April 29, 2024, 07:44:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Zasto neka misicna particija napreduje brze?  (Pročitano 9621 puta)

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 06, 2011, 05:13:35 posle podne »
Pa ja ne znam onda sta mi da radimo i kako da uskladimo trening, kad sam cuo neki kazu da ne valja 2x nedeljno da se radi jedna ista partija...
zavisi od covjeka do covjeka, ja npr. noge (kvadriceps+trapez jedan dan, loza+ramena drugi dan)radim 1x sedmicno, ledja i prsa isto tako, jer me upale drze prilicno dosta, ali sam otkrio
da mi je ruke 2x sedmicno taman trenirati :D ramena takodje 1x sedmicno

pa ne bih bas rekao da su ti NOGE najboja partija A RUKE POGTOVO
nadam se da ovo neces shvaiti kao uvredu jer ti na sebi imas kolicnu misica koja je srazmerna tvojoj telesnoj visini i telesnom konstituciji
to sto imas srece pa si upao u neku drugu kategoriju telesnog tipa ,verovatno onaj koji odlikuje brz metobizam ba bla bla pa si sa TIM tvojim trenizima uspeo da istvaris odredjeni stepen FORME koji je primeren opet tvoojoj kolicini msicne mase
da ne zapetljavam
kada budes hteo da imas vecu miscnu masu,e onda ces videti sigurno da je to sta radis GLUPOST
po meni su mi kvadricepsi jedna od boljih partija (mozda grijesim, ali to je moje subjektivno misljenje), a da sam rekao da su mi RUKE jedne od boljih partija, to nisam :)
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 06, 2011, 05:47:43 posle podne »
pa ja kao sto ti i rekoh ostajem pri tome
tebi kvadricepsi izlgedaju ok sa KOLCINU MISCA KOJU IMAS a ona NIJE VELIKA bilo to tebi sada subjektivno ili ne objektvino ili kako god hoces stanoviste
ponavljam
nisam ovo rekao da te vredjam niti da omalozvazavam ali tvoja kolcina misica je veoma mala tj PROPORCIONALNA sa visinom i konstiticujom.
to sto sti ti uporan i doveo si da se na tebi MISIC IZRAZITO vidi a na tvom vrsnjaku koji ima ISTU TEZINU I VISNU kao i ti se to ne vidi to je za svaku pohvalu,ali reci da ti si stekao ZAVIDNU MISICNU MASU sa TVOJIM NACINOM TRENIRANJA JE GLUPOST jer kao sto rekoh

ali ne zlim da se upustam u neke rasrpave koje ce verovatno da odu tamo gde ne treba samo ti naglsavam a to ces shvaiti pre ili kasnije i onda slobodno nadji ovu temu i ponovo j e pokreni da to sto radis RUKE DVA PUTA NED JE GLUPOST i da to sto izlgeda kako izgedas je sasvim pristojno i za svaku pohvalu ali da to NEMA VEZE SA IZRADJENOM MISCNOM MASOM I PAMETNIM PRISTUPOM TRENGNU I SVEMU OSTALOM

bdw -noge daleko od toga da su ti najbolje jer zadnja loza ti je katastrofa ali dobro..i na 180 cm ti imas 80 kg i mislim da taj podatak dovljno govri o svemu
neke druge stvari ne bih da spominjem itd..

nadam se da me shvatas

u stvari da kazem ja pa da DRUGI ne shvate
poenta i svrha ovog FORUMA je da se ne daju GLUPI SAVETI i mi kao takvi trajemo vec evo 6 godinu!!!
SAVET DA NEKO TRENIRA DVA PUTA RUKE ili bilo sta u jednoj nedelji je GLUP pogtovo sto 85% ovog forucima cine oni kojima je i jednom PREVISE ako neznaju sta rade
samo sam to hteo da naglasim a ne da se upustam u rasrparavu sa tobom dali si ti dobar i koja je tvoja misicna partija najbolja itd...

dakle..tebi ako odgovara (ja sam siguran da NE ) ali ako ti kazes da DA onda to treba da TI radis a ne da kazes da ti napredujes od takvog treninge jer ja TI GARNATUJEM DA NE NAPREDUJES osim ako ne uzias neke stvari z akoje sam siguran da ne uzimas niti si cuo za njih
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2011, 05:53:08 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 06, 2011, 06:02:00 posle podne »
A meni se činilo da bar svaki drugi ima prirodno razvijene noge i nema potrebe da ih radi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 06, 2011, 06:14:50 posle podne »
A meni se činilo da bar svaki drugi ima prirodno razvijene noge i nema potrebe da ih radi.
da,to sam zaboravio

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 06, 2011, 06:44:37 posle podne »
ovo oko 2put nedeljno raditi nesto da se brze razvije sto rece Pionesa...imajte na umu da neke stvari ne idu natural kao sto idu na hemiji.Ne treba da pominjem koliko je oporavak brzi na aas i u tom slucaju je moguce ne pretrenirati misic.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 06, 2011, 06:53:05 posle podne »
pa ja kao sto ti i rekoh ostajem pri tome
tebi kvadricepsi izlgedaju ok sa KOLCINU MISCA KOJU IMAS a ona NIJE VELIKA bilo to tebi sada subjektivno ili ne objektvino ili kako god hoces stanoviste
ponavljam
nisam ovo rekao da te vredjam niti da omalozvazavam ali tvoja kolcina misica je veoma mala tj PROPORCIONALNA sa visinom i konstiticujom.
to sto sti ti uporan i doveo si da se na tebi MISIC IZRAZITO vidi a na tvom vrsnjaku koji ima ISTU TEZINU I VISNU kao i ti se to ne vidi to je za svaku pohvalu,ali reci da ti si stekao ZAVIDNU MISICNU MASU sa TVOJIM NACINOM TRENIRANJA JE GLUPOST jer kao sto rekoh

