April 26, 2024, 05:36:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban trening za pocetnika  (Pročitano 1378 puta)

Van mreže LEDJO

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Potreban trening za pocetnika
« poslato: Jun 30, 2011, 02:54:53 posle podne »
Zdravo zovem se Djordje imam 20 godina visok sam 181 cm tezak 71 kg i iso sam u teretanu oko 6 meseci.Prestao sam pre nedelju dana i necu trenirati do pocetka avgusta .Raspitivao sam se po mnogim forumima i kod mnogih ljudi u teretani koji bi bio najpogodniji trening za mene i od skoro svakog sam dobijao drugacije informacije.Jedan lik na drugom forumu mi je rekao da kad krenem prvih 3 nedelje do mesec dana radim trening za pocetnike tj. tri puta nedeljno sledece vezbe : zgibovi ili vucenje iza glave , benc, rameni potisak ,stojeci pregib dvorucnim tegom , cucanj,potisak sa cela .I da posle toga redim isto tri puta nedeljno sledece vezbe: u ponedeljak grudi triceps ,  sreda ledja biceps  petak ramena noge i da posle dva meseca promenim pa da radim  ponedeljak grudi biceps sreda ledja triceps petak ramena noge.Bio bih vam veoma zahvalan na svim savetima ili ispravkama ako mislite da ovaj program koji sam dobio nije dobar.I ako  se  ne slazete sa voim sistemom da mi preporucite neki drugi .Unapred se zahvaljujem  8)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Potreban trening za pocetnika
« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2011, 03:09:02 posle podne »
Evo preporucujem ti da procitas ovu temu:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23718.0.html ;)