April 29, 2024, 02:43:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Tole namestio!?  (Pročitano 48794 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 06, 2011, 12:29:16 posle podne »
@Lazarica

Jel ovo treba da me pogodi? Ja navijam za grb, ne za igrace.

I za koga god navijali, Tudjman i Prosinecki ne idu u isti kos.

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:31:56 posle podne »
glupo je pominjati kako je HRVAT trener, pa brate i FRANJO TUDJMAN je bio predsednik partizana... mislim malo je bzvz.

Tada su bila druga vremena.bratstvo i jedinstvo i te price...



PA ?  to bratstvo i jedinstvo okaci macku o rep, to nikad nije bilo niti ce biti !!!

Ja nisam ni Zvezdas ni Partizanovac, mene boli kurac, ali prozivati coveka zato sto je HRVAT, zasto ?!

Ko je njega prozivao?

Aj nadji gdje sam ja to napisao?



rekao si da ZVEZDA IMA HRVATA ZA TRENERA !!! Robert je trener zvezde. Jel to nije prozivka, a i mogu da se kladim da su ga SVI Partizanovci prizivali kada je dosao da radi POSAO.

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:35:28 posle podne »
hahahhaha opet izvlacenje i izvrtanje cinjenica,teorije zavere...sve zbog NEMOCI ;D

Nema veze...Vi ste i dalje "stub srpstva" sa trenerom Hrvatom i podrskom pedera iza sebe ;D

Boli vas patka

A titule...ma kome to treba kad imate "cinjenice"

hahahahaha komedija jbt

da, nigde nisi prozivao...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:54:53 posle podne »
@Lazarica

Jel ovo treba da me pogodi? Ja navijam za grb, ne za igrace.

I za koga god navijali, Tudjman i Prosinecki ne idu u isti kos.
Ne da te pogodi,to sam treba da nagovesti koliko je ova tema i rasprava jadna i bezvezna u trenutnim okolnostima!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:58:29 posle podne »
glupo je pominjati kako je HRVAT trener, pa brate i FRANJO TUDJMAN je bio predsednik partizana... mislim malo je bzvz.

Tada su bila druga vremena.bratstvo i jedinstvo i te price...



PA ?  to bratstvo i jedinstvo okaci macku o rep, to nikad nije bilo niti ce biti !!!

Ja nisam ni Zvezdas ni Partizanovac, mene boli kurac, ali prozivati coveka zato sto je HRVAT, zasto ?!

Ko je njega prozivao?

Aj nadji gdje sam ja to napisao?



rekao si da ZVEZDA IMA HRVATA ZA TRENERA !!! Robert je trener zvezde. Jel to nije prozivka, a i mogu da se kladim da su ga SVI Partizanovci prizivali kada je dosa
hahahhaha opet izvlacenje i izvrtanje cinjenica,teorije zavere...sve zbog NEMOCI ;D

Nema veze...Vi ste i dalje "stub srpstva" sa trenerom Hrvatom i podrskom pedera iza sebe ;D

Boli vas patka

A titule...ma kome to treba kad imate "cinjenice"

hahahahaha komedija jbt

da, nigde nisi prozivao...
o da radi POSAO.

Jel se vi pravite blesavi ili sta?

Jesam li prozivao trenera ili klub i navijace koji su doveli tog trenera,a ovamo se busaju u grudi kao "najsrpskiji" klub,ovo,ono...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #66 poslato: Maj 06, 2012, 05:04:24 posle podne »
E juce sam posle par sezona gledao derbi, stvarno tuga koliko ljudi nemaju pojma, nije ni cudo sto nas guzi ko stigne u Evro kupovima, jedino onaj gol sto jebio lep svaka cast...
Men sana in corpore sano !

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #67 poslato: Maj 06, 2012, 05:34:39 posle podne »
indija pakistan....

