Mart 28, 2024, 11:05:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Sta se moze bez AAS  (Pročitano 4885 puta)

Van mreže Vladocg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Sta se moze bez AAS
« poslato: Jul 21, 2011, 12:04:45 posle podne »
Da li je realna prica da se uz pomoc pravilne ishrane i odgovarajuce suplementacije mogu postici odlicni rezultati u izgradnji ciste misicne mase?

Zelio bih u ovu temu da svako predstavi svoja iskustva sa nepredkom u izgradnji ciste misicne mase bez upotrebe AAS, takodje iskustva bildera sta su postigli nakon upotrebe AAS.

Dvoumio sam se da li da postavim temu u podforum Steroidi ili Dodaci ishrani. Odlucio sam se za ovaj podforum jer mi je cilj da se razmjena iskustva (citaj licna iskustva a ne internet iskustva) o upotrebi suplemenata i ASS kako bi se sportisti koji zele da predju na AAS jos jednom zapitali da li je to nuzno radi postizanja njihovog cilja!

Ja licno sam i sam pocetnik ali sam se mnogo puta zapitao da li je veliko odricanje i zivot koji mora biti podredjen treningu i pravilnoj ishrani samo bacanje para i vremena a da se ono cemu teze svi koji udju u teretanu (koji su siri u struk nego u ramena) tj misici koji privlace paznju postize samo uz pomoc AAS!

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2011, 12:10:13 posle podne »
 ti i ako koristis AAS ishrana mora da bude MAKSIMALNO SREDJENA jer misici rastu od proteina a ne od steroida ...oni sluze samo da bi se taj protein jos vise ugradio u tkivo......
sa pravilnim treningom ishranom i suplementacijom se mogu postici za kratak period odlicni rezulatati,i mnogo bolji nego kad neki tako pocetnik dodje i odma zvekne danabol...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2011, 12:54:51 posle podne »
Pogledaj u slike i trazi: NATURALNI,VENDETA,SPARTAK i sve ce ti biti jasno :) :)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2011, 12:57:33 posle podne »

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #4 poslato: Jul 21, 2011, 12:58:42 posle podne »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #5 poslato: Jul 21, 2011, 02:08:29 posle podne »
AAS svi smatraju kao neki magicni napitak koji popijes-ubodes se i eto postanes veliki. To nije bas tako steroidi su nesto sto ce te malo pogurati i dodati nesto malo preko  na ono sto vec imas i mozes sam i natoral. Naravno sto iskusniji vezbac sa vecim naturalnim uspesima i rezlutati koje ce mu aas  dati ce biti veci. Ako imas manje mase ako si manje iskusan vezbac manje staza u teretani i rezlutati ce biti losiji.
Recimo rezlutat koji bi ja postigao bilo kojom kurom nikako nece biti isti kao rezlutat koji bi postigao naturalni ili spartak.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Vladocg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #6 poslato: Jul 21, 2011, 03:52:16 posle podne »
svjedok sam da deckici od 18 19 god (lokalni delikventi) nabace veliku masu za nekoliko mjeseci. Uvijek sam se pitao koji je to carobni napitak sto oni uzimaju jer sam siguran da veci dio dana provode na ulici sto znaci da nemaju bas sredjenu ishranu. Ja sam sve podredio pravilnoj ishrani i treningu pa sam za dva mjeseca napredovao oko 2 kg i pitanje je koliko je od toga cista misicna masa. Uvijek sam mislio da su AAS kljuc brzog rasta i napretka ali iskusni sportisti na ovom forumu kazu drugacije...

Spartak

  • Gost
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #7 poslato: Jul 21, 2011, 08:26:10 posle podne »
svjedok sam da deckici od 18 19 god (lokalni delikventi) nabace veliku masu za nekoliko mjeseci. Uvijek sam se pitao koji je to carobni napitak sto oni uzimaju jer sam siguran da veci dio dana provode na ulici sto znaci da nemaju bas sredjenu ishranu. Ja sam sve podredio pravilnoj ishrani i treningu pa sam za dva mjeseca napredovao oko 2 kg i pitanje je koliko je od toga cista misicna masa. Uvijek sam mislio da su AAS kljuc brzog rasta i napretka ali iskusni sportisti na ovom forumu kazu drugacije...

sta smatras za veliku masu?mislim koje proprocije
ne mora se jesti cisto da bi se nabacila ogromna masa

Van mreže Vladocg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #8 poslato: Jul 21, 2011, 10:26:45 posle podne »
Vjerovatno nije cista misicna masa ali u prvi plan su velike ruke, ramena, ledja...ima tu i viska ali ne upada u prvi plan.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #9 poslato: Jul 21, 2011, 11:06:47 posle podne »
Ako si za 2 meseca napredovao 2 kg to je super. Da li je kvalitet ili ne znas jedino ti zavisi od toga kako si se hranio. Ako se hranis lose nabacijes djubre ako se hranis dobro nabacijes kvalitet. Ali tesko odrzati taj tem[po i napredovati 12kg za 12 meseci pogotovo natural i kvalitet... Ne da je tesko nego ako nisi 18 god i hormoni ne divljaju onda nema sansi...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Vladocg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #10 poslato: Jul 21, 2011, 11:46:08 posle podne »
Nemam 18 vec 32 a hranim se dosta cisto, supruga se hvata za glavu jer jedem svaka tri sata tako da vise normalnog rucka nemamo. Jedino sto nekad ubacim mlijeko i jogurt ali s obzirom da mi treba masa mislim da to nije djubre. Od suplemenata pijem samo Whey i sad sam uzeo neki Gainer (Volumas 35, znam da sam uzeo sr..e), kombinujem.
Kad sve to radis i onda vidis klinca koji za 6 mjeseci nabaci 20 kg misica dodjes u iskusenje da uzmes AAS i postignes mnogo brze ono cemu svi tezimo.

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #11 poslato: Jul 21, 2011, 11:58:05 posle podne »
mene samo zanima gde svi vi vidjate te klince koji nabace 20KG MISICA????

Ja do sad ni jednog da vidim.... :(

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #12 poslato: Jul 22, 2011, 09:56:17 pre podne »
mene samo zanima gde svi vi vidjate te klince koji nabace 20KG MISICA????

Ja do sad ni jednog da vidim.... :(
Vala bas...

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #13 poslato: Jul 22, 2011, 10:41:49 pre podne »
Nemam 18 vec 32 a hranim se dosta cisto, supruga se hvata za glavu jer jedem svaka tri sata tako da vise normalnog rucka nemamo. Jedino sto nekad ubacim mlijeko i jogurt ali s obzirom da mi treba masa mislim da to nije djubre. Od suplemenata pijem samo Whey i sad sam uzeo neki Gainer (Volumas 35, znam da sam uzeo sr..e), kombinujem.
Kad sve to radis i onda vidis klinca koji za 6 mjeseci nabaci 20 kg misica dodjes u iskusenje da uzmes AAS i postignes mnogo brze ono cemu svi tezimo.
pa mislim da je realan problem u tvom slucaju vrijeme...S obzirom da kazes da si i sam pocetnik ti vjerovatno si ocekivao za kratko vrijeme "neke"rezultate...koji nisu dosli...Prije svega moras biti realan prema sebi i postaviti sebi neke ciljeve...Posto si pocetnik u svemu ja bih ti savjetovao jedno godinu dana mukotrpnog rada u teretani i u kuhinji...pa ces vidjeti da ce rezultati da dodju..ocekivati neke drasticne promjene za 4--5 mjeseci tesko..mislim moze ali uz full suplementaciju za koju treba i poprilicno novaca da se ima...Ovi ljudi kao sto su Naturalni,Vendeta,Jay i ostali treniraju preko 5 godina sigurno....i zato imaju rezultate...maximalna posvecenost svemu...suprugu navikni da te gleda kako jedes 5-6 puta na dan pa ce i to postati rutina kasnije....Mislim samo da se moras da strpis....A steroidi kasnije da ti formu podignu na veci nivo..zasto da ne.. znaci polako i sigurno....A da sad kao pocetnik ulazis u tu pricu sa steroidima to ti niko na forumu nece preporuciti...imao bih bolje rezultate ali kratkorocno...sta bi u radio kasnije onda??
I pusti te klince nek rade sta hoce.....ne obaziri se na druge...
I suplementima dodaj kreatin i glutamin ako mozes i pojacaj ishranu i bice mase.....

Van mreže Vladocg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Sta se moze bez AAS
« Odgovor #14 poslato: Jul 22, 2011, 11:27:25 pre podne »
mene samo zanima gde svi vi vidjate te klince koji nabace 20KG MISICA????

Ja do sad ni jednog da vidim.... :(
Ima i na ovom forumu ali necu da pominjem imena, naravno posle priznaju da uzimaju AAS.
pa mislim da je realan problem u tvom slucaju vrijeme...S obzirom da kazes da si i sam pocetnik ti vjerovatno si ocekivao za kratko vrijeme "neke"rezultate...koji nisu dosli...Prije svega moras biti realan prema sebi i postaviti sebi neke ciljeve...Posto si pocetnik u svemu ja bih ti savjetovao jedno godinu dana mukotrpnog rada u teretani i u kuhinji...pa ces vidjeti da ce rezultati da dodju..ocekivati neke drasticne promjene za 4--5 mjeseci tesko..mislim moze ali uz full suplementaciju za koju treba i poprilicno novaca da se ima...Ovi ljudi kao sto su Naturalni,Vendeta,Jay i ostali treniraju preko 5 godina sigurno....i zato imaju rezultate...maximalna posvecenost svemu...suprugu navikni da te gleda kako jedes 5-6 puta na dan pa ce i to postati rutina kasnije....Mislim samo da se moras da strpis....A steroidi kasnije da ti formu podignu na veci nivo..zasto da ne.. znaci polako i sigurno....A da sad kao pocetnik ulazis u tu pricu sa steroidima to ti niko na forumu nece preporuciti...imao bih bolje rezultate ali kratkorocno...sta bi u radio kasnije onda??
I pusti te klince nek rade sta hoce.....ne obaziri se na druge...
I suplementima dodaj kreatin i glutamin ako mozes i pojacaj ishranu i bice mase.....
Hvala na savjetima Damirjam i siguran sam da si u pravu. Sto se tice AAS to nikad necu uzimati, ne zato sto sam protivnik toga vec sto ovo radim zbog sebe svog dobrog izgleda i svog zdravlja a ne da bih se takmicio.