April 27, 2024, 06:55:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?  (Pročitano 6801 puta)

Van mreže AnA89

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« poslato: Oktobar 06, 2011, 11:39:16 posle podne »
Pošto bih želela da se izdefinišem , da li neko može da mi preporuči dobar sagorevač?

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 06, 2011, 11:40:01 posle podne »
Cao, cao :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 07, 2011, 01:27:19 pre podne »
Pozdrav Ana i dobrodosla ;)
Ne ide to bas tako kako si zamislila, uzmes sagorevac i budes definisana...malo je to slozenija prica koja se uglavnom svodi na dobru ishranu. Glavno pitanje je i da li tebi uopste treba sagorevac, jer vi devojke ste obicno previse samokriticne prema svom telu :)
Citaj podforum o ishrani pa ce ti biti mnoge stvari jasnije.
Napisi svoju visinu, tezinu, nesto o tvojoj fizickoj aktivnosti i ono najvaznije napisi svoju ishranu!

Van mreže AnA89

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2011, 01:36:59 posle podne »
Hvala za dobrodošlicu
Upućena sam u sve vezano sa ishranom i treninzima, jedini problem je sto nisam karakter za slatkiše i moram svaki dan bar malo čokolade da unesem. Da, znam da tu leži srž mog problema :D Ali pošto ne mogu da prekinem tu ruznu naviku onda imam teške treninge, što uključuje mnogo kardio vezbi itd, sve sto se tiče topljenja masnih naslaga. Da ne gnjavim sada sa pričom, u poslednjih 3 meseca dobila sam  određen broj kilograma što zbog faxa, posla itd. što nije tipično za mene jer sam pre mogla da pojedem šta god poželim i da se nista ne primeti. Visinu i težinu necu reci jer me niko nece shvatiti za ozbiljno :D
Treninzi su mi kombinovani, jedan dan radim samo kardio, drugi dan kardio i tegove a treći yoga, pilates, bodybalance. Inače ovako treniram vec 4 godine, jedino tih 4 meseca  nisam nista radila, sem što sam vozila rolere.

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 07, 2011, 04:33:38 posle podne »
Stavi da vidimo, kakva ti je ishrana... Ali iskreno, sve sa cokoladicama i slatkisima...
I tacno kako i sta treniras, bas me zanima :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 07, 2011, 05:00:35 posle podne »
Citat
Visinu i težinu necu reci jer me niko nece shvatiti za ozbiljno
izgleda da sam bio u pravu? :)
Citat
vi devojke ste obicno previse samokriticne prema svom telu

Napisi jelovnik pa ces da dobijes pomoc, ovako ti niko nista ne moze pomoci, jer nismo vidoviti :)
A umesto cokolade mozes da popijes neki blend sa ukusom cokolade, jeste da nije bas isto, ali pomaze kada te uhvati kriza :D

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 07, 2011, 06:25:57 posle podne »
Nema tu pomoci... :D
Jedino da smo sa njom 24h i da joj govorimo sad jedi to, sad ovo, sad treniraj... Nema druge...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 07, 2011, 07:48:04 posle podne »
Nema tu pomoci... :D
Jedino da smo sa njom 24h i da joj govorimo sad jedi to, sad ovo, sad treniraj... Nema druge...
Ako nesto zeli onda ce to i da uradi, ako ne zeli trazice izgovore...nemoj od starta da je odpisujes, svako od nas je bio na pocetku a svaki pocetak je tezak pa tako i njoj! Za pocetak je trazila savet i pomoc, a to je bar nesto... ;)

Van mreže AnA89

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 07, 2011, 10:27:08 posle podne »
Molimo gdina Nigaaz da me ne ometa :p

Retko mi se desi da jedem losu hranu sto gdin Nigaaz zna :p. Jedem zdravu hranu, kuvanu hranu, e sada iskreno desi mi se da jedem posle 20h, kao npr sada jer sam trenirala do pola 22h. Trudim se da uvece budu proteini ili neko povrce. Ne jedem nista od belog brasna i secera. Eto jedino je ta cokolada problem. Ovisnik!!!! :D


Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 07, 2011, 11:01:57 posle podne »
Ok, bicu ozbiljan.
Samo napisi kako se hranis, ali iskreno, da vidimo koliko imas obroka dnevno i trening, znaci svaki dan kako, sta, koliko...

Van mreže AnA89

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 07, 2011, 11:11:06 posle podne »
Evo na danasnji dan sam imala 4 obroka. Doručak ovsene pahuljice, uzina bakin kolac i caj, rucak meso, zelena salata i paprika, vecera moj razeni (beskvasni) hleb, ella sir i papriku.
Pretezeno mi je tako svaki dan, samo sto unesem i koji stotinak grama cokolade :D ako sam ceo dan napolju.
Trening danas yoga i sat vremena brzog hoda.
A sa sagorevacem cu skinuti i ono salce koje je mi je najteže da skinem :P

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 08, 2011, 12:14:27 pre podne »
Sagorevaci ubrzavaju TRENUTNO! ne stalno! - metabolizam.
Imas termo efekat pa se vise znojs
manje ti se jede
i imas vise snage.
naravno, nemaju svi bas sve ovo sto sam napisao, al uglavnom je to to.
E sad, dzaba je tebi da ti se manje jede ako ne izbacis cokoladu!
Dzaba termo efekat ako ne treniras 1 do 2 puta dnevno.
I odma da ti kazem, sa sagorevacem bez dobre aktivnosti za mesec dana neces skinuti skoro nista.
On ne radi ako i ti ne radis s njim zajedno.
Moja iskustva:
 - Animal Cut - odlicno iskustvo, mada doze ogromne, cena visoka (sad imas bolja resenja) Ubija apetit bas bas i daje snage, nisam se znojio nesto preterano.
 - The Burner Labrada - znojis se mnogo, imas snage, apetit smanji (meni ne bas, al svi kazu da ubija apetit)
 -  The Burner the nutrition - sad ga uzimam, sve je ok s njim sem jedne stvari (kod mene bar) - ne lezi mi zeludcu. Kad podrignem imam utisak da sam pojeo jedno 300 grama marihuane, jedno 500 grama zacina i 200 grama opojnih trava :(  od mene ima Plus zbog dobrog coffeina (koji bar mene radi)

I pazi, MOJA najbolja i najlepsa pravila za mrsavljenje:
NE MOZES ZA MESEC DANA DA IZBACIS SVE ONO STO SI TRPAO 10+ GODINA U SEBE!
VAGA JE TVOJ NEPRIJATELJ! :D (2-3 kg varias lagano a da i ne osetis! jedes pre treninga, pa na treningu popijes litar ipo vode, pa posle treninga jedes opet - 3kg si tezi!!! nego ujutru NA PRAZAN STOMAK) Na vagu stajes jednom u 10 dana i nemas pritisak sa te strane ;)

Ajd citaj dalje, pitaj sta ne znas!
p.s. Definicija odnosno masa, ne rade se u teretani vec u kuhinji! U teretani dizes gvozdje, kuci rastes i mrsavis!
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 08, 2011, 12:18:05 pre podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,24098.0.html

nova tema, devojka sa istim zeljama.
Imas milion saveta i komentara tamo.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže AnA89

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 08, 2011, 05:23:12 posle podne »
Hvala za savet. Moja želja je samo što pre da skinem ono što sam nabacila za 3 meseca. Nerealno mi je da treniram 2 puta dnevno. Kada treniram onda je to  max 5 puta nedeljno. S obzirom da sam do  pre  4 meseca imala 50 kg , a sada 56 kg, moram što pre da skinem taj višak, zato i smaram vas na forumu da me uputite koji mi je način najefikasniji. Inace se na treninzima mnogo znojim. Jedini mi je problem sa sagorevačima da mi ne poremete hormone.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sa kojim sagorevačem ste imali najbolje iskustvo?
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 08, 2011, 05:37:22 posle podne »
ne treba tebi nikakav sagorevac ;)