April 29, 2024, 04:33:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Пуцњава код Брњака  (Pročitano 27228 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #31 poslato: Jul 27, 2011, 03:42:38 posle podne »
Tuga, cemer i jad. Nemoc. Drzite se braco.

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #32 poslato: Jul 27, 2011, 03:56:03 posle podne »
LOCK

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #33 poslato: Jul 27, 2011, 04:26:26 posle podne »
Zasto lock
Samsung NX1000

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #34 poslato: Jul 27, 2011, 04:34:39 posle podne »
Dok je ovakvih razmisljanja i dok se medjusobno klali i pljuvali na osnovu teritorijalne razlicitosti,i dok god na nacionalnu svest,duh i pripadnost budemo gledali kao na nesto lose i nepozeljno,nema nama spasa...

Stvarno smo proklet narod...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #35 poslato: Jul 27, 2011, 04:37:07 posle podne »
Zasto lock

zbog moralnog posrnuca...

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #36 poslato: Jul 27, 2011, 04:58:50 posle podne »
ma ajde bre manite se filozofije. malo su zategli siptari da i to malo srba stoje ostalo dodje u srbiju. prodace oni imanja pokupovace po srbiji kuce i stanove i besna kola,naravno dopice pogodnosti prilikom zaposljavanja(naravno u drzavnim ustanovama) a za nas koji smo rodjeni ovde i dalje ce biti za 200 evra kod privatnika...oniu ce ziveti ko kraljevi i opet nikom nista. zatrovali su celu srbiju prokleti kosovari!!!  kao kosovo srbija.ma ajde ako su ono srbi ja onda nisam,odgovorno tvrdim da su najgori narod na svetu srbi sa kosova. ima ljudi koji su nahebali i koji se muce i sta ti ja znam ali ogromna vecina se baskari o trosku drzave. lepo im je bilo dok su maltretirali siptare reketirali ih ,policija ih tukla gede stigne,trazili im basnoslovne cifre da bi dobili pasose....i posle sve unovcili,ovde  u nisu kod mene celo naselje sa kosovarima nema kuce ispod pola miliona evra....i oni su ugrozeni a mi nismo....ista situacija u vojvodini samo su njih bosanci i crnogorci zatrovali...mi koji smo rodjeni u srbiji sluzimo samo da punimo budzet za njih i da se bijemo ako treba zbog njih....nista vise,pa jos vojska nije dnevnice dobila od ratovanja!!!!!!!!! ej bre srbijo!!!!! mozete da me osudjujete i da me psujete ali ovo je najistinitija istina na svetu!!!! boli me vise ona stavr za sve..nek doje i turcin i nemac i amerikanac...svi su boljii od nasih. samo nek daju posao i pristojne plate  i to je to!!!!
izbeglice su krive zbog loseg standarda i sveopsteg sranja u zemlji?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #37 poslato: Jul 27, 2011, 05:23:36 posle podne »
ma ajde bre manite se filozofije. malo su zategli siptari da i to malo srba stoje ostalo dodje u srbiju. prodace oni imanja pokupovace po srbiji kuce i stanove i besna kola,naravno dopice pogodnosti prilikom zaposljavanja(naravno u drzavnim ustanovama) a za nas koji smo rodjeni ovde i dalje ce biti za 200 evra kod privatnika...oniu ce ziveti ko kraljevi i opet nikom nista. zatrovali su celu srbiju prokleti kosovari!!!  kao kosovo srbija.ma ajde ako su ono srbi ja onda nisam,odgovorno tvrdim da su najgori narod na svetu srbi sa kosova. ima ljudi koji su nahebali i koji se muce i sta ti ja znam ali ogromna vecina se baskari o trosku drzave. lepo im je bilo dok su maltretirali siptare reketirali ih ,policija ih tukla gede stigne,trazili im basnoslovne cifre da bi dobili pasose....i posle sve unovcili,ovde  u nisu kod mene celo naselje sa kosovarima nema kuce ispod pola miliona evra....i oni su ugrozeni a mi nismo....ista situacija u vojvodini samo su njih bosanci i crnogorci zatrovali...mi koji smo rodjeni u srbiji sluzimo samo da punimo budzet za njih i da se bijemo ako treba zbog njih....nista vise,pa jos vojska nije dnevnice dobila od ratovanja!!!!!!!!! ej bre srbijo!!!!! mozete da me osudjujete i da me psujete ali ovo je najistinitija istina na svetu!!!! boli me vise ona stavr za sve..nek doje i turcin i nemac i amerikanac...svi su boljii od nasih. samo nek daju posao i pristojne plate  i to je to!!!!
izbeglice su krive zbog loseg standarda i sveopsteg sranja u zemlji?

Ma vazda je neko drugi kriv...Srbi iz Bosna,Crne Gore,iz Krajine,sa Kosova...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #38 poslato: Jul 27, 2011, 05:44:03 posle podne »
ljudi  nemojte da izvrcete stvari. niko nije rekao da su izbeglice krive za stanje u zemji , samo je ljudima cudno kako to da izbeglice (uzmimo primer beograd) zive bolje od beogradjana. imaju po dve tri nekretnine imaju stalno zaposlenje(znam 100 takvih primera) ... otkud to kad su im siptari sve oduzeli i zapalili???ili su stvarno toliko snalazljivi ? a mediji kad treba da prikazu izbeglice odu na adu da prikazu onih dve tri bedne
porodice koje verovatno ni na kosovu nisu ziveli u boljim uslovima. imam i ja rodjake sa kosova samo oni ne lazu pa lepo kazu kakvo je stanje bilo. zasto ne bih prodao kucu siptru po duploj ceni i sa tim kapitalom pobegao u BG. jos kao klincu mi je bilo cudno kada nam je u razred 99 dosao decko sa kosova ciji su roditelji kupili kucu i otvorili kafic na bezanijskoj  kosi a on nam prosipao pricu da su mu siptari sve zapalili
pa izgleda da su dole svi bili milioneri, kad su dosli u beograd i za prodatu kucu u npr bujanovcu kupio dva stana u BG!?!

ljudi kosovo je davno prodato davno !!!

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #39 poslato: Jul 27, 2011, 07:30:19 posle podne »
Nemogu da verujem kakve seronje postoje medju nama.

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #40 poslato: Jul 27, 2011, 07:43:38 posle podne »
Nemogu da verujem kakve seronje postoje medju nama.

pa sta bre ti koje picke materine jos radis ovde?

Sto nisi na barikadama dole?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #41 poslato: Jul 27, 2011, 07:46:50 posle podne »
ljudi  nemojte da izvrcete stvari. niko nije rekao da su izbeglice krive za stanje u zemji , samo je ljudima cudno kako to da izbeglice (uzmimo primer beograd) zive bolje od beogradjana. imaju po dve tri nekretnine imaju stalno zaposlenje(znam 100 takvih primera) ... otkud to kad su im siptari sve oduzeli i zapalili???ili su stvarno toliko snalazljivi ? a mediji kad treba da prikazu izbeglice odu na adu da prikazu onih dve tri bedne
porodice koje verovatno ni na kosovu nisu ziveli u boljim uslovima. imam i ja rodjake sa kosova samo oni ne lazu pa lepo kazu kakvo je stanje bilo. zasto ne bih prodao kucu siptru po duploj ceni i sa tim kapitalom pobegao u BG. jos kao klincu mi je bilo cudno kada nam je u razred 99 dosao decko sa kosova ciji su roditelji kupili kucu i otvorili kafic na bezanijskoj  kosi a on nam prosipao pricu da su mu siptari sve zapalili
pa izgleda da su dole svi bili milioneri, kad su dosli u beograd i za prodatu kucu u npr bujanovcu kupio dva stana u BG!?!

ljudi kosovo je davno prodato davno !!!


Kosovo je oteto!!!

Cinjenica je da je veliki broj Srba prodao imanja i kuce siptarima,ali verovatno ne zato sto su hteli,nego jer su morali i zato sto su se plasili za svoju sigurnost...NATO je okupirao zemlju '99,siptarima je omoguceno da rade sta hoce,i ljudi su,iako to ne opravdavam i ne podrzavam,poceli iz straha da prihvataju astronomske ponude za svoje kuce i imanja...

Jos '99 i 2000. i nije bilo toliko slucajeva prodaje,jer su ljudi jos verovali da Kosovo ne moze da napravi secesiju...Tek kad su poceli da shvataju da se ova vlast nece boriti za njih i Kosovo,vec za EU i svoje guzice,pocelo je masovnije iseljavanje i prodaja,...

jbg kao i sto je uobicajeno,Srbi se nikad ne drze zajedno...Da su svi ostali i da niko nije prodao,bilo bi potpuno drugacije...Ovako nadje se jedan,pa za njim i drugi,i onda svi pomisle "sto bi ja jedini ostao medju siptarima,daj da prodam..."

jbg
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #42 poslato: Jul 27, 2011, 07:49:17 posle podne »
Nemogu da verujem kakve seronje postoje medju nama.

pa sta bre ti koje picke materine jos radis ovde?

Sto nisi na barikadama dole?

e sto volim ovo...

Pa ne treba on da ide tamo...Na barikadama su ljudi koji zive tamo,a kojima treba drzava da posalje pomoc u vidu vojske ili policije...Da posalje one koji treba da brane narod i teritoriju ove zemlje...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #43 poslato: Jul 27, 2011, 07:58:02 posle podne »
Nemogu da verujem kakve seronje postoje medju nama.

pa sta bre ti koje picke materine jos radis ovde?

Sto nisi na barikadama dole?

e sto volim ovo...

Pa ne treba on da ide tamo...Na barikadama su ljudi koji zive tamo,a kojima treba drzava da posalje pomoc u vidu vojske ili policije...Da posalje one koji treba da brane narod i teritoriju ove zemlje...
u pravu si za to..
ali ovaj "herojski " komentar koji ima ovaj gore me iznervirao... samo se pojavi isere se a ne kaze nista konstruktivno,... najlakse je reci svi su picke.. daj da razumno sagledamo i damo komentar

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #44 poslato: Jul 27, 2011, 08:29:18 posle podne »
ljudi  nemojte da izvrcete stvari. niko nije rekao da su izbeglice krive za stanje u zemji , samo je ljudima cudno kako to da izbeglice (uzmimo primer beograd) zive bolje od beogradjana. imaju po dve tri nekretnine imaju stalno zaposlenje(znam 100 takvih primera) ...
ko izvrce? ajde procitaj jos jednom to sto si aminovao.
sto se tice toga sto tebi i tvojim istomisljenicima bode oci.. predlazem da procitate sta je napisao sasacg, citajte sve dok vam ne bude jasno sta ste procitali.