April 25, 2024, 12:45:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: НО или креатин?  (Pročitano 3315 puta)

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
НО или креатин?
« poslato: Jul 05, 2011, 10:08:18 pre podne »
Поздрав свима!

Хтео бих пред такмичење да узмем нешто од ово двоје?Значи треба ми повећање снаге и издржљивости.Такмичење је у џиу џици или греплинг.Имам 15 година,70 килограма.

Унапред хвала!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #1 poslato: Jul 05, 2011, 10:24:01 pre podne »
NO u sebi sadrzi crea, a crea u sebi ne sadrzi sastojke NO, pogledas sastav (i cenu) i vrlo lako zakljucis sta je bolje  :)

Naravno to nisu magicni napitci i ne dalju nadljudsku snagu...  Takodje ispravan pristup bjj podrazumeva i kondicioni deo, a ne samo tehniku, tako da imaj to na umu kod pripreme za takmicenje, umesto oslanjanja na ove dzizabize...  ;)

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2011, 10:26:54 pre podne »
Знам то.А шта би ти препоручио?

Van mreže detritus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #3 poslato: Jul 05, 2011, 02:14:04 posle podne »
Ajde ja cu laicki malo da objasnim, a verujem ukljucice se neko od iskusnijih clanova po ovom pitanju ako te bas interesuje detaljan odgovor.

Prvo zavisi koji NO imas u planu, svaki ce dati neki malo boost snage na odredjeno vreme odmah po uzimanju ako ne, bar ce proizvesti efekat da se ti osecas tako. Npr, shock therapy, no explode po uzimanju daju neki utisak kao da si pod tenzijom i oseca se ubrzan rad srca i slicno, onako, osecaj kao da si spremniji nesto da uradis. Horse power recimo stvara osecaj peckanja i nekako vise stvara utisak snage nego te tenzije. Ta tri sam ja koristio i to je ono kako je kod mene radilo ( pricam o prvom utisku ), naravno svaki ce ti dati nekakvo povecanje snage ali ne ocekuj cudo. Ono sto je mozda bitno, dece ti ili stvorice ti utisak da proizvod odmah radi.
Kreatin sa druge strane, nema to "instant" dejstvo, vec efekte pocnes da osecas, ukoliko radis fazu pujenja posla 3-5 dana.

Ukoliko se odlucis za NO preparate zbog samog takmicenja, znaj da se na dop testu pada za NO preparat ukoliko te testiraju 3-4 sata po konzumiranju, sve posle 24sata je ok,dok kod kreatina to nije slucaj.

Licno na tvom mestu u tim godinama pre bih uzeo amino kiseline, whey i korigovao ishranu nego se okrenuo kreatinu i NO.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #4 poslato: Jul 05, 2011, 02:41:04 posle podne »
Kreatin sa druge strane, nema to "instant" dejstvo, vec efekte pocnes da osecas, ukoliko radis fazu pujenja posla 3-5 dana.
Ovde
i
Ukoliko se odlucis za NO preparate zbog samog takmicenja, znaj da se na dop testu pada za NO preparat ukoliko te testiraju 3-4 sata po konzumiranju, sve posle 24sata je ok,dok kod kreatina to nije slucaj.
ovde si mislim da si lupio.
Prvo vec 100000 puta smo konstatovali da je punjenje kreatinom bespotrebno...a i za NO je mislim bila tema da ne sadrzi nista sto bi moglo da smeta na testu.

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #5 poslato: Jul 05, 2011, 02:47:25 posle podne »
whey ми је у плану.А ово нису нека такмичења тако да нема допинг тестова.А шта би ми ви препоручили од НО?

