugara pored mene slicna ishrana i drugaciji plan treninga od mene koj je skoro krenuo da radi.od suplemenata isto koristimo i to je to :)

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #7 poslato: Jul 24, 2011, 11:53:48 posle podne »
Mene zanima gde si uzeo pro shaker :D?

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2011, 12:04:58 pre podne »
mene zanima koliko je kod tebe kg piletine:)))

uzmi pred spavanje 200-300 g ella ili dukat posni sir..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #9 poslato: Jul 25, 2011, 12:07:27 pre podne »
Pa on ima dosta obroka sa mesom ali male kolicine a piletina je ionako jeftina narucito u poredjenju sa sirom

Van mreže DrakulaTHS

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #10 poslato: Jul 25, 2011, 12:14:22 pre podne »
u trznom centru ispod bazena kod studentskog doma ne mogu da se setim kako se radnja zove na strani je gde gleda na ulicu gde prolazi 45 i na prvom spratu.a kilogram piletine je 450 din nekad manje nekad vise zavisi kako kad. :)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #11 poslato: Jul 25, 2011, 02:35:05 pre podne »
u trznom centru ispod bazena kod studentskog doma ne mogu da se setim kako se radnja zove na strani je gde gleda na ulicu gde prolazi 45 i na prvom spratu.a kilogram piletine je 450 din nekad manje nekad vise zavisi kako kad. :)
e pa razlicite su cene,razlicit i kvalitet...a kakva je piletina? realno treba mi 500 din samo za piletinu dnevno...id u k...moram nadjem neku zamenu
i ja dzukeli kupujem piletinu da jede...ali istekao rok trajanja :D jeftinije izadje nego one granule,a oblizuje se od pilica 2 sata

Van mreže DrakulaTHS

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #12 poslato: Jul 25, 2011, 03:56:06 posle podne »
brate mislim da je piletina ko piletina.msm jel mislis na ukus ili?meni je super sam je pripremam na vodi i odgovara mi.xxaxaxaxaxax jel i pas trenira? :)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #13 poslato: Jul 25, 2011, 04:08:40 posle podne »
brate mislim da je piletina ko piletina.msm jel mislis na ukus ili?meni je super sam je pripremam na vodi i odgovara mi.xxaxaxaxaxax jel i pas trenira? :)
ma brate plasim se tih sumljivih mesara(ne mislim na tu,nego kazem inace) , ne verujem ni rodjenoj kevi :D
a pas mi je na hemiji odavno,vise nije pas sad je vise kao neka leteca krava :P hahahhaha ne lici na sebe

Van mreže DrakulaTHS

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Zdravo svima
« Odgovor #14 poslato: Jul 25, 2011, 04:28:11 posle podne »
brate msm da je tesko da danas gledas sta valja nama kako daju tako je sto se tice svega hrane pica lekova itd dobijamo manji kvalitet za vece pare.tako da opusti se.meni je ova piletina odlicna nikad mi nije bilo lose od nje niti da mi smeta za stomak. :)