April 19, 2024, 11:23:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Eurobasket 2011  (Pročitano 33216 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #15 poslato: Septembar 09, 2011, 05:53:30 posle podne »
Bilo je cini mi se kalkulacija u ovoj utakmici...Stednja i cuvanje snage za Turke...

Ne znam,ali mislim da mozemo do polufinala...Ako prodjemo Turke,dolaze na Rusi,koji su ok,ali mislim da s njima mozemo,naravno uz agresivniji pristup igri,posebno u odbrani...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #16 poslato: Septembar 09, 2011, 06:57:28 posle podne »
Sada sam gledao Nemce, koji su pobedili Tursku, bila je napeta utakmica do samog kraja, na kraju ipak Svabe pobedile sa 6 razlike...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #17 poslato: Septembar 09, 2011, 07:08:44 posle podne »
Svabe nikad ne odustaju, zato uvek navijam za njih kad nasi ne igraju,pogotovo u fudbalu, nije Hitler lud bio ja da vam kazem:)
Men sana in corpore sano !

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #18 poslato: Septembar 09, 2011, 07:14:42 posle podne »
RAnije nije bilo kalkulacija i taktika ali smo pobedjivali sve . Isti ovi momci danas ,  su u Turskoj igrali daleko bolji basket . Bledo je ovo nazalost . Sve igaramo na istu foru .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #19 poslato: Septembar 09, 2011, 07:30:03 posle podne »
Ma kakva karkulacija, znaci mentalno smo pali i to je to, sada imamo 2 dana OFF, nadam se da ce ekipa ustati sa zemlje i da cemo pobediti Tursku...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #20 poslato: Septembar 09, 2011, 07:56:36 posle podne »
Ma kakva karkulacija, znaci mentalno smo pali i to je to, sada imamo 2 dana OFF, nadam se da ce ekipa ustati sa zemlje i da cemo pobediti Tursku...

Kalkulacija zato sto nismo jaki i nemamo kvalitet kao nekad,,,

jbg mogli smo da probamo da se koljemo sa Spancima,pa na kraju da izgubimo sa 10-ak razlike i umorni udjemo u mec sa Turcima...Cinjenica je da smo posle Francuza pali psiholoski,da vise ne grizemo,posebno u odbrani,ali se nadam da mozemo ipak do polufinala
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #21 poslato: Septembar 09, 2011, 08:00:38 posle podne »
Ma kakva karkulacija, znaci mentalno smo pali i to je to, sada imamo 2 dana OFF, nadam se da ce ekipa ustati sa zemlje i da cemo pobediti Tursku...

Kalkulacija zato sto nismo jaki i nemamo kvalitet kao nekad,,,

jbg mogli smo da probamo da se koljemo sa Spancima,pa na kraju da izgubimo sa 10-ak razlike i umorni udjemo u mec sa Turcima...Cinjenica je da smo posle Francuza pali psiholoski,da vise ne grizemo,posebno u odbrani,ali se nadam da mozemo ipak do polufinala
dva dana je njima dovojno za odmor... kalkulacija ili ne Spancima nismo mogli aman bas nista....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #22 poslato: Septembar 09, 2011, 08:13:25 posle podne »
Ma kakva karkulacija, znaci mentalno smo pali i to je to, sada imamo 2 dana OFF, nadam se da ce ekipa ustati sa zemlje i da cemo pobediti Tursku...

Kalkulacija zato sto nismo jaki i nemamo kvalitet kao nekad,,,

jbg mogli smo da probamo da se koljemo sa Spancima,pa na kraju da izgubimo sa 10-ak razlike i umorni udjemo u mec sa Turcima...Cinjenica je da smo posle Francuza pali psiholoski,da vise ne grizemo,posebno u odbrani,ali se nadam da mozemo ipak do polufinala
dva dana je njima dovojno za odmor... kalkulacija ili ne Spancima nismo mogli aman bas nista....

Pa kazem, i da smo zapeli,ne bi mogli da ih dobijemo...Bolje sto su igrali smanjenim intenzitetom...ili sam se ja mozda zajebao,,,,jbm li ga
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #23 poslato: Septembar 09, 2011, 08:24:42 posle podne »
pa jaci su od nas to je istina... ali nisu ovoliko jaci...
tako da ne mogu da se otmem utisku da je duda sve smisljeno uradio... em sto je utakmica bila nebitna em da bi zavarao i turke...

u svakom slucaju, u nedelju je za nas finale...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #24 poslato: Septembar 09, 2011, 10:17:42 posle podne »
volio bi da Francuska osvoji ovaj EP (inace sam njihov navijac u kosarci) i smatram da bi se to moglo i dogoditi.
ne postoji ekipa koja im moze fizicki parirati i koja igra tako dobru odbranu, a to su dokazali i veceras protiv
Litvanije. Po meni ce finale biti Spanija-Francuska .
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #25 poslato: Septembar 10, 2011, 08:59:50 pre podne »
Francuska je pokazala kako se igra odbrana ! Nervira me to sto svi pricaju kako je Litvaniju isao sut protiv nas, pa sta ?! a kako je nas isao sut protiv Francuske ?...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #26 poslato: Septembar 10, 2011, 09:27:50 pre podne »
volio bi da Francuska osvoji ovaj EP (inace sam njihov navijac u kosarci) i smatram da bi se to moglo i dogoditi.
ne postoji ekipa koja im moze fizicki parirati i koja igra tako dobru odbranu, a to su dokazali i veceras protiv
Litvanije. Po meni ce finale biti Spanija-Francuska .
Spanija Francuska bi bio interesantno finale ... i ja bih navijao za Francuze iako bi realnu prednost u startu imali Spanci ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #27 poslato: Septembar 10, 2011, 10:19:57 pre podne »
klonili su , khm klonjalii :) duhom...  ja sam ocekivao makar neku borbenost... al ajde ako ce igrati dobro protiv Turaka, onda sve ok ... inace moja prognoza za finale Spanija : Litvanija ... iz vise razloga mislim da ce biti tako ...

igrace q..c moj
jucer sam se iznerivirao kao pas..

jebem ti srbe i srpski mentalitet...

rasic promasi zicer i psole toga 12 igraca nezna vise da igra kosarku..
ma terajte se u picku materinu bre...

dobro je ivkovic rekao
pitaju me jel ovo spremanje za tursku-kakva turska..igraci nisu igrali-kraj price..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #28 poslato: Septembar 10, 2011, 10:33:15 pre podne »
Docice im iz dupeta u glavu za Turke , dovesce njih Duda u red ... to im je LAST CALL ...
Citat
jebem ti srbe i srpski mentalitet...
bas to ... ne umemo jbt da razmisljamo pozitivno pa to ti je ... cim nesto prigusti ...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Eurobasket 2011
« Odgovor #29 poslato: Septembar 10, 2011, 11:59:55 pre podne »
klonili su , khm klonjalii :) duhom...  ja sam ocekivao makar neku borbenost... al ajde ako ce igrati dobro protiv Turaka, onda sve ok ... inace moja prognoza za finale Spanija : Litvanija ... iz vise razloga mislim da ce biti tako ...




rasic promasi zicer i psole toga 12 igraca nezna vise da igra kosarku..
klonili su , khm klonjalii :) duhom...  ja sam ocekivao makar neku borbenost... al ajde ako ce igrati dobro protiv Turaka, onda sve ok ... inace moja prognoza za finale Spanija : Litvanija ... iz vise razloga mislim da ce biti tako ...



rasic promasi zicer i psole toga 12 igraca nezna vise da igra kosarku..


Pa nije Rasic igrao juce ;)