April 19, 2024, 09:01:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Visak kilograma rock94  (Pročitano 1817 puta)

Van mreže rock94

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Visak kilograma rock94
« poslato: Jul 29, 2011, 08:07:39 posle podne »
Pozdrav svima na forumu,imam 17 godina,visina 182,tezina oko 88 kg, i  imam velik visak kilograma,cak mi se nazire ginekomastija na grudima,mislio sam da je to zbog toga jer sam uvek bio debeo,i sad sam resio da tome vec jednom dodje kraj,pa me zanima ako bi mi neko hteo dati savet u vezi nekih dijeta i uskoro bih krenuo na fitnes,trcim vec 3 puta nedeljno ali slaba vajda.Svaki komentar dobrodosao.Da umalo da zaboravim cilj bi mi bio bar jedno 10 kg manje sto vise masti da skinem sa sebe ako je moguce vec  :-\












Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Visak kilograma rock94
« Odgovor #1 poslato: Jul 29, 2011, 10:58:12 posle podne »
Kreni da citas forum. Salo ces skinuti sredjenom ishranom, a treninzi ce ti u tome mnogo pomoci (teretana + kardio). Ali bez sredjene ishrane nema nista...
Zato kreni lepo da citas forum, imas deo Ishrana, kao i deo za kardio i teretanu... Pa onda sastavis sebi jelovnik, pa da ljudi mogu da ga koriguju/skrenu paznju ako nesto ne valja. Jer ti niko nece pisati jelovnik od nule... A i trebalo bi da naucis neke osnovne stvari. Tako da se baci sad na citanje, i bice sve OK.

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Visak kilograma rock94
« Odgovor #2 poslato: Jul 30, 2011, 02:51:22 pre podne »
slazem se sa nemanjom. otvori pod nutrition i kardio trening maltene bilo koju temu i videces vrlo korisne savete. a drugo,ja gino ovde ne vidim ,doduse nisam kompetentan ali ajde...i trece,imas ti visak al nisi ti debeo ne znam ni ja  koliko. sto se tice trcanja care,to je odlicna stvar posebno sad u letnjem periodu kad ces brze skidati kilazu ali MORAS da sredis ishranu ,zato ces procitati malo forum 8) .srecno!
Jedi Master