April 19, 2024, 03:16:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: GSP: Spreman sam nabaciti kile i boriti se sa Silvom  (Pročitano 1960 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
GSP: Spreman sam nabaciti kile i boriti se sa Silvom
« poslato: Septembar 17, 2011, 02:07:58 posle podne »
GSP: "Spreman sam nabaciti kile i boriti se sa Andersonom Silvom!"

Kralj weltera Georges St. Pierre, koji će uskoro po 17-ti put braniti pojas prvaka na UFC 137, podijelio je nekoliko misli o trenutnom stajalištu pound-for-pound listi boraca i potrebnosti borbe između njega i Andersona Silve, kralja srednje kategorije.
 
"Da bih prešao u viši težinski razred, moram razmotriti više bitnih stvari koje su vezane uz to. Ako odem gore, ne mogu se više vratiti dolje. Ne mogu se tako lako igrati s kilažom. Anderson se borio na 168 pounds prije par godina u Japanu, tako da ne znam koja je njegova kilaža. Mislim da hoda sa oko 230 pounds, vrlo je velik. Ne znam koliko je u stanju skinuti kila. Ja hodam u rasponu od 188-190 pounda. Vrlo mi je teško nabaciti ili čak izgubiti kilograme. Uvijek sam skoro jednake mase. Mislim da bih mogao nabaciti kilažu kako bih se borio sa Silvom samo mi treba više vremena. Ako mi je UFC voljan dati to vrijeme, da se niti Anderson ne bori u tome vremenu, spreman sam to prihvatiti. Ne želim da se ni Anderson ne bori sa nikome jer ako ga netko pobjedi, cijela stvar pada u vodu. Sve ovisi o tome što ljudi očekuju."
 
Cijeli video pogledajte u nastavku.

www.nokaut.com

http://www.youtube.com/watch?v=wDmDb54d7tc&feature=player_embedded
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: GSP: Spreman sam nabaciti kile i boriti se sa Silvom
« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2011, 11:08:09 pre podne »
Kralj weltera Georges St. Pierre, koji će uskoro po 17-ti put braniti pojas prvaka na UFC 137
Valjda 7. put :D
Inace, to bi bio jebeno dobar mec!!!