Maj 23, 2024, 11:14:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: winstrol,propionat,tren acetat  (Pročitano 3795 puta)

Van mreže shunjara

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
winstrol,propionat,tren acetat
« poslato: Septembar 30, 2011, 02:36:05 posle podne »
Spremam se da pocnem ciklus sa winstrolom(injekcioni),propionatom i  tren acetatom.Ovo ce  mi biti treca kura s tim da zadnjih godinu dana nisam uzimao nista.Prva kura je bila winstrol solo (pocetnicki promasaj,neiskustvo i neznanje),druga kura je isla winstrol injekcioni,propionat i tren acetat e to je vec bio ozbiljniji napredak sto se mene tice.Ukratko  visok sam 182cm,kilaza trenutna 98kg dosta sam pustio stomak, s obzirom kako sam izgledao posle druge kure,ishrana sredjena maksimalno,od suplemenata protein,glutamin,animal pak, i posle kure sam mislio da uzimam bcaa i tribulus i sto vise moguce proteina da ubacujem i u sebe. kura bi trajala osam nedelja winstrol  bi isao svih osam nedelja po  50mg svaki drugi dan,a propionat isto osam nedelja 100mg svaki drugi dan,a tren acetat bih isao samo od cetvrte do osme nedelje  doze bi bile  300 mg nedeljno.zanima me vase neko misljenje oko zastita i naravno svaka sugestija,kritika je dobro dosla jer jos trebam da ucim dosta o ovom sportu.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: winstrol,propionat,tren acetat
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2011, 02:57:54 posle podne »
najbolji savet di je da pre kure sto vise skines salo,imaces bolji efekat em ces amnje birnuti oko aromatizacije itd. kura kao kura mi se cini ok.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže shunjara

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: winstrol,propionat,tren acetat
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2011, 03:14:49 posle podne »
razmiljao sam o tome,hteo sam da uzmem  klen  da probam da skinem jos jedno 7-8 kg  ali nisam znao da li je to pametno ili da odmah krenem kuru?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: winstrol,propionat,tren acetat
« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2011, 03:42:27 posle podne »
ako imas sala, uradi "prajming"
a sta je "prajming" pogledaj ovdje u pdf-u ima tema
e sad, ako imas sala vise od recimo nekih 15-16% nemoj ni da ides na kuru, vec samo na dijetu dok to ne sredis.
Bar neko moje misljenje

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: winstrol,propionat,tren acetat
« Odgovor #4 poslato: Septembar 30, 2011, 11:31:57 posle podne »
niko nece da radi "prajming"....