Jun 01, 2024, 11:20:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: 18-GODISNJI BB....Alex Lesukov  (Pročitano 269595 puta)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #180 poslato: Oktobar 19, 2008, 09:24:09 pre podne »
pa cekaj sta je on najpametniji jel da?znaci mi smo svi debili sto nismo sa 20 dina ko on.jel znas kako njemu kuca srce sa 20!pa ko u zeca! mozes ti i klincu od 5 god da ''pametno dajes''hemiju u maligramskim kolicinama pa cemo da ga vidimo za par godina(meseci),a racunaj da ovaj bata uzima malo vise hemije a da ima jedva 20 godina  i pri tom VEC SAD izgleda ko profi,a racunaj da ce kasnije sve ozibilnije i ozibljnije da gazi u te vode...

da me ne shvati samo pogresno odredjena grupa ljudi odavde:ja nemam nista protiv toga da neko uzima hemiju,ali se pridrzavam one nase recenice ''sve u svoje vreme''    toliko...
wrong ::) ::) ::)
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #181 poslato: Oktobar 19, 2008, 10:16:05 pre podne »
u pubertetu se nama razv. misicno kostana tkiva dok ostali deo tela nije trenutno jos do max. razvijen.


to sam negde nekad procitao, sem ako se njemu pub. nije zavr. u 20 god a poceo sa 8 god.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #182 poslato: Oktobar 19, 2008, 01:19:35 posle podne »
videcemo ... vreme ce pokazati... mad ami se cini da ovaj klinac ide all the way...i da ga zabole mnogo koliko ce godina doziveti.. u svakom slucaju mi ne znamo sta on uzima i cime se radi... mozete samo da pucate u prazno...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #183 poslato: Oktobar 20, 2008, 04:01:57 pre podne »
Uf znaci Lee priest i Arni bi trebalo da su vec 15 godina Lee a arnold 20 mrtvi....Te price su glupost...kao drugo postoji ta prica steroidi uticu na zatvaranje tkzv "growth plates" ali nije dokazano niti se moze tvrditi...opet kazem...pogledajte arnolda...nit je mrtav nit ima 140cm a krenuo je covek sa 15 god da uzima hemiju( d anapomenem takodje da arnold ima troje dece a Lee cerku) ...sad ce neko reci "a pogle Lee Priesta,kako je nizak to je od hemije",a u stvari lee priest je jedan od najvisih u svojoj porodici (iako ima 160cm ravno) sto ce reci da je nadraso svoj gen potencijal...primera ima kolko ocete...trey brewer recimo upecatljiv dosta :D

daleko od toga da kod nekog sa 15, sa 20 i sa 30 ce aas imati isti efekat na zdravlje,naravno jedan je komplet izrastao a drugi je urazvoju itd,ali daleko od toga da ce lik da "rikne" ako zna sta radi...vidi se da Aleksej prvenstveno ima zversku genetiku,i veruj mi  da on trpa toliko hemije koliko mislis vec bi mu bilo sjebano zdravlje i to bi se videlo...

sad ja vas da pitam,koliko znate takmicara koji krecu  sa hemijom posle 25,6,7-e godine a nesto napravili su neki znacajan rezultat?Osim Pedje ne verujem d amozete mnogo takvih ljudi nabrojati,svi krecu dosta ranije,i pre punoletstva i pre 20-e a ne cujem neke strasne pogibije i samoubistva da se desavaju itd itd zato sto su krenuli sa hemijom pre kraja potpunog razvja,ili pre kraja puberteta...

nit ja podrzavam to sto radi Aleksej nit savetujem nekom da se rokne sa 16 ako hoce da bude sampion...samo da razjasnim da nece decko umreti za 3 ili 10 godina bas zbog hemije...u svakom slucaju ne od hemije o kojoj se ovde govori....
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2008, 04:38:44 pre podne Filip Jovanovic »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #184 poslato: Oktobar 20, 2008, 12:04:27 posle podne »
a koliko je onih koji nazalost nisu uspeli da postignu neke rezultate, a o njima se ne govori... shta je s onima koji su se povukli sa bb, jer nisu imali zdravlja za to... ne mora svako da umre da bi se utvrdila konekcija...

Ne govorim da nisi u pravu Filipe, vec da medalja ima dve strane.

Van mreže vasa89

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #185 poslato: Oktobar 20, 2008, 12:39:44 posle podne »
ljudi, nervira me ovo prepucavanje!!! Ko hoce uzima, ko nece-ne mora!!! Decko ima muda i resio da iskoristi svoju genetiku!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #186 poslato: Oktobar 20, 2008, 04:43:04 posle podne »
a koliko je onih koji nazalost nisu uspeli da postignu neke rezultate, a o njima se ne govori... shta je s onima koji su se povukli sa bb, jer nisu imali zdravlja za to... ne mora svako da umre da bi se utvrdila konekcija...

