General Bodybuilding Discussion > Trening sa tegovima

Komentar na podjelu misicnih skupina

(1/4) > >>

Samo_Benny:
zapoceo bi jedan novi, i jako cudan split ..
pa me zanima vase misljenje...ovo sam oprobao..i odlicno mi se svidio sam trening.. evo napisacu pa mi recite ako ne valja, zasto ne valja

prsa - srednje rame
prednjaloza -triceps
ledja -zadnje rame
zadnja loza - biceps...

a druga je solucija da jednostavno zamijenim manje skupine kako su razbacane tj.
prsa - biceps
pa prednja loza - srednje rame

ledja triceps

zadnja loza zadnje rame

znam da je neobicno..i znam da nema skoro nikakv povezanosti skupina na treningu..
ali kao sto reoh, isprobao sam...i jako mi se svidio trening,..puno jace odradim sve skupine bas zato sto nema nikakve povezanosti,..pa svaku skupinu nekako odmorniji radim..

cartell:
brate nemam pojma,ja sam pokusao jednom prilikom da odvojim predju od zadnje loze tj.da ih radim u dva razlicita treninga i meni se to uopste nije dopalo. mozda ipak iskusniji da kazu...

Samo_Benny:
to je jos jedna stvar koja mi se ucinila kao jako dobra..i prednja i zadnja su se upalile zestoko..
po 3 vjezbe uradim i za jedan i drugi misic, mozes fino da se fokusiras na samo jednu skupinu,..ne traje dugo..ispadne jako kvalitetno.
Malkice je zeznuto bilo ona biceps i triceps nakon toga uraditi bez obzira sto noge budu gotove za 20-25 minuta,..jedino kao sto rekoh tad da ubacim srednje i zadnje rame

ali bi volio da neko iskusniji baci koji komentar na ovo

dame_3:
ja ih uvijek razdvajam (kvadriceps od loze) i odlican mi je takav trening.

Samo_Benny:
a onda ovo ostalo dal moze ovako ?
odnosno kako to onda ko tebe izgleda..

a inace trening noga kada radim kvalitetan je ajde recimo do neih 30-40 min,..poslije je to vec mrcvarenje,ako je trening kvalitetan

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju