April 29, 2024, 06:46:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć, Kardio,Teretana,Savet oko skidanja sala  (Pročitano 2681 puta)

Van mreže stel

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Pomoć, Kardio,Teretana,Savet oko skidanja sala
« poslato: Jul 02, 2011, 08:24:50 posle podne »
Pozdrav svima
Pošto sam nov ovde red je da se predstavim
Zovem se Saša imam 36 godina, visok sam 173cm, težak 104kg, hteo bi da skinem oko 20 kg
Krenuo sam sa vežbama za skidanje sala. Izabrao sam sobno biciklo, pošto smatram da sam težak za trčanje i nebi mi to išlo.
Zadnji put sam bio u teretani pre 5 godina, tako da sam u nikakvoj formi pogotovo što radim kao vozač.
Ovako izgleda moj dan što se tiče svega ovoga.
Ustajem u 03:15- radim do 11:30 na poslu popijem dve kafe prva turska druga nes 4u1.
Dodjem kući oko 12h i do 13h odmorim popijem još jednu kafu(ne pušim) i oko 13:30 krećem sa vožnjom bicikla.
 Biciklo vozim oko 60 minuta, za to vreme sagorim oko 650cal, predjem  oko 28 km, stim da vozim brzinom oko 29km/h sa otkucajom srca oko 125. Normalan otkucaj bez napora mi je 72
Odradim oko 50 trbušnjaka
Nakon vežbi ne bole me mišići
Posle treninda, nakon 30 miin pojedem šolju jogurta Ella 0,9% posto mlečne masti sa 5 supenih kašika ovsenih i ječmenih pahuljica kojima dodam laneno seme za ubrzanu probavu.
Nakon toga odspavam 1.5h
Ručam normalno, ništa nešto jako masno,mesa uglavnom ima  u obroku, obično pojedem šniclu ili krmenadlu, batak,pojedem parče hleba supa obavezno
Uveče oko 21h odradim još jedan trening vožnje od pola sata i nakon toga opet pojedem pahuljice sa jogurtom
Na spavanje idem oko 22:30

E sad

Hteo bi da ubacim rad sa bučicama, ali neznam kad to ide da li posle ili pre kardio?
Ubacio bi i L-karnitin( neznam kad kolika i u kom obliku da li kapsule ili ampule, Ako može save i za ovo)
Sad bi voleo da čujem šta ovde valja a šta nevalje i šta de se menja doda ili oduzme
Unapred zahvaljujem :)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pomoć, Kardio,Teretana,Savet oko skidanja sala
« Odgovor #1 poslato: Jul 03, 2011, 07:58:48 posle podne »
Ovo sa biciklom je ok, ali bilo bi lepo da napises celu ishranu po obrocima i kolicinama pa da idemo dalje jer ova klopa bas i ne obecava...

Trening mozes - recimo 3x nedeljno kardio, a tegove pocni 4x nedeljno popodne oko 6-7h, i gledaj da imas bar 2 dana odmora u nedelji.

Sto se tice carnitina, nisi napisao da li uzimas jos nesto od suplementacije - posto ima mnogo boljih izbora za trosenje parica od njega...

Poz ;)