April 19, 2024, 07:44:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Jak bol u nozi !  (Pročitano 4656 puta)

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Jak bol u nozi !
« poslato: Oktobar 09, 2011, 08:57:46 posle podne »
ako neko ima neku ideju sta bi moglo biti posto doktori ne znaju...znaci bol u nozi kada se pojavi je neizdrziv i traje po 2-3 sata i onda odjednom prestane i kao da nikad nije ni postojao...ne javlja se na jednom mestu nego kako kada.. proteze od kuka niz butinu pa sve do clanka....i prenosi se s mesta na mesto..to traje vec nekih 3 meseca i nista od preporucenih lekova nije pomoglo....znaci zanima me da li neko ima neku ideju sta bi moglo biti i neki lek ili suplement koji bi mogao pomoci...

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Jak bol u nozi !
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2011, 09:32:25 pre podne »
Jel povrsinski ili duboki bol? Jel ostar ili tup?
U svakom slucaju ja bih ti rekao da promenis lekara (predpostavljam da si isao kod lekara opste prakse). I sta god ti on rekao ti trazi uput. Mogu da budu krvni sudovi ili oboljenje nerava... pa mozes da doktoru kazes da "sumnjas" na ta dva kako bi ti dao uput, a ne da ti prepisuju analgetike.

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Jak bol u nozi !
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 10, 2011, 05:15:54 posle podne »
nisam u pitanju ja nego baka..znaci starija osoba... bol je dubok i jak... bila je kod dosta doktora i na VMA ... sumnjali su na kukove ili prosirene vene..al nista od toga nije...i eto zanima me da li neko ima neku ideju sta bi moglo biti

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Jak bol u nozi !
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 10, 2011, 05:56:19 posle podne »
Moze da bude od kicme,discus hernia...

Ne znam ko od nas moze da ti pomogne,mozemo samo da nagadjamo...

Jedino magnetna da se snimi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Jak bol u nozi !
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 10, 2011, 07:04:34 posle podne »
postavio sam eto da vidim dal neko zna neki slican slucaj ili ima neku ideju...posto i doktori isto samo nagadjaju...

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Jak bol u nozi !
« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2011, 11:22:07 posle podne »
Moze da bude nagnjecenje nerva, na to mi najvise lici, posto moj cale ima nesto slicno.. Ali mislim da mora da se ide na magnetnu rezonancu da bi se tacno ustanovilo sta je tvojoj baki, bez toga nista..
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.