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #68 poslato: Maj 06, 2012, 08:44:33 posle podne »
E juce sam posle par sezona gledao derbi, stvarno tuga koliko ljudi nemaju pojma, nije ni cudo sto nas guzi ko stigne u Evro kupovima, jedino onaj gol sto jebio lep svaka cast...
Tuga da ne moz' biti veca..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #69 poslato: Maj 10, 2012, 07:17:41 posle podne »
5 i nastavljamo
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #70 poslato: Maj 10, 2012, 09:23:34 posle podne »
5 i nastavljamo
a Djura frizura ostade najuspesniji predsednik ikada:-)koma
Men sana in corpore sano !

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #71 poslato: Maj 10, 2012, 10:27:38 posle podne »
5 i nastavljamo
a Djura frizura ostade najuspesniji predsednik ikada:-)koma
hahha....vrh
nego, nedavno mi prica momak, malo je u tim vodama, kaze zamisli kad bi doslo do privatizacije Partizana i Zvezde, pa kad bi krenuli da se rade bilansi, pa da se otvaraju knjiga, pa da se prate tokovi novca...pa tu niko ne bi ostao na slobodi
a bitno je i da Plateni uzme svoj dio, uvijek su Franci sa nama imali zajednicki jezik, bar u fussbalu

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #72 poslato: Maj 10, 2012, 11:50:44 posle podne »
Ne daj Boze da krenu finansijski da cesljaju...Ne znam ko bi se gore proveo...Neki bi pod kljuc,a neki drugi iz UO pravac tvorza
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #73 poslato: Maj 31, 2012, 06:33:22 posle podne »
SVI partizanovi MUSLIMANI Fahrudin Omerovic,Sead Masic,Bajro Zupic,Jusuf Hatunic,Admir Smajic,Mustafa Hasanagic,Refik Kozic,Idriz Hosic,Ismet Ugljanin,Ajazdin Nuhi,Resad Kunovac,Sead Sarajlic,Enver Salihodzic,Muharem Muharemagic,Adem Ljajic,Damir Cakar,Miralem Sulejmani,Abdulah Gegic(trener),Sead Malicevic(doktor),Camil Hasani(ekonom),Admir Aganovic,Latif Cicic,Orhan Jamakovic,Mehmed Papek,Nijaz Kulenovic,Haris Brkic SVI partizanovi SLOVENCI Zlatko Zahovic,Srecko Katanec,Koriolan Foljan,Safet Jahic,Darko Milanič,Dzoni Novak SVI partizanovi MADJARI: Sabo Tibor,Sabo Zoltan,Albert Nadj,Gyula Spitz SVI partizanovi SIPTARI Ljuan Prekazi,Dzevad Prekazi,Fadilj Vokri(predsednik fudbalskog saveza Kosova),Isa Sadriu,Kujtim Salja(potpredsednik),Fahrudin Jusufi,Zenun Brovina,Albert Stroni.. SVI partizanovi MAKEDONCI Kiril Simonovski,Andreja Smileski,Branko Smileski,Perica Stanceski,Sepe Sutevski,Igor Tasevski,Viktor Trenevski,Aco Stojkov,cadikovski SVI partizanovi HRVATI Stjepan Bobek,Zlatko Cajkovski,Branko Zebec,Anton Herceg,Dragan Mance,Bruno Belin,Ante Mladinić,Florijan Matekalo,Ivan Golac,Antonio Rukavina,Marko Valok,Josip Skoblar,Dragomir Sliskovic,Mladen Stipic,Vladic Franjo,Vladimir Firm,Miroslav Brozovic,Zlatko Cajkovski,Mario Duplancic,Josip Duvancic,Ivan Gaspar,Franjo Glaser,Deru Gobic,Vjekoslav Juvan,Stjepan Kopilovic,Ivica Pogarcic,Franjo Rupnik,Franjo Sostar,Josip Pirmajer,Ivan,Curkovic,Strnad,Sencar,Borozan,Nadoveza,Cebinac,Sombolac

bogami, poduzi spisak :D
The training is nothing, will is everything.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tole namestio!?
« Odgovor #74 poslato: Maj 31, 2012, 08:08:33 posle podne »
E,i?

S kim ste vi osvojili tu famoznu titulu '91?

Kakvi su ovo kompleksi jbt...Ko mala deca...

Al boli vas patka,imate svinjsku glavu jos nekoliko godina na celu kluba ;D ;D ;D Nema zime za PFC
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!