April 18, 2024, 06:50:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!  (Pročitano 163573 puta)

Van mreže aca@

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #135 poslato: Februar 25, 2016, 10:26:02 pre podne »
Potreban mi je telefon gospodina iz Obrenovca sto pravi ove jeftine tegove.
Ako neko ima broj molim da mi posalje na pp.

Van mreže Selena

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #136 poslato: Septembar 10, 2016, 10:43:23 pre podne »
Mene zanimaju gumirani olimpijski tegovi ali da budu zadovoljavajuceg kvaliteta i izgleda jer su za teretanu. Gledala sam po netu sve i nisam nasla nista povoljnije
Mislim na one od 280rsd/kg. Ako neko zna nesto povoljnije neka mi obavezno javi i ostavi telefon ili link. U narednih 15 dana max. moram da resim ovu kupovinu.
Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2016, 12:36:52 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Rikica

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #137 poslato: Septembar 28, 2016, 08:44:07 pre podne »
Gospodin iz Obrenovca je preminuo pre 3 godine. Lično sam bio kod njega u Krtinskoj. Njegova majka i sestra su imale zalihe koje su prodale.

Van mreže Selena

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #138 poslato: Septembar 28, 2016, 07:52:37 posle podne »
Mene zanima da li imaju negde olimpijski jeftinije . Hitno mi je moram zavrsavati posao. Ako neko zna nek napise u komentu telefon, adresu ili nek ostavi neki link ili sl.
Hvala.
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2016, 07:49:38 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #139 poslato: Septembar 29, 2016, 07:11:39 posle podne »
Ja sam uzimao iz BIH u nedostatku tegova u Srbiji
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže srdjan162

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #140 poslato: Septembar 15, 2017, 07:35:05 posle podne »
Već duže vreme tražim da kupim f30 ploče tegova. Najpovoljnije što sam našao je 170 din/kg i 180 din/kg.

http://www.kupujemprodajem.com/Tegovi-3856785-oglas.htm   

http://www.kupujemprodajem.com/Tegovi-fi30-200kg-markirani-NOVI-50415489-oglas.htm

Ukoliko neko zna povoljnije neka piše. Interesujume: ploče veličine

8X5-kg
4x2,5-kg
4x1,25

ukupno 55 kg

Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #141 poslato: Novembar 14, 2023, 01:56:28 pre podne »
Da li je neko video uživo ove tegove? https://akcija24.rs/product/tegovi-65kg-?fbclid=IwAR1WjAMST2iTgUx1HhjZMc9D3Z63Iq12lo4Ocw4RFQ6cyrFxZiEol5Uu6xc

Očigledno da je plastična modla punjena nečim. Ipak cena je dosta niža ispod svih tegova u toj kategoriji koliko znam. Zanima me koliko su glomazni i da li ima nekih skrivenih nedostataka?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #142 poslato: Novembar 14, 2023, 08:56:51 pre podne »
plastika moze da pocne da se guli vremenom... sipka definitno rdja... ali tako ti je skoro sa svim sipkama osim one koje su cerakote premaz, samo kapiraj da je koliko para toliko muzike. Ako je budzet u plitak, opet ne bih isao na plastiku imas kineske varijante gumirane koliko hoces sto se tice diskova a sipka jbg to vozis dok ne pukne. Osim ako ne zelis da izdvojis opet 30 soma za cerakote.

Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #143 poslato: Novembar 14, 2023, 03:21:58 posle podne »
Treba mi nešto za kući, tako da neće da se njakaju tegovi nešto puno, a ne bih baš da izdvajam neku sumu.
Planiram da uzmem taj komplet plus dva veća tega od 15 ili 20 kg. Max 100kg tako da šipka i ne treba da bude nešto jaka.

Benč klupu ću napraviti sam, ako mi se uopšte isplati da se zezam i njih sad ima povoljno. Možda uzmem neku multifunkcionalnu za oko 100 €
čisto da mogu da odradim poneki trening kući uz teretanu.

Bitno mi je samo da tegovi nisu neko totalno djubre koje će početi da se raspada i pored veoma umerenog korišćenja i da nisu jako glomazni.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #144 poslato: Novembar 14, 2023, 04:30:31 posle podne »
To ne. To je previse kila pogotovo za klupu, racunaj ti plus 100 tka, moze puci i pucala je

Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #145 poslato: Novembar 15, 2023, 12:50:37 posle podne »
Hmm u pravu si. Umeju braća kinezi da naprave te klupe od ultra takih cevi koje nikako ne ulivaju poverenje. A pucanje klupe sa 100 kg iznad tebe može baš da ti uporpasti dan.  :D
Onda možda je bolja varijanta da je ja napravim. Tu sam onda siguran da može i debeli Eddie Hall na nju.
Ili da kupim, vidim šta sam dobio, eventalno ojačam ukliko vidim da ima strkturalnih nedostataka i testiram je na ne znam, triput veću težinu koju ću koristit inače.
Isto bih uradio i sa šipkom mada verujem da ona osim ako nije nekim slučajem šuplja može bez problema da izdrži tih 100 kg.
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2023, 12:52:20 posle podne dusanboss »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: gde kupiti najpovoljnije tegove na kg?please!!!!!
« Odgovor #146 poslato: Novembar 15, 2023, 02:15:32 posle podne »
pucanje klupe na 100 kg iznad tebe moze da te ubije ili napravi dozivotnog invalida... ispadne ti sipka iz ruku i to je mala povrsina delovanja sa velikom silom koju treba da amortizujes na grudima, trbuhu, ne daj boze vratu ili licu... Ono samo se probudis kod Svetog Petra u sledecem tren.. Moj ti je savet da ne uzimas nista sto se tice klupa ispod 250 evra i to da bude masivan model, bez onih pinova nego na duboke zubce. Sipke takodje, jer je bacanje para za neki fi 30 koji ce da se savije vremenom pod tim kilazama. Improvizovane kucne teretane sa malo para su totalno bacenje i istih i vremena. Uostalom ako znas da vezbas treba ti pre svega set bucica, sklekeri i vratilo da bi imao ajd da kazemo kucni full body. Imas i one duboke visoke skleker/stalke sto se podesava visina i to je ono najeftinije sto mozes da prodjes. Preko toga vec mora da se izdvaja za neki polurek, i opet makar postenu klupu sto se tice stabilnosti.