Mart 19, 2024, 10:09:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.021 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: Robertimige
X3MShop banner

Autor Tema: Novi standardi za MrO kvalifikaciju  (Pročitano 16387 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Novi standardi za MrO kvalifikaciju
« poslato: Septembar 16, 2011, 11:43:31 posle podne »
Kako RXmuscle prenosi sinoc je grupa promotera, zvanicnika i sudija izglasala vrlo vazan paket promjena za bodybuilding, fitness, figure i bikini.

Uzbudljivi rezultat tog sastanka je da ce se ubuduce za najprestiznije takmicenje moci kvalifikovati samo pobjednici takmicenja i to po svim divizijama - jedini izuzetak od tog pravila je da ce prva tri sa Mr.O i prva tri sa Arnolda imati automatsku kvalifikaciju. Logicno bi bilo da ako na nekom takmicenju pobjednik koji je vec ranije osvojio kvalifikaciju ponovo bude prvi da drugoplasirani dobije priliku - medjutim ni to ne ide, za Mr.O mora biti ili pobjeda, ili prva tri na Mr.O ili ASC!

Izgleda da cemo gledati mnogo manje takmicara/takmicarki na najvecoj predstavi, a da ce sami takmicari morati cesce da izlaze na natjecanja kako bi uhvatili priliku za kvalifikaciju na najelitnije takmicenje.

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Novi standardi za MrO kvalifikaciju
« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2011, 11:46:20 posle podne »
mislim da je ovo bas bzv, ima dosta takmicara koji se spremaju samo za Mr.O kao Cutler i s ovim ih teras da izlaze na jos takmicenja sto ce neminovno uticati na formu na nastupu za Mr.O ali jbg para vrti ovaj tocak kao i svaki drugi

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Novi standardi za MrO kvalifikaciju
« Odgovor #2 poslato: Septembar 17, 2011, 12:23:38 pre podne »
mislim da je ovo bas bzv, ima dosta takmicara koji se spremaju samo za Mr.O kao Cutler i s ovim ih teras da izlaze na jos takmicenja sto ce neminovno uticati na formu na nastupu za Mr.O ali jbg para vrti ovaj tocak kao i svaki drugi
pa cutler ce se automatski kvalifikovati posto tesko da nece uci u prvih tri na mrO....a sto se tice forsiranja takmicara da nastupaju ...pako ih sisa  nek nastupaju cesce ...i nas milos je imao brdo nastupa i to nije uticalo na njegovu formu...naprotiv
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Novi standardi za MrO kvalifikaciju
« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2011, 02:48:02 pre podne »
lose sam ukapirao za plasman tj ocigledno nisam pazljivo procitao tekst.... a sad za ovo drugo vi se sigurno bolje razumete od mene... ali ponovo mi je nekako logicnije da je najbolje samo jedno takmicenje, a da ne bude vise dijeta u toku godine ali  verovatno gresim...:)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Novi standardi za MrO kvalifikaciju
« Odgovor #4 poslato: Septembar 20, 2011, 09:20:05 posle podne »
Ovo je sada i zvanično usvojeno:
New change 2012

Top 4 at the O
Top 3 at the Arnold
Top 2 New York

All other Pro Show's- The # 1 spot

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Novi standardi za MrO kvalifikaciju
« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2011, 12:18:59 pre podne »
Ovo je sada i zvanično usvojeno:
New change 2012

Top 4 at the O
Top 3 at the Arnold
Top 2 New York

All other Pro Show's- The # 1 spot
ovo mi deluje ok
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com