ali ne zlim da se upustam u neke rasrpave koje ce verovatno da odu tamo gde ne treba samo ti naglsavam a to ces shvaiti pre ili kasnije i onda slobodno nadji ovu temu i ponovo j e pokreni da to sto radis RUKE DVA PUTA NED JE GLUPOST i da to sto izlgeda kako izgedas je sasvim pristojno i za svaku pohvalu ali da to NEMA VEZE SA IZRADJENOM MISCNOM MASOM I PAMETNIM PRISTUPOM TRENGNU I SVEMU OSTALOM

bdw -noge daleko od toga da su ti najbolje jer zadnja loza ti je katastrofa ali dobro..i na 180 cm ti imas 80 kg i mislim da taj podatak dovljno govri o svemu
neke druge stvari ne bih da spominjem itd..

nadam se da me shvatas

u stvari da kazem ja pa da DRUGI ne shvate
poenta i svrha ovog FORUMA je da se ne daju GLUPI SAVETI i mi kao takvi trajemo vec evo 6 godinu!!!
SAVET DA NEKO TRENIRA DVA PUTA RUKE ili bilo sta u jednoj nedelji je GLUP pogtovo sto 85% ovog forucima cine oni kojima je i jednom PREVISE ako neznaju sta rade
samo sam to hteo da naglasim a ne da se upustam u rasrparavu sa tobom dali si ti dobar i koja je tvoja misicna partija najbolja itd...

dakle..tebi ako odgovara (ja sam siguran da NE ) ali ako ti kazes da DA onda to treba da TI radis a ne da kazes da ti napredujes od takvog treninge jer ja TI GARNATUJEM DA NE NAPREDUJES osim ako ne uzias neke stvari z akoje sam siguran da ne uzimas niti si cuo za njih
pa ne mislim da omalozavate ono sto ja radim, ja volim poslusati sta neko iskusniji tj. vi imate reci. nisam ja ni rekao da su moje noge ogromne, ali na moju konstituciju (i kao sto
vi kazete na bini sa svojim vrsnjacima, one su ok). ja svakako imam jos puno da radim, ali sam i mlad. mozda ste upravu i da mi ne odgovara, vidjecemo ;) u svakom slucaju hvala
na neki nacin na savjetima, Boze sacuvaj da dolazimo u sukob, jer bi to bilo glupo s obzirom da dok sam ja bio klinac i nisam ni znao gdje mi je biceps, vi ste se takmicili i to veoma
uspjesno. eto ja cu ovdje zavrsiti da ne idemo previse u off :)
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 06, 2011, 06:59:14 posle podne »
ma nije off
samo da pogresno ne shvatis jer ne mislim pogresno a preko tipki je jako tesko objasniti pa mnogo puta do sada je ispalo bez veze,ali dobro..

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:17:27 posle podne »
Citat
Pa sad... Ja sam uvek voleo da radim ruke a ne idu mi bas najbolje :S

pre kernuo si u gym sa istim ciljem kao i mnogi...samo da ruke nabudzim a jebes ostalo..mislim svi iz danasnjeg evulition age-a

grudi,noge...hmm...retki su oni koji su toliko genetski obdareni da grudi i noge ne vezbaju ili ih PRCKAJU a da se takmice na ozbiljnim takmicenjma.
Ma jok Generale ja sam imao 60 kg hteo sam samo malecno mesa na sebe :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:20:44 posle podne »
Vodimo ljubav ljudi a ne rat :D msm razumemo se u kom kontekstu peace :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 07, 2011, 06:45:00 pre podne »
Citat
Pa sad... Ja sam uvek voleo da radim ruke a ne idu mi bas najbolje :S

pre kernuo si u gym sa istim ciljem kao i mnogi...samo da ruke nabudzim a jebes ostalo..mislim svi iz danasnjeg evulition age-a

grudi,noge...hmm...retki su oni koji su toliko genetski obdareni da grudi i noge ne vezbaju ili ih PRCKAJU a da se takmice na ozbiljnim takmicenjma.
Ma jok Generale ja sam imao 60 kg hteo sam samo malecno mesa na sebe :D

brate i ja sam krenuo u gym 1985 god jer je neka cupi drzala postere od stallone-a na zidu a ja bio zaljubljen u nju,pa ajde reko da se malo uradim da licim na njega :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 07, 2011, 09:26:33 pre podne »
brate i ja sam krenuo u gym 1985 god jer je neka cupi drzala postere od stallone-a na zidu a ja bio zaljubljen u nju,pa ajde reko da se malo uradim da licim na njega

Story of my life:)
Men sana in corpore sano !

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 07, 2011, 09:34:40 pre podne »
Mozda je voljela njegovu frizuru... ;D

Van mreže raki

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #27 poslato: Decembar 08, 2011, 01:18:58 posle podne »


hahahaha ja se rodio a pedja krenuo u gym :D   

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #28 poslato: Decembar 09, 2011, 08:56:50 pre podne »


hahahaha ja se rodio a pedja krenuo u gym :D   
Isti slucaj :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Zasto neka misicna particija napreduje brze?
« Odgovor #29 poslato: Decembar 09, 2011, 09:39:22 pre podne »
On topic> Misicna partija ne moze da napreduje brze, mogu samo druge da zaostaju :D :D