Ne govorim da nisi u pravu Filipe, vec da medalja ima dve strane.

a znas li zbog cega su se povukli?Tj koji lekovi su u pitanju?Imas Toma Princa recimo,on se sjebao zbog lekova protiv bolova,u 95% slucajeva su to stvari koje nisu aas znaci ti razni pain relief i slicno,nepaznja prilikom koriscenja diuretika....svi znate d avas nepaznja s ainsulinom moze ubiti u sekundi,pa za sintol znate svi sta se moze desiti Sharcev je iz licnog iskustva pisao....i naravno tu je taj procenat od AAS,ali to nema toliko veze sa samom duzinom vec sa kolicinama...tu vec idem na onu temu PROFESIONLNI CIKLUS gde sam siguran d aima ljudi u takmicarskim vodama koji su bili dovoljno ludi da se priblize onim ciframa i plate visoku cenu zbog toga...

i ono na kraju...sve vas moze ubiti,okliznete se padnete na glavu nezgodno i dovidjenja...kljucna rec je PAZLJIVO sa svime...ni kondom nije 100% siguran,nista u zivotu nije,ali PAZLJIVO koriscenje bilo cega svodi taj procenat na 99,99% sigurnosti....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #187 poslato: Oktobar 20, 2008, 06:37:09 posle podne »
a koliko je onih koji nazalost nisu uspeli da postignu neke rezultate, a o njima se ne govori... shta je s onima koji su se povukli sa bb, jer nisu imali zdravlja za to... ne mora svako da umre da bi se utvrdila konekcija...

Ne govorim da nisi u pravu Filipe, vec da medalja ima dve strane.

a znas li zbog cega su se povukli?Tj koji lekovi su u pitanju?Imas Toma Princa recimo,on se sjebao zbog lekova protiv bolova,u 95% slucajeva su to stvari koje nisu aas znaci ti razni pain relief i slicno,nepaznja prilikom koriscenja diuretika....svi znate d avas nepaznja s ainsulinom moze ubiti u sekundi,pa za sintol znate svi sta se moze desiti Sharcev je iz licnog iskustva pisao....i naravno tu je taj procenat od AAS,ali to nema toliko veze sa samom duzinom vec sa kolicinama...tu vec idem na onu temu PROFESIONLNI CIKLUS gde sam siguran d aima ljudi u takmicarskim vodama koji su bili dovoljno ludi da se priblize onim ciframa i plate visoku cenu zbog toga...

i ono na kraju...sve vas moze ubiti,okliznete se padnete na glavu nezgodno i dovidjenja...kljucna rec je PAZLJIVO sa svime...ni kondom nije 100% siguran,nista u zivotu nije,ali PAZLJIVO koriscenje bilo cega svodi taj procenat na 99,99% sigurnosti....
ta parola "nista u zivotu nije sigurno" - sam iskreno, ja macesce cuo od ljudi koji su se na kraju sjebali time cie su pravdali svoje ponasanje... tako da , je to jako po meni pogresno shvacena recenica i pogresno koriscena.... u najvecem broju slucajeva...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #188 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:25:21 posle podne »
Opet kazem ne morate podrzavati to sto radi...ja sam vise zabrinut time sto deca krecu da piju,puse,drogiraju vec na pocetku skolovanja...ali na to smo izgleda naviikli,a kad vidimo nekog ko izgleda kao profi sa 20 god delom zato sto je rano krenuo sa hemijom,e to je onda taboooooo,on ce rikne do 35-e....


tema ide u pogresnom smeru,slike treba da dominiraju a ne nagadjanja o necijem zdravlju....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Manic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #189 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:27:55 posle podne »
ovaj momak ce za 10 godina bit vrh i tocka...genitka mu je strasna a vidim i rad...iskreno najbolje sto sam vidio od mladih
Heart is our strongest muscle...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #190 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:40:30 posle podne »
jel znas kako njemu kuca srce sa 20!pa ko u zeca!
samo mi ovo odgovori...ODKUD TI ZNAS KAKO NJEMU KUCA SRCE??
al se nekad dobro jelo

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #191 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:39:22 posle podne »
slusajte narode jel vi znate uopste koliko strucnih ljudi iza tog malog stoji jel znate vi da za svaki takav uspeh treba dobra gomila trenera i ljudi koji se razumeju u sve ovo vise nego sto cemo mi ikad to da radimo neje bas to da je ovaj decko odlucio jedan dan da se bode decom durabolinom i odjednom explodiro i postao ovoliki nego iza ovog momka ima sati i sati posla i litri i litri znoja, a vi sto pricate srce mu kuca ovako onako mogu javno da ti kazem da uzimam hemiju 5 godina i da na svakom kontroli kod lekara sto sam bio nikad ama nikad nisam imo problema sa bilo kakvim organom ili srcem puls i sve je bilo uvek uredu sto znaci ako pametno uzimas hemiju i znas kako se uzima nece ti srce kucati ko u zeca.

Ja samo mogu da kazem o ovom momku svaka mu cast jel nema sta biti ljubomoran na njega decko nije ukro ovo sto je postigao nego je trudom i radom ostvario. A vi sto ste ljubomorni sto trenirate po 5-10 godina i nigde niste dosli nemojte zameravati ovim likovima sto se trude za svoj izgled sto neizlaze napolje i piju po gajbu piva nego ide u krevet u 10 sati i ustaje kad se neki vracaju iz grada da trenira toliko
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #192 poslato: Oktobar 22, 2008, 11:12:20 posle podne »
Tacno,lik ima jedno 3-4 Sharceva pored sebe u to sam siguran :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #193 poslato: Oktobar 23, 2008, 12:22:01 pre podne »
ili Ronija ;)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #194 poslato: Oktobar 23, 2008, 12:48:56 pre podne »
ili ruhla
You will just be more stronger, faster and harder than before.