Mart 28, 2024, 01:11:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Srbija u finalu EP u odbojci  (Pročitano 15118 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #15 poslato: Septembar 19, 2011, 11:29:20 pre podne »
Frapantan je podatak da u Rusijiima vise registrovanih odbojkasa nego kod nas stanovnika tako da...Svaka cast momcima


hvala na info
jel sti to znao pre ovog finala?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #16 poslato: Septembar 19, 2011, 11:30:48 pre podne »
Talenat je individualna stvar ali je neverovatno da oni sa cak daleko boljim fizikalijama za odbojku ne mogu da od tih miliona nadju 12 momaka koji ce da pokidaju sve ostale. Pogledajte Nikica i Kovacevica koji sa 192 ili tako nesto pobedjuju na cist kvalitet, mozak, talenat  a daleko su slabiji od protivnika i igraju po marginalnim klubovima. A o Rusima kao sportistima imam misljenje da su nevidjene cave i da moraju biti duplo bolji da bi pobedili,sto se lako vidi u neizvesnim mecevima. Da im nije bilo Holdena ne bi ni kosarku osvojili nikada. Nasi sportisti su kroz istoriju imali tu dozu pozitivne drskosti da ne jebu zivu silu pa se tako cesto desavalo da pobedimo jace, naravno osim u fidbalu:)

ama covece pogledaj tu jebenu istorju koje se hvatas
pogledaj statistike u sve i jednom sportu...
ja ne mogu da verujem u ovo
taletnat je indivudaln..hahahhaha..ne ,nego ga prave
pa o tome i govrim jbt..

ma ne..ne vredi

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #17 poslato: Septembar 19, 2011, 11:33:39 pre podne »
To sam cuo kada smo osvojili zlato u Sidneju 2000 i to uopste nije bitno za celu pricu a moras priznati da je samo takav kuriozitet
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #18 poslato: Septembar 19, 2011, 11:34:33 pre podne »
To sam cuo kada smo osvojili zlato u Sidneju 2000 i to uopste nije bitno za celu pricu a moras priznati da je samo takav kuriozitet

od zlata u sydneju od danas koliko je sribja imala zlatnih medalja u odbojci?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #19 poslato: Septembar 19, 2011, 11:36:03 pre podne »
Pedja ne znam cemu nervoza, ovde niko nije rekao da smo mi carevi u sportu nego da imamo talentovane igrace u nekim sportovima koji van svake logike osvajaju zlata.
Men sana in corpore sano !

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #20 poslato: Septembar 19, 2011, 11:38:47 pre podne »
Promasio si poentu price , da je sport egzaktan kao npr matematika mi nikada ne bi bronzu uzeli a ne zlato. Upravo su ovakve situacije izuzeci koji pokazuju da i David moze pobediti Golijata uz malo sportske srece , puno zelje, pobednickog mentaliteta i talenta.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #21 poslato: Septembar 19, 2011, 11:43:23 pre podne »
Pedja ne znam cemu nervoza, ovde niko nije rekao da smo mi carevi u sportu nego da imamo talentovane igrace u nekim sportovima koji van svake logike osvajaju zlata.

zasto mislis da sam nervozan tj iz kog razloga bih bio?
ja ti govrim samo tj ne ja,vec ono STO JE ISTINA NA ZALOST
mislis da je meni drago zbog toga
covece shvati da nas nema nigde u ni jednom sprotu osim sto nas je bilo u kosraci (sada nas vise nema ni tamo) i sada sto ovim momcima uspelo ovo sta je uspelo?
i na osnovu JEDNE MEDALJE-NA KOJU NIKO NIJE RACUNAO PA NI ONI SAMI mi izvodimo zakljucak kako smo talentovana nacija ???
nemozes da sudis na osnovu DVA IMENA covece
gde smo u ostalim sprotovima (pusti tenis sada jer da nije bilo djokovica i da ga nema nikada nas nigde nije ni bilo u tenisu niti ce biti posle njega),samo te pitam tj pokusavam da ti objasnim da pogledas statistike ako ti se raci i da ce sve da ti bude jasno

