Mart 28, 2024, 01:48:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))  (Pročitano 12875 puta)

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 23, 2011, 08:20:02 pre podne »
Moja dieta je veoma jednostavna znaci traje 14 nedelja. Prvih 8 nedelja se radi cardio svaki drugi dan i to samo jutarnji od po jedan sa. Trening sema ide ovako 3 dana trening jedan dan odmor sto znaci da se renira 6 dana u toku jedne nedelje. E sad ce svi da se pitaju a sto neradis cardio svaki dan e pa tu sam gresku napravio prvi put da sam radio cardio od samog pocetka 2 puta na dan i bio u super formi 8 sedmica pred takmicenje i sta je se posle desilo da forma je se usrala jer sam iscrpeo telo isuvise. Sto se tice samog jelovnika jedem 7 puta na dan u razmaku od po 3 sata izmedju obroka unosim malo Uh a mnogo proteina i skoro nista masti. Protein kao sama suplementacja se koristi samo 2 puta na dan ostali protein se unosi kroz hranu. E sada ovo zadnje vreme to jest zadnjih 6 sedmica se radi cardio 2 puta nadan sto znaci ujutru i posle treninga. Ujutru 1 sat i posle treninga 30 minuta. Trening se sastoji sada zadnje vreme od mnogo super setova. Pa cemo dalje da vidimo kako ce da ide do sada sam isuvise zadovoljan sa formom i sve ide po planu. I za kraj jedna slika forme pet nedelja do takmicenja.
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 23, 2011, 11:33:12 pre podne »
Super dalje tako produzi!!!!!! Obrati vise paznju na BCAA i unos Proteina da sacuvas Misic sto vise za vreme pripreme i dietu . Naporan Trening dieta itd..
Na koje Takmicenje i gde ces izlaziti??
Pozz
Kralj-Bakic
Kralj ist Back

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:35:07 posle podne »
Ovde u Sweden kod mene se izlazi na dva takmicenja tako da ce biti zanimljivo da se vratimo na stari put gde smo stali. A to za bcaa i protein sve to znam to koristim vec odavno tako da se nadam dobroj formi

Super dalje tako produzi!!!!!! Obrati vise paznju na BCAA i unos Proteina da sacuvas Misic sto vise za vreme pripreme i dietu . Naporan Trening dieta itd..
Na koje Takmicenje i gde ces izlaziti??
Pozz
Kralj-Bakic
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #33 poslato: Novembar 06, 2011, 10:35:59 pre podne »
Pre neki dan mi rece jedna mala kaze " skladan si gore samo ti nekako noge nisu nesto" pa reko da je uverim i slikah se da vidi pa reko i sliku svama da podelim jos 3 sedmice idemo do koske
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #34 poslato: Novembar 06, 2011, 02:56:48 posle podne »
Dobre su butine skroz,listovi po meni malo zaostaju za njima
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #35 poslato: Novembar 06, 2011, 06:41:14 posle podne »
hvala na komentaru
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #36 poslato: Novembar 11, 2011, 09:56:11 posle podne »
Sada pocinje ono pravo jos dve sedmice  :D
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #37 poslato: Novembar 12, 2011, 01:49:41 pre podne »
koja je visina upitanju?

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #38 poslato: Novembar 12, 2011, 07:15:26 pre podne »
172cm je u pitanju
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #39 poslato: Novembar 12, 2011, 09:34:50 pre podne »
buraz odlicno izgledas :) lycka till

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #40 poslato: Novembar 12, 2011, 09:40:49 pre podne »
Posto se ovde neki bune da ja slabo pricam reko da malo objasnim sta je tajna uspeha u ovom a posle svim ostalim sportovima.
Evo pocinjem od sebe prvo. Poceo sam da treniram od svoje 17 godine na savet mog starijeg brata Miska Polomaca koga vec svi ovde dobro znate do tada sam se bavio rvanjem i borilackim vestinama kao sto su karate, MMA u to vreme je se to zvalo Shotfigth. Prvi utisak ulaska samog u teretanu je bio ludacki dobro se secam prvi trening je bio trening ramena i posle tog treninga sam imao upalu misica kao nikad do tada. Godine su isle i raslo je se ne tako kvalitetno ali mase je bilo. Ishrana se moja tada snosila jedi sve i sto vise jer sam zeleo da dostignem sto brze velicinu nije me interesovala definicija ni malo a ni neko telo za bazena ili plaze. da bi po svome zadnjem boravku u Srbiji na odmoru u razgovoru sa Miskom odlucio da sve to sto radim pocne malo ozbiljnije da se radi. povratkom u Svedsku u kojoj radim i zivim pocinjem da treniram sa jednim mojim dobim drugom koji steta nikad nije se takmicio ali jos uvek kolko znam ima savrsenu gradju i veoma je skladan. Ja i on dostizemo resultate u treningu koje je malo ko dostigao u tim nasim godinama u gradu iz koga smo. Ja u vremenu nalazim devojku skojom pocinjem malo ozbiljniju vezu i sve to ide lepo. E sta se sad desava selim se zajedno s tom devojkom i pada mi na pamet da se spremam za takmicenje po prvi put. Na pomoc jednog veoma poznatog Svedskog bildera Cristiana Höglunda koji i dan danas se smatra jednim od najboljih bildera Svedske. ( slike njega ce doci.) Pocinjem sa dietom 19 nedelja pred Prvenstvo Srbije 2006 godine. Za to vreme sam bio kuci sam posto je devojka bila na odmoru. Tada po prvi put se susrecem sa odricanjima i ulaganjima u jednu savrsenu formu. sve to ide kao sto sam planirao na 8 sedmica do takmicenja stupam u kontakt sa Pedjom Vuckovicem Pedjosom i jos nekim profilima naseg bodybuildinga i dolazim do zakljucka da ce moj tim biti extreme team na prvom takmicenju 3 nedelje do takmicenja raskidam sam devojkom da nenabrajam razloge moja dieta nuglavnom nije bila faktor toga. Ali posto je u to vreme trening bio deo zivota moga i mene samog fokusiranje na trening nepada i idemo do kraja. U srbiju dolazim na 7 dana pred takmicenje i tu vec pocinju price kako ima ovaj kako ima onaj u mojoj klasi kako je jednom ruka 50 cm drugom noga metar itd itd. Kada dolazim na takmicenje ima sta da se vidi. Juniori u mojoj kategoriji o koji ma su svi pricali da su zivotinje ispostavilo se da to uopste nije tako naprotiv najvecu konkurenciju dobijam od jednog momka koga niko nije spomenuo a to je Milan Savic decko sija sa formom. Bicu veoma iskren sada i nadam se da ce se i Milan sloziti samnom posto sam gledao video snimak sto puta da dodjem do ovog zkljucka. Iskreno ruku na srce ja masim punjenje i forma ide u tri PM a Milan ulazi sa extra formom e sad jedino sto mu je falilo da uzme tu zlatnu medalju od mene je bila boja koju nije imao i noge znaci skladnost u tom takmicenju je odlucila da je forma odluciavala Milan bi bio prvak srbije. posle tog takmicenja uzimam malo duzi period odmora na zalost gubim posao i dolazi do malih finansiskih problema trening dolazi  2 plan zivota posao se uprkos svemu nalazi veoma brzo ali se gubi ta zar za takmicenjem iz raznih faktora. Pocinju zurke , devojke i sve to sto ide uz to :D treningu se vracam posle 3 godine i evo tu smo opet na putu ka mom drugom takmicenju forma realno gledana mnogo bolja nego od prvog pomoc dobijam o AhMad Ahmada koji je inace IFBB pro i veoma poznata licnost ovog sporta naravno tu su jos uvek saveti mog brata Miska koji je uz mene uvek. Da skratim. Ma koliko padali na dno budite jaki nedajte da vam niko unisti snove jer pitanje je ako to neko vama uradi dali ce te imati snage da ustanete vise od 3 puta. Da samo kazem ovde sam na forumu da pomognem pocetnicima nestrazim pare ili bilo sta trazim rezultat od ljudi kojima pomognem. Slobodno pitajte niko nije umro od pitanja nece te ni vi. Jer jos uvek se danas divim da u Srbiji gde nema para ni srestava za ovaj sport kao sto ih ima kod mene ovde, se radjaju bilderi poput nasih prvaka i prvakinja. Samo napred drustvo i nedajte se radite ovo zbog sebe a ne zbog devojke ili nekog prijatelja zivite zivot kako se vi osecate najbolje samo napred. Pitanja su uvek dobro dosla cao
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #41 poslato: Novembar 12, 2011, 09:41:51 pre podne »
buraz odlicno izgledas :) lycka till

Tack bro ima slika jos na AA Elit Fitness gym Facebook
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #42 poslato: Novembar 12, 2011, 09:46:21 pre podne »
i sada malo slika ljudi koji su mi pomogli i moja slika koja je juce slikana
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Milan M.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #43 poslato: Novembar 12, 2011, 06:43:08 posle podne »
Bravo..stvarno se vidi znanje..svaka cast

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #44 poslato: Novembar 12, 2011, 07:26:52 posle podne »
Hvala brate trudim se da ono sto radim bude 100% ili neradim to nikako
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju