Mart 29, 2024, 08:17:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172613 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #225 poslato: Februar 19, 2014, 05:30:44 posle podne »
Ajde i ja da pitam o cucnju nesto... Uvek kad radim cucanj moje desno koleno napravi neki zvuk, klik.. Nista ne boli ali prilikom svakog ponavljanja se cuje. I ponekad osecam kad spavam, kao hladnocu u tom kolenu. Nikad nikakve bolove niti ista ali cisto da pitam, da li iko ima slicno iskustvo? Kad sam bio klinac (8 godina) imao sam sjeban meniskus na njemu i bio u bolnici par nedelja , verovatno je od toga, ali da li je safe da radim cucanj ili ne?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #226 poslato: Februar 19, 2014, 07:09:58 posle podne »
Ajde i ja da pitam o cucnju nesto... Uvek kad radim cucanj moje desno koleno napravi neki zvuk, klik.. Nista ne boli ali prilikom svakog ponavljanja se cuje. I ponekad osecam kad spavam, kao hladnocu u tom kolenu. Nikad nikakve bolove niti ista ali cisto da pitam, da li iko ima slicno iskustvo? Kad sam bio klinac (8 godina) imao sam sjeban meniskus na njemu i bio u bolnici par nedelja , verovatno je od toga, ali da li je safe da radim cucanj ili ne?
pa nemoj da radis heavy duty jbg
kao i sto smo rekli..hahhahaha
opustencija sa opadajucim i sl..
mani se silovanja
a "klik" nekada moze biti warrning da ne bude "klak"

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #227 poslato: Februar 19, 2014, 07:15:06 posle podne »

pa nemoj da radis heavy duty jbg
kao i sto smo rekli..hahhahaha
opustencija sa opadajucim i sl..
mani se silovanja
a "klik" nekada moze biti warrning da ne bude "klak"

Pa to radim Pekos, 100-80-60 recimo. Ali i sa 50 i sa 100 kg mi isti zvuk... Ali valjda nije isti pritisak na koleno pa je sigurnije sa manje, pa cisto da pitam za misljenje :D

Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #228 poslato: Februar 19, 2014, 09:34:44 posle podne »
Jel širiš kolena u stranu kada ustaješ?
suck it up, buttercup

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #229 poslato: Februar 19, 2014, 10:13:14 posle podne »
ne znam da li si probao da odradis bas velik volumen cucnjeva i da li ti se desava pri kasnijim serijama ja ponekad ne cujem kvrcakenje ali osetim prilicno jak bol u vastus medialisu cak i sa nekom super malom tezinom...kad odradim 6-7 serija prestane u potpunosti kao da nikad nisam imao problem isto sedim u cucnju izmedju serija zagrevanja xd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #230 poslato: Februar 20, 2014, 08:59:15 pre podne »
Ne sirim kolena, tj trudim se maksimalno da ih ne sirim tj da mi ne beze spolja dok radim cucanj.

eXe , radio bas veliki volumen cucnjeva pre par godina kad sam tek pocinjao da radim noge po 15 serija samo razliciti cucanj, siroki, uski, prednji.. Isto mi se desava, i nikad me nista ne boli, ali eto kvrcka...

I ne svidja mi se zvuk sto kaze Pekos. Ali makar imao jednu nogu samo, nastavio bih cucanj, omiljena mi je vezba od svih. Ali cu sa malim kilazama od sada da radim, do 100 kg max.
Moguce da mi je od meniscusa sjebanog kad sam bio klinac, zamalo da ostanem invalid zbog glupog doktora. Bio sam 8meseci u gipsu, i kao kaze doktor sve ce biti ok. Sreca u nesreci moj rodjak slomi ruku, ja odem sa njime kod drugog doktora, covek vidi da vucem nogu, pita sta je ja objasnim.. On pogleda i zadrzi me u bolnici, kaze da sam nastavio tako jos mesec dana ostao bih invalid ceo zivot. Istezali mi nogu nedelju dve, i popravili...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #231 poslato: Februar 20, 2014, 09:29:29 pre podne »
Ne sirim kolena, tj trudim se maksimalno da ih ne sirim tj da mi ne beze spolja dok radim cucanj.


Ovo ne valja. Treba kolena terati u stranu jer mnogima beže unutra pa se čak spajaju unutra kad dođu do "rupe". Krckalo je i meni i kad sam počela na to da obraćam pažnju, prestalo je.

Pogledaj 1:25

EliteFTS.com So You Think You Can Squat Part 2
suck it up, buttercup

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #232 poslato: Februar 20, 2014, 09:52:43 pre podne »
Snimi ti to Dominikanac, pa da vidimo gde si..imao sam ranije manjih problema sa kolenom, ali sada ide kao podmazano
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #233 poslato: Februar 20, 2014, 11:10:35 pre podne »
Super video Milena, hvala. Pa ja sam u pocetku i primetio da mi kolena idu u stranu, pa poceo da ih zadrzavam unutra posto sam osecao da mi tako vise radi quad. Ocigledno je bila greska, posto uvek i samo radim deep squat.

Boki, sutra radim noge, snimicu pa cu postaviti.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #234 poslato: Februar 23, 2014, 04:15:56 posle podne »
Evo ga cucanj... Ne znam koliko je dobar ili nije, ali to je najbolje sto umem :D

Squat
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #235 poslato: Februar 25, 2014, 10:05:33 pre podne »
Moraćeš malo da ga doradiš :)

Izgledaš nestabilno, nisi baš najbolje zatego i ispravio leđa, klimaš se malo na dole, kao što ti ovaj dečko kaže "chest" - isprsi se još, oslonac na pete, dakle kolena ne toliko napred, i ne žuri toliko nazad dole, nego lepo zaključaj kukove kad si gore, pa opet dole, polako.

Odgledaj još jednom onaj "So you think you can squat" i onda pogledaj svoj klip pa ćeš da vidiš sam najbolje i moći sutra da oceniš šta moraš da mrdneš da to bude kako treba i na svom mestu.
suck it up, buttercup

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #236 poslato: Februar 25, 2014, 11:25:43 pre podne »
Moraćeš malo da ga doradiš :)

Izgledaš nestabilno, nisi baš najbolje zatego i ispravio leđa, klimaš se malo na dole, kao što ti ovaj dečko kaže "chest" - isprsi se još, oslonac na pete, dakle kolena ne toliko napred, i ne žuri toliko nazad dole, nego lepo zaključaj kukove kad si gore, pa opet dole, polako.

Odgledaj još jednom onaj "So you think you can squat" i onda pogledaj svoj klip pa ćeš da vidiš sam najbolje i moći sutra da oceniš šta moraš da mrdneš da to bude kako treba i na svom mestu.

Radim na svemu :D , Ledja ne mogu vise da ispravim tj napravim luk, iz prostog razloga imam ravnu kicmu, tj nemam taj luk koji svi imaju. Doktor mi je rekao da se manem teretane pre 5-6 godina, da cu ovek imati problema sa kicmom zbog toga ali... Ovo ostalo sto si rekla  vidim, radim na tome polako.
« Poslednja izmena: Februar 25, 2014, 11:34:32 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #237 poslato: Februar 26, 2014, 02:02:44 pre podne »
Zato i cujes to klik u kolenima jer ti je centar teze na kolenima. Treba da prvo kukove izbais unazad pa onda krenes u cucanj, a ne prvo kolena da savijes.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #238 poslato: Februar 26, 2014, 03:36:49 posle podne »
Zato i cujes to klik u kolenima jer ti je centar teze na kolenima. Treba da prvo kukove izbais unazad pa onda krenes u cucanj, a ne prvo kolena da savijes.

Taj klik cujem kad radim bez tezine