da je kurizitet da iz jedne male zemlje od 4-5 mil stanovika zlato uzme 15 momaka-JESTE-GDE SAM REKAO DA NIJE I PONOSIM SE SA TIM SIGURNO VISE NEGO MNOGI OVDE
ali te pitam da mi objasnis kako smo mi to talentovana nacija u odbojci i rekao sam da pogledas statisitku koliko je medlja zlatnih uzeto u zadnjih 11 god od sydneja do sada u odbojci i onda uradis matematiku..pa jbt ja ne mogu da shvatim da ja ovde ispadam kao da ja imam nesto protiv sporta

a da se ne hvatam mog sporta...jesmo li taletnovani...pa jesmo,ali nas nema nigde i tu nema mnogo matematike
ako nekada igor uspe ili neko od ovih novih momaaka da uzme neku medalju u teskoj katerogiji na sv prevnestvu jer to znaci da je cela srbija talentvana aza body b?..paznaci q..c moj..gde smo bilo do tada ili sada...
jednsotavno nemozes da lgedas kroz jednu metalju na nase sprotiste kao vazemaljce...
vaterpolisti su se dugo otimali i oni su jedni od onih za koje se moze reci nesto slicno
ali za nesto u cemu svake pa neka bude i 5-e godine osvajamo medalju,a da na nju ne racunamo-nemoze se tako stvarti pojednostavljvati
sprot u srbiji je u q..u i o tome govrim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #22 poslato: Septembar 19, 2011, 11:45:09 pre podne »
Promasio si poentu price , da je sport egzaktan kao npr matematika mi nikada ne bi bronzu uzeli a ne zlato. Upravo su ovakve situacije izuzeci koji pokazuju da i David moze pobediti Golijata uz malo sportske srece , puno zelje, pobednickog mentaliteta i talenta.

a hoces da kazes da su sada samo odbojkasi izbegali egzaktnu nauku i sada ce mo da cekamo neke sledece godine gde ces ti da upotrebis ovu istu recenicu o nama kao talentovanoj naciji za sprot?
ili da sackeam neku novu medalju zlatnu za nekih  3-5 god???

pa covece na olimpijadu u kosraci ne idemo?
dali smo talentovani?..jesmo sigurno
ali nas nema-a to bi znacilo samo jedno..

aha..
nedostatk egzaktne nauke..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #23 poslato: Septembar 19, 2011, 11:53:49 pre podne »
Sport bi trebalo da bude takav kakav je i drzava tj  qac, ali je fora u tome da i nije bas tako posto malo malo nesto osvojimo. Moje je misljenje da su uspesi koje povremeno postignemo jos recidivi vremena stare Juge gde se sistematski radilo i da smo u kolektivnim sportovima tipa basket,odbojka, vaterpolo imali uspeha bas zbog sistema gde se cenila struka i gde sul judi poput Ace Nikolica, Vlaha Orlica itd postavili osnovu iz koje su iznedrili treneri poput Dude ,Karija, Obradovica,Petra Porobica cija se rec postovala i koji su stvarali igrace sampione poput Bodiroge, Igora Milanovisa, Vujasa, Vanje Grbica. Ono sto je sigurno je da to nece trajati i da ce ici nizbrdo zbog prostog razloga sto vise nema baze jer niko nema zute banke pa se gase centri kao npr Nis, Leskovac, a sa decom rade priuceni indijanci i igraju tatini sinovi posto tata kupi garnituru dresova i odvede na pecenje.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #24 poslato: Septembar 19, 2011, 12:01:45 posle podne »
Citat
Moje je misljenje da su uspesi koje povremeno postignemo jos recidivi vremena stare Juge gde se sistematski radilo

sjajno receno!!

ali i sam si rekao POVREMENO

Citat
a sa decom rade priuceni indijanci i igraju tatini sinovi posto tata kupi garnituru dresova i odvede na pecenje.

bravo,o ovome ne vredi raspravljati I BAS ZBOG OVOGA NISMO TALENTOVANA NACIJA i uzmi primer fudabala gde MNOGI TALENTI propadaju bas zbog ovoga sto si rekao,dok nam igraju retardi i tatini sinovi i dok nam se drugi smeju

odbojka je nesto drugo kao i sport sa kojim se moj sin bavi tj rukomet i tu za sada TATE ne vide da im sinovi mogu da uzmu kesh pa evo..odbojka je izbila (samo da ne stane,toga se bojim) dok od rukometa nema npr nista mada ce to ovo eu kod nas sl godine nadam se bar nesto da menja..

