Mart 28, 2024, 10:31:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA  (Pročitano 19930 puta)

Van mreže SERGE

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #15 poslato: Novembar 11, 2011, 09:56:30 pre podne »
kad nemas supse ne radis uopste trening ili super setove?
Ne radim nikakav trening posto "zivim u svetu katabolizma" :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #16 poslato: Novembar 11, 2011, 10:03:49 pre podne »
i ubedjen si da te to sve spasava?

Van mreže SERGE

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #17 poslato: Novembar 11, 2011, 10:52:47 pre podne »
"Ja se izvinjavam al nisi bio naveo koje suplem koristis i po tome sa zakljucio da ih ne koristis, a i taj izbor suplementacije mogao bi da pojachas sa BCAA ako vec nemas za tecne amino s obzirom koji tiptreninga radis"
 
Hvala na savjetu.

 "Naravno da je preveliki stres za tako malu misicnu partiju kao sto su ruke raditi dvije vjezbe bez pauze( ponovo naglasavam  mislim na vjezbache bez suplemenata) posto i biceps i triceps cine jednu cjelinu tjs ruku. Koliko god ti htio da da ti je jedan misic odmara dok radis drugi i on ucestvuje u pokretu naravno ne koliko i ciljani misic,naravno ukoliko nisi napredni vjezbac sa dugim stazom koji uspije da izoluje ciljani misic do te mjere da samo njega "cilja".

Upravu si,cine jednu cjelinu samo sto je biceps primicac,a triceps odmicac.Da si rekao prednji dio ramena ili podlaktice onda u redu,posto oni ucestvuju u pokretu.Dovoljno je samo da sipku ne stisces previse sakama,nego je labavo drzis.Naravno da treba da se koncentrises na misic,pravilan forma je najbitnija stvar u treningu,vjerovatno to znas.

"Kazem ti isprobao sam u praski te klasicne super serije,bez suplemenara,nista dobro nisam napravio..."

Jbg,rekao sam kad nemam suplemenata ne radim trening jer ga onda smatram besmislenim,kad ne mogu da se oporavim kako treba.
Ovo je samo moje misljenje i ne mora da znaci da sam u pravu.Postujem tvoje misljenje i slazem se sa tobom da bez suplemenata ne treba raditi napredne vrste treninga.pozz


 

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #18 poslato: Novembar 11, 2011, 11:48:31 pre podne »
"Ja se izvinjavam al nisi bio naveo koje suplem koristis i po tome sa zakljucio da ih ne koristis, a i taj izbor suplementacije mogao bi da pojachas sa BCAA ako vec nemas za tecne amino s obzirom koji tiptreninga radis"
 
Hvala na savjetu.

 "Naravno da je preveliki stres za tako malu misicnu partiju kao sto su ruke raditi dvije vjezbe bez pauze( ponovo naglasavam  mislim na vjezbache bez suplemenata) posto i biceps i triceps cine jednu cjelinu tjs ruku. Koliko god ti htio da da ti je jedan misic odmara dok radis drugi i on ucestvuje u pokretu naravno ne koliko i ciljani misic,naravno ukoliko nisi napredni vjezbac sa dugim stazom koji uspije da izoluje ciljani misic do te mjere da samo njega "cilja".

Upravu si,cine jednu cjelinu samo sto je biceps primicac,a triceps odmicac.Da si rekao prednji dio ramena ili podlaktice onda u redu,posto oni ucestvuju u pokretu.Dovoljno je samo da sipku ne stisces previse sakama,nego je labavo drzis.Naravno da treba da se koncentrises na misic,pravilan forma je najbitnija stvar u treningu,vjerovatno to znas.

"Kazem ti isprobao sam u praski te klasicne super serije,bez suplemenara,nista dobro nisam napravio..."

Jbg,rekao sam kad nemam suplemenata ne radim trening jer ga onda smatram besmislenim,kad ne mogu da se oporavim kako treba.
Ovo je samo moje misljenje i ne mora da znaci da sam u pravu.Postujem tvoje misljenje i slazem se sa tobom da bez suplemenata ne treba raditi napredne vrste treninga.pozz


 
 

razlog zbog kojeg sam se ukljucio u diskusiju je sto sam stekao pogresno misljenje da ne koristis suplementaciju za takav tip treninga,a neki pocetnik  bi procitao da takav trening i mislio da bez suplem moze koristi da donese... poz i tebi.

Van mreže SERGE

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #19 poslato: Novembar 11, 2011, 05:46:46 posle podne »
i ubedjen si da te to sve spasava?
Pa naravno da me ne spasava samo to,nego na prvom mjestu pravilna ishrana,dobar trening i na kraju suplementacija koja igra veoma vaznu ulogu u svemu tome.
Za ljude koji tesko dobijaju na masi,poput mene suplementacija npr. poslije treninga je vrlo bitna stvar i nezamjenjiva je u tom trenutku.
Po cemu si ti zakljucio da mislim da me samo suplementacija spasava?

Van mreže SERGE

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #20 poslato: Novembar 11, 2011, 06:13:41 posle podne »
"Ja se izvinjavam al nisi bio naveo koje suplem koristis i po tome sa zakljucio da ih ne koristis, a i taj izbor suplementacije mogao bi da pojachas sa BCAA ako vec nemas za tecne amino s obzirom koji tiptreninga radis"
 
Hvala na savjetu.

 "Naravno da je preveliki stres za tako malu misicnu partiju kao sto su ruke raditi dvije vjezbe bez pauze( ponovo naglasavam  mislim na vjezbache bez suplemenata) posto i biceps i triceps cine jednu cjelinu tjs ruku. Koliko god ti htio da da ti je jedan misic odmara dok radis drugi i on ucestvuje u pokretu naravno ne koliko i ciljani misic,naravno ukoliko nisi napredni vjezbac sa dugim stazom koji uspije da izoluje ciljani misic do te mjere da samo njega "cilja".

Upravu si,cine jednu cjelinu samo sto je biceps primicac,a triceps odmicac.Da si rekao prednji dio ramena ili podlaktice onda u redu,posto oni ucestvuju u pokretu.Dovoljno je samo da sipku ne stisces previse sakama,nego je labavo drzis.Naravno da treba da se koncentrises na misic,pravilan forma je najbitnija stvar u treningu,vjerovatno to znas.

"Kazem ti isprobao sam u praski te klasicne super serije,bez suplemenara,nista dobro nisam napravio..."

Jbg,rekao sam kad nemam suplemenata ne radim trening jer ga onda smatram besmislenim,kad ne mogu da se oporavim kako treba.
Ovo je samo moje misljenje i ne mora da znaci da sam u pravu.Postujem tvoje misljenje i slazem se sa tobom da bez suplemenata ne treba raditi napredne vrste treninga.pozz


 
 

razlog zbog kojeg sam se ukljucio u diskusiju je sto sam stekao pogresno misljenje da ne koristis suplementaciju za takav tip treninga,a neki pocetnik  bi procitao da takav trening i mislio da bez suplem moze koristi da donese... poz i tebi.
U pravu si,jbg ja nisam smatrao da je potrebno da se suplementacija spomene pa nisam ni napisao

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #21 poslato: Novembar 11, 2011, 06:40:05 posle podne »
jer ne treniras kad nemas supse, sto je besmisleno.

Van mreže SERGE

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #22 poslato: Novembar 12, 2011, 06:03:38 posle podne »
jer ne treniras kad nemas supse, sto je besmisleno.
Za vjezbaca koji trenira duze vrijeme supsi su od velikog znacaja za napredak,ako nista barem whey
Za mene trening bez supl. bi imao samo vise stete nego koristi.
Ti i ja vjerovatno nemamo isti cilj u teretani

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #23 poslato: Novembar 12, 2011, 06:56:21 posle podne »
cek a sta tebi hrana predstavlja. po tome onda kad ne treniras ni ne jedes?

Van mreže SERGE

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #24 poslato: Novembar 13, 2011, 10:35:02 pre podne »
cek a sta tebi hrana predstavlja. po tome onda kad ne treniras ni ne jedes?
Ne,ne kad ne treniram nit jedem,nit vodu pijem,daj covjece...
Ono sto stalno pokusavam da ti objasnim,a ti nikako da shvatis,je to da su SUPLEMENTI NEZAMJENJIVI POSLIJE TRENINGA I NI JEDAN CVRSTI OBROK NE MOZE DA IH ZAMJENI U TO VRIJEME!!!!
Sto se tice mojih treninga,propustim ukupno desetak treninga godisnje.poz

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #25 poslato: Novembar 13, 2011, 11:06:48 pre podne »
a ja tebi pokusavam reci da nema potrebe propustiti trening ako u tom danu imas dovoljno nutritijenata iz hrane. pogotovo ako je tako mali broj treninga u pitanju.

Van mreže SERGE

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #26 poslato: Novembar 13, 2011, 01:14:56 posle podne »
a ja tebi pokusavam reci da nema potrebe propustiti trening ako u tom danu imas dovoljno nutritijenata iz hrane. pogotovo ako je tako mali broj treninga u pitanju.
Pet treninga sedmicno i nije tako mali broj...Ocigledno ne razmisljamo isto i  stvarno nema svrhe da raspravljamo vise o tome.Pozdrav i svako dobro :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #27 poslato: Novembar 13, 2011, 01:47:39 posle podne »
ja ti govorim o 10 propustenih u toku godine.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #28 poslato: Novembar 13, 2011, 08:30:41 posle podne »
Eto ispade da se bes suplementacije ne smije trenirat, show.

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: SVE STO TREBA DA ZNATE O SERIJAMA
« Odgovor #29 poslato: Novembar 13, 2011, 09:44:15 posle podne »
Ne trenirati ako nemas suplemente, sta koji kurac?
Uvek moze trening da se uradi, pa i ako si nedaj boze na vodi i hlebu i cak i da imas neku korist od tog trening(makar to bio lep osecaj), a ne treba sebe lisavati fizicke aktivnosti samo zato sto ti nije sve potaman da vezbas, na kraju krajeva nedostatak suplementa uopste nije fatalan nedostatak, sa dovoljno dobre hrane moze se itekako dobro i jako vezbati i tad kad nemas suplemente.
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.