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #6 poslato: Jul 05, 2011, 02:48:33 posle podne »
Па шта да радим онда? :/

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #7 poslato: Jul 05, 2011, 02:50:11 posle podne »
odista ovih dana nemam vremena da sve kontrolisem na forumu ali trudim se,pa cu tako morati da postanem i rigronozniji kada su ljudi koji daju savete u pitanju tj raditi ce SECKANJE kako vidim
elem
ovaj momak je mene i na FB isto pitao,dobio je odgovr i naravno ponovo ovde da utvrdi materiju.
ali dobro,bilo kako bilo to i nije toliki problem ali idemo redom/

detrius citaj dobro i uci

Citat
Npr, shock therapy, no explode po uzimanju daju neki utisak kao da si pod tenzijom i oseca se ubrzan rad srca i slicno

dejstvo coffeina-nista posebno

Citat
Horse power recimo stvara osecaj peckanja i nekako vise stvara utisak snage nego te tenzije.

dejstvoi beta alanina

Citat
Kreatin sa druge strane, nema to "instant" dejstvo, vec efekte pocnes da osecas, ukoliko radis fazu pujenja posla 3-5 dana.

molio bih te pre davanja saveta da dobro razmislis
KREATIN nece mu dati nista ni nakon 5 ni nakon 105 dana ako i ukoliko ocekuje dejstvo iole slicno bilo kom NO rekatorau jer je kreatin monohodrat celijski volumizator ali eto u srbiji se i dan danas prica da je kreatin za masu i pominju se ovakve stvari kao sto ti rece gore..

Citat
znaj da se na dop testu pada za NO preparat ukoliko te testiraju 3-4 sata po konzumiranju

dali sti ti svestan sta pricas?
dakle
KOJI NO
NA KOJU SUPSTANCU SE PADA
KOJA TO SUPSTNCA IZ NO IZLAZI IZ TELA NAKON 3 ILI 4 SATA A DA JE ZABRANJENA TE MOZES DA PRODJES NA TESTU IJAKO JE ZAOPBRANJENA SAMO MORAS DA JE UZMES 4 SATA PRE TESTA
KAO STO REKOJH
molio bih te da ne ,ajd da ne kazem sta ovako jer ovo nisu stvari za igru
naravno da postoje NO koji u sebi imaju supstance a koje se pada na doping testu ali to se zna I TAKVI ON UGLAVNOM KOD NAS I NEMA NA TRZISTU ili ih ima vrlo malo i naranvo da je naznaceno sta je u tim prepartima oznaceno kao nesto na sta se pada i na svakome je da sam odluci...
a ne postoji supstacna koju ces da uzmes 4 sata pred test i da odradis posao do jaja i da onda prodjes..toga na zalost nema

a kao i na FB ovom momku ide i odgovr i pitanje
A ZA CEGA TEBU U STVARI TREBA NO
ti si napisao SA CIM SE BAVIS
i rekao si da ti treba no pred takmicenj
ok
koja je svrha uzimnja istog tj sta si ti cuo da ce on da ti pomogne??

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #8 poslato: Jul 05, 2011, 02:54:48 posle podne »
Повећа снагу.А сврха је ради повећана снаге.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #9 poslato: Jul 05, 2011, 02:56:52 posle podne »
Повећа снагу.А сврха је ради повећана снаге.

ali ne povecava se snaga ZA JEDNO TAKMICENJE UZ POMOC NECEGA i preko noci
doduse postoje neke stvari koje mogu da izazvoe PLACEBO EFKEAT ali odista ti ne bi trebalo ni da znas sa 15 god sta je placebo efkeat a jos manje da znas za TE STVARI koji bi mogle da tako neso odrade
moj ti je savet (kao i tamo gde sam te savetovao:D) da pravilno treniras,da se pravilno hranis,koristis neki dobar whey,NO ti je uvek dobro dosao ali nemozes da ocekujes preko noci da ces da bude cak noris

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #10 poslato: Jul 05, 2011, 03:03:10 posle podne »
Да ли би добио бар неко мало повећање снаге?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #11 poslato: Jul 05, 2011, 03:20:06 posle podne »
Да ли би добио бар неко мало повећање снаге?

ali kada??

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #12 poslato: Jul 05, 2011, 05:56:41 posle podne »
Не разумем те.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #13 poslato: Jul 05, 2011, 06:02:10 posle podne »
Не разумем те.

pa sot je najgore,meni se cini da ti sam sebe ne razumes?

Van mreže Seven

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: НО или креатин?
« Odgovor #14 poslato: Jul 05, 2011, 06:25:33 posle podne »
Да ли би добио неко повећање снаге после узимања?