isto je i sa tenisom
dok djokvica nije bilo..kakav tenis bre,kavi bakraci
a sada mi se sere kada vidim kod mene ovde npr kako mame i tate placuu po 10 eu cas debilima koji neznaju ko im dupe birsu kao navodnim trenerima jer svi su videli kolike pare nole dobija i sada ce moj sin ili kcer da bude teniser?
talentovano?
nesto ne verujem u to..

ma mi smo sami po sebi da ne kazem sta i kakav narod jbg...i meni je zao sto sam u opste morao da kazem tako nesto,ali odista me boli kada neko kaze da smo talentovani za nesto i da to neko vidi samo kada se uzme medalja ili slicno a niko nije rekao daj da vidimo TAJ TALENAT OD 8 god pa da se radi i da se zacne sjeeme nekih buducih sampiona u svom sprotivma koji su nama znani
a to bi bilo moguce siguran sam da nije onih koje si pomenuo i siguran sam da bi mogli da imamo medalje na svim takmicenjima i u svim sportovima ali KAKO?
na ovaj nacin i sada NIKAKO-i sami tim smo obezglavljeni i nismo na zalost talentovana nacija
ko je kriv...pa to se zna
ali samo hocu da kzem da na osnovu jedne medalje sigurno nemam sta da kazemo
pogledaj docek kosarkasa jucer...tuga,beda i zalost
a da smo uzeloi medalju onda bi bebac rekao da smo taletnvana nacija i u kosarci...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #25 poslato: Septembar 19, 2011, 12:12:29 posle podne »
Meni je krivo sto vidim da sve ide nizbrdo i da ce tako da se nastavi jer ima dece koje bi bubreg dali da imaju para za taj jebeni reket koji je odjednom postao popularan kao suvo zlato, a uslova nigde. Mi jedini na svetu nemamo igraca iz nase lige u basketu u kome smo bili doktori svojevremeno jer decu nema ko da nauci levi dvokorak ili pravilan izbacaj kod suta pa se desava da  se Markovicu posle suta za 3 lopta odbije na centar. A na tv i po novinama svaki slepac juri da kritikuje Dudu a pritom nisu izbacili jednog igraca zadnjih 10 godina. Pa mi kada smo bili deca ko nije mogao da veze 10 penala nisu mu dali da igra.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #26 poslato: Septembar 19, 2011, 12:23:42 posle podne »
Meni je krivo sto vidim da sve ide nizbrdo i da ce tako da se nastavi jer ima dece koje bi bubreg dali da imaju para za taj jebeni reket koji je odjednom postao popularan kao suvo zlato, a uslova nigde. Mi jedini na svetu nemamo igraca iz nase lige u basketu u kome smo bili doktori svojevremeno jer decu nema ko da nauci levi dvokorak ili pravilan izbacaj kod suta pa se desava da  se Markovicu posle suta za 3 lopta odbije na centar. A na tv i po novinama svaki slepac juri da kritikuje Dudu a pritom nisu izbacili jednog igraca zadnjih 10 godina. Pa mi kada smo bili deca ko nije mogao da veze 10 penala nisu mu dali da igra.

to je to...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #27 poslato: Septembar 19, 2011, 10:28:41 posle podne »
Samo se vi smejte nasim fudbalerima, pa kad Radosav ove u Blekburnu nauci fudbalu, videcete kako ce ga ceo Obrenovac docekivati!  :D
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #28 poslato: Septembar 20, 2011, 09:31:50 pre podne »
Samo se vi smejte nasim fudbalerima, pa kad Radosav ove u Blekburnu nauci fudbalu, videcete kako ce ga ceo Obrenovac docekivati!  :D
Radosav mi je omiljeni nas igrac, decko ima samopouzdanja kao da je Messi a ne bamgavi kostolomac, mada onaj gol sa autokomande stamenkovicu se ne zaboravlja.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Srbija u finalu EP u odbojci
« Odgovor #29 poslato: Septembar 20, 2011, 11:10:51 pre podne »
vlado
ti bas imas info??
gol sa autokomande-stamenkovicu...KADA JE TO BILO?