Jun 13, 2024, 05:51:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.184 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: 18-GODISNJI BB....Alex Lesukov  (Pročitano 270459 puta)

aleksandar_polomac

  • Gost
Re: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #60 poslato: Septembar 13, 2006, 09:21:52 posle podne »
Citat: BoRa_TS
Citat: aleksandar_polomac
PRVO DA KAZEM JEBEM TI MISA OVAJ DECKO JE EXTRA

A DRUGO PRICATE DA HEMIJA STETI ZDRAVLJU NORMALNO DA STETI AKO NEZNAS KAKO DA KORISTIS TO TI JE KO OBICAN LEK ILI BILO KAKVA MEDICINA NEMOZES TI DA SE NAGUTAS SA 50 ASPIRINA I DA MISLIS DA SI ZDRAV TAKO ISTO NEMOZES DA SIKAS 20 AMPULA NECEGA I DA KAZES ZDRAV SAM. ZNACI DA STETI STETI ALI BRACO CITAJTE MALO PA ONDA KAZITE DA JE DROGA I HEMIJA ISTO NISAM VIDEO DA NEKO PROPADNE OD HORMONA RASTA KAO STO NEKO PROPADNE OD HEROINA.


Niko neprica da hemija tako steti znaci Pedja je extra rekao AKO IMAS EXTRA SAVETNIKE i pamet uglavu sve moze biti ok sa tim se slazem ;)

OVO STO SI TI NAPISAO VERUJEM DA NAMA NISTA NOVO NIJE RECENO MOZDA NEKIM MLADIM FORUMASIMA !!!!

Ja sam davno po internetu postavljao teme na raznim forumima PET LAZI O STEROIDIMA koje su se stalno kruzile , zasto bi sada pisao nesto kontra tome ?
Rec jeo tome da su u pitanju juniori i da su morali dosta rano da krenu sa uzimanjem steroida ako mladi Rumun izgleda onako sa 18-god. sta mislis kada je prvi put uzeo hemiju? koliko je to pametno za njihov organizam? slusaj kao sto Pedja kaze ako nisu imali dobre savetnike nece ih cekati svetla buducnost ! Da se nelazemo za takav izgled treba dosta hemije krvavog znoja i dosta odricanja !!
pozzz




SVE ZAVISI KAKO HEMIJA UICE NA NJEGA MOZE DA UZIMA HEMIJU JEDNU GODINU I DA DOSTIGNE OVAKAV REZULTAT SVE ZAVISI KAKO MU ORGANIZAM TO PRIMI. NEKO KAD UZME HEMIJU EXPLODIRA ZA KRATKO VREME A NEKOME SE SLABO POZNAJE SVE ZAVISI OD TELA DO TELA. MENE SAMO NERVIRA STO NEKO UPOREDJUJE DROGU SA STEROIDIMA. VECINA STEROIDA SE KORISTI U MEDICINI ZA POBOLSANJE RASTA ILI NEKIH DRUGIH PROBLEMA JOS NIGDE NISAM PROCITO DA U BOLNICI DAJU HEROIN I KOKAIN I BELE BOMBONICE  SA NACRTANIM BULDOGOM ZA OPORAVAK PACIJENATA.

POZ

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #61 poslato: Mart 04, 2007, 03:16:08 posle podne »
Jel ziv jos ovaj mali?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #62 poslato: Mart 04, 2007, 05:15:02 posle podne »
Jel ziv jos ovaj mali?
..ZASTO NE BI BIO?

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.566
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #63 poslato: Mart 04, 2007, 06:36:59 posle podne »
tek sam sadda video slike mali extra izgleda...ali stoji to da je rizikovao  mnogo za svoj izgled...jbg ko reskira profitira :lol: 

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #64 poslato: Mart 04, 2007, 06:42:00 posle podne »
Svaka decku cast..Neverovatno izgleda :shock:
Ako tako nastavi bice cudo...
Neznam zasto svi osudjujete njgeov uspeh zbog navodnog koriscenja ``aas``.Pogledajte arnoldove slike kad je bio njegovih godina...
Ja mislim da decko ima ludu genitiku i dobre uslove za suplementaciju i ishranu i jos ako je rano krenuo da vezba to je to,mozda je usla tu i neka mala kurica ali nemogu se tome prepisati zasluge!...

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.566
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #65 poslato: Mart 04, 2007, 06:56:06 posle podne »
Svaka decku cast..Neverovatno izgleda :shock:
Ako tako nastavi bice cudo...
Neznam zasto svi osudjujete njgeov uspeh zbog navodnog koriscenja ``aas``.Pogledajte arnoldove slike kad je bio njegovih godina...
Ja mislim da decko ima ludu genitiku i dobre uslove za suplementaciju i ishranu i jos ako je rano krenuo da vezba to je to,mozda je usla tu i neka mala kurica ali nemogu se tome prepisati zasluge!...
decko je sigurno koristio aas, i ne mogu se samo tome pripisati zasluge -slazem se...ali cisto sumnjam da ima neku  "ludu genetiku"...kako ce dalje napredovati?-videcemo...

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #66 poslato: Mart 04, 2007, 07:44:06 posle podne »
Sve i da je i koristio i preterivao sa ass,ovo nebi mogao postici bez lude genetike!!!!!!
TU NEMA SUMNJE!!

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #67 poslato: Mart 04, 2007, 07:59:52 posle podne »
bravo igore88 tako je bez genetike nista. To mene covece upravo nervira kad dodju i kazu ljudi on uzima hemiju lako njemu brate nemas genetike nemas nista ako nisi napravljen da tris na 100m 10 sek mozes ti da pokusavas 100 godina ali nista od toga
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #68 poslato: April 18, 2007, 12:25:07 pre podne »
Kraj....mali umire do 23.  Ne znam sta stavlja u sebe ali ja vam kazem 23 je broj.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #69 poslato: April 18, 2007, 12:27:01 pre podne »
opet pakosni i neupuceni naturalci
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #70 poslato: April 18, 2007, 12:45:23 pre podne »
opet pakosni i neupuceni naturalci


Ma da, budale, ne bodu se. Glupi naturalci....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #71 poslato: April 18, 2007, 12:52:56 pre podne »
glupi hemicari pa se bodu a?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #72 poslato: April 18, 2007, 01:10:22 pre podne »
Ma jok. Opusteno, nego gre'ota za dete....Kad mu ribe zavrte pamet ima da zaboravi na tegove , samo jos koju godinu. Jel mu znaju kod kuce da se puca....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #73 poslato: April 18, 2007, 01:11:52 pre podne »
dao mu je deka pare od penzije da kupi neki krepatin, a cale bi ga ubio da sazna :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: 18-GODISNJI BB....
« Odgovor #74 poslato: April 19, 2007, 12:38:08 pre podne »
dao mu je deka pare od penzije da kupi neki krepatin, a cale bi ga ubio da sazna :)
Nenormalan si! :lol: :lol: