April 29, 2024, 12:48:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Пуцњава код Брњака  (Pročitano 27224 puta)

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #15 poslato: Jul 26, 2011, 11:02:35 posle podne »



Ne kazem, da je upotreba sile jedino rjesenje, ali oov sto vlada radi, je apsolutna sramota.

samo da ti kazem da nam se tu ne bi pisalo dobro.
Jedi Master

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #16 poslato: Jul 26, 2011, 11:04:48 posle podne »
Bitno je da ova picketina i dalje cuti i hoce "diplomatski" da pregovara sa stokom...
sta predlazes?

Pretpostavljam da je tvoj predlog ono sto stoji u postu ispod tvog?


to nije odgovor.pazi ako pljujes onda moras da stojis iza neceg i da das predlog.ja ga i dalje ne vidim,a ja se nisam izjasnjavao niti sam bilo koga pljuvao i nazivao pi*kom sto ne znaci da mi taj neko odgovara. znaci ako imas predlog voljan sam da cujem.hvala

Resenje sigurno nije da se cuti i trpi...

Sta se desilo u martu 2004.?Pa smo opet cutali?Jel treba isto i sad da se desi,a mi da cutimo i trpimo zbog neke "evropske" buducnosti koja nam i inace nista dobro nece doneti...

Posalji vojsku,brani narod...

Sad ces ti da kazes "ne traba nam rat,da ginu nasi momci"...Tacno je,nikome ne treba rat,ali ako je to jedino resenje,onda tako mora da bude...Dokle da se saginjemo,cutimo i trpimo...?

Dok ne nestanemo?Dok ne postanemo kolonija koja nema nista svoje,koja ne postuje svoju istoriju i nasledje...

Pun mi je ku.ac vise price o uranoj EU i nekom laznom snu za kojim ovaj narod trci...Sve se radi zarad tog "sna",zarad nekog laznog boljeg zivota,,,Za sve ima opravdanja.Samo da udjemo uEU i ima da nam svane...Ima kitu da popusimo ako, odnosno kad udjemo...Necemo moci na pisanje da odemo,ako nam neko sa zapada to ne dozvoli...

Al to je neka druga prica...Uglavnom,zaglibili smo,odnosno zaglibili su nas,poprilicno duboko...Ako se ne opametimo,nema nam spasa....

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #17 poslato: Jul 26, 2011, 11:09:11 posle podne »



Ne kazem, da je upotreba sile jedino rjesenje, ali oov sto vlada radi, je apsolutna sramota.

samo da ti kazem da nam se tu ne bi pisalo dobro.

Ovo si u pravu...Nekad 4. najjaca armija u Evropi,sad ne bi mogla nedelju dana da brani teritoriju da nas neko napadne...

A zasto?Zato sto su Sutanovac i ekipa smanjili naoruzanje Srbije i vecinu rashodovali,prodali ili odbacili u staro gvozdje po nalogu NATO-a,kako bi u skorijoj buducnosti usli u tu organizaciju,zaduzili se zbog kupovine oruzja od istog tog NATO-a radi uskladjivanja sa njihovim standardom... i naravno, slanje nasih vojnika u NATO akcije se podrazumeva
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #18 poslato: Jul 26, 2011, 11:14:56 posle podne »
Nekada 4 najjaca armija u Evropi je bila armija Jugoslavije a ne armija Srbije. Tad je drzava imala novca i sredstava. U toj armiji su sluzili i hrvati, slovenci, bosanci, albanci, makedonci pored srba ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #19 poslato: Jul 26, 2011, 11:25:39 posle podne »
Nekada 4 najjaca armija u Evropi je bila armija Jugoslavije a ne armija Srbije. Tad je drzava imala novca i sredstava. U toj armiji su sluzili i hrvati, slovenci, bosanci, albanci, makedonci pored srba ;)

Tacno,ali je vecina naoruzanja ostala Srbiji...U svakom slucaju respektabilno naoruzanje jbg...a danas?Cekamo NATO?Je.o ih NATO...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #20 poslato: Jul 26, 2011, 11:30:16 posle podne »
pored Britanije, Rusije, Nemacke, Francuske, Italije, Svedske... ja tu ne vidim SFRJ ni medju 10...

Ali to nije ni bitno... Meni je pun kurac ratova.. izgubio sam drage ljude a to je samo kap u moru te tragedije.... i ne ponovilo se ...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #21 poslato: Jul 27, 2011, 07:48:34 pre podne »
Ja koliko vidim Srbija ce se zvati Beograd za par godina jer ce samo to od nje da ostane..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #22 poslato: Jul 27, 2011, 09:35:50 pre podne »
pored Britanije, Rusije, Nemacke, Francuske, Italije, Svedske... ja tu ne vidim SFRJ ni medju 10...


Britanija,Rusija i Francuska,pa SFRJ...Nemacka neujedinjena nije bila niza k...c

Nije to ni bitno...

Bitno je da smo najebali ako ovako nastavimo
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #23 poslato: Jul 27, 2011, 12:09:56 posle podne »
Gospodo,
Ne budite klasicne Srbende koje ce da dizu samo 3 prsta na ime Mladica,Seselja i ostalog ,a da pri tom ne znate ni KO ni STA ni GDE sa polisom bez pokrica. Dakle svi smo mi za promene (jel da?) samo ja bih da cujem neko konkretno resenje! E sad ce neko da kaze "mi se ne razumemo u to ali dajemo pare i hocemo za uzvrat neko resenje".I ja dajem pare ali  ne pljujem,ne vredjam ,a ako imam sto god da kazem cu reci i pomoci! A ovde se samo prica kako ne valja,nemaaa ,pljujemo ...evo ,forum otvoren pa da cujemo iskusne. Najlakse je dati vruc krompir drugom,je*emo mu mamu , nista nismo uradili - ali cemo se osecati bolje! izvolite...
Pa evo ti...mogla bi drzava tu tzv nasu vojsku sto je ostala da rasporedi u linije par km severnije od siptara...i svaki njihov upad severnije znacio bi napad i pravo nase vojske da se brane...pa da vidis kad bi naisli na otpor vojske a ne jadnih ljudi kako bi se povukli.
E sad postoji sustinski problem,jer Kosovo ustvari vise nije nase,nego njihovo,pa je pitanje da li sve ovo uopste ima smisla...ali bi u svakom slucaju to trebalo uraditi severnije,jer ne verujem da ce oni stati tu gde su sad.

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #24 poslato: Jul 27, 2011, 01:01:19 posle podne »
ma ajde bre manite se filozofije. malo su zategli siptari da i to malo srba stoje ostalo dodje u srbiju. prodace oni imanja pokupovace po srbiji kuce i stanove i besna kola,naravno dopice pogodnosti prilikom zaposljavanja(naravno u drzavnim ustanovama) a za nas koji smo rodjeni ovde i dalje ce biti za 200 evra kod privatnika...oniu ce ziveti ko kraljevi i opet nikom nista. zatrovali su celu srbiju prokleti kosovari!!!  kao kosovo srbija.ma ajde ako su ono srbi ja onda nisam,odgovorno tvrdim da su najgori narod na svetu srbi sa kosova. ima ljudi koji su nahebali i koji se muce i sta ti ja znam ali ogromna vecina se baskari o trosku drzave. lepo im je bilo dok su maltretirali siptare reketirali ih ,policija ih tukla gede stigne,trazili im basnoslovne cifre da bi dobili pasose....i posle sve unovcili,ovde  u nisu kod mene celo naselje sa kosovarima nema kuce ispod pola miliona evra....i oni su ugrozeni a mi nismo....ista situacija u vojvodini samo su njih bosanci i crnogorci zatrovali...mi koji smo rodjeni u srbiji sluzimo samo da punimo budzet za njih i da se bijemo ako treba zbog njih....nista vise,pa jos vojska nije dnevnice dobila od ratovanja!!!!!!!!! ej bre srbijo!!!!! mozete da me osudjujete i da me psujete ali ovo je najistinitija istina na svetu!!!! boli me vise ona stavr za sve..nek doje i turcin i nemac i amerikanac...svi su boljii od nasih. samo nek daju posao i pristojne plate  i to je to!!!!
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #25 poslato: Jul 27, 2011, 01:07:11 posle podne »
ma ajde bre manite se filozofije. malo su zategli siptari da i to malo srba stoje ostalo dodje u srbiju. prodace oni imanja pokupovace po srbiji kuce i stanove i besna kola,naravno dopice pogodnosti prilikom zaposljavanja(naravno u drzavnim ustanovama) a za nas koji smo rodjeni ovde i dalje ce biti za 200 evra kod privatnika...oniu ce ziveti ko kraljevi i opet nikom nista. zatrovali su celu srbiju prokleti kosovari!!!  kao kosovo srbija.ma ajde ako su ono srbi ja onda nisam,odgovorno tvrdim da su najgori narod na svetu srbi sa kosova. ima ljudi koji su nahebali i koji se muce i sta ti ja znam ali ogromna vecina se baskari o trosku drzave. lepo im je bilo dok su maltretirali siptare reketirali ih ,policija ih tukla gede stigne,trazili im basnoslovne cifre da bi dobili pasose....i posle sve unovcili,ovde  u nisu kod mene celo naselje sa kosovarima nema kuce ispod pola miliona evra....i oni su ugrozeni a mi nismo....ista situacija u vojvodini samo su njih bosanci i crnogorci zatrovali...mi koji smo rodjeni u srbiji sluzimo samo da punimo budzet za njih i da se bijemo ako treba zbog njih....nista vise,pa jos vojska nije dnevnice dobila od ratovanja!!!!!!!!! ej bre srbijo!!!!! mozete da me osudjujete i da me psujete ali ovo je najistinitija istina na svetu!!!! boli me vise ona stavr za sve..nek doje i turcin i nemac i amerikanac...svi su boljii od nasih. samo nek daju posao i pristojne plate  i to je to!!!!
AMIN

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #26 poslato: Jul 27, 2011, 01:56:10 posle podne »
ma ajde bre manite se filozofije. malo su zategli siptari da i to malo srba stoje ostalo dodje u srbiju. prodace oni imanja pokupovace po srbiji kuce i stanove i besna kola,naravno dopice pogodnosti prilikom zaposljavanja(naravno u drzavnim ustanovama) a za nas koji smo rodjeni ovde i dalje ce biti za 200 evra kod privatnika...oniu ce ziveti ko kraljevi i opet nikom nista. zatrovali su celu srbiju prokleti kosovari!!!  kao kosovo srbija.ma ajde ako su ono srbi ja onda nisam,odgovorno tvrdim da su najgori narod na svetu srbi sa kosova. ima ljudi koji su nahebali i koji se muce i sta ti ja znam ali ogromna vecina se baskari o trosku drzave. lepo im je bilo dok su maltretirali siptare reketirali ih ,policija ih tukla gede stigne,trazili im basnoslovne cifre da bi dobili pasose....i posle sve unovcili,ovde  u nisu kod mene celo naselje sa kosovarima nema kuce ispod pola miliona evra....i oni su ugrozeni a mi nismo....ista situacija u vojvodini samo su njih bosanci i crnogorci zatrovali...mi koji smo rodjeni u srbiji sluzimo samo da punimo budzet za njih i da se bijemo ako treba zbog njih....nista vise,pa jos vojska nije dnevnice dobila od ratovanja!!!!!!!!! ej bre srbijo!!!!! mozete da me osudjujete i da me psujete ali ovo je najistinitija istina na svetu!!!! boli me vise ona stavr za sve..nek doje i turcin i nemac i amerikanac...svi su boljii od nasih. samo nek daju posao i pristojne plate  i to je to!!!!

Bravo!

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #27 poslato: Jul 27, 2011, 02:28:19 posle podne »
Bravo DB9.....nisi jedini koji tako razmšlja.....RESPECT

Van mreže jocifer

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #28 poslato: Jul 27, 2011, 03:26:46 posle podne »
Te price o trovanju, no comment. I ja nisam rodjen u Srbiji, silom prilika sam dosao ovamo i znam da meni i mojima ova drzava jos nista nije poklonila. Pa i sam Pedja Petrovic je rodjen u Hrvatskoj kao i ja pa oces i za njega reci da truje Srbiju i da mu je sve poklonjeno. Jel njemu drzava dala radnju i sve. Dala mu djavola, nego je sam stekao. Bolje ova tema da ide pod KLJUC a ovakve rasprave vrsite na nekim politickim forumima a ne ovde jer im nije mesto...ovo je forum o bodybuildingu

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #29 poslato: Jul 27, 2011, 03:37:11 posle podne »
ovo stvarno bolje pod kljuc da ide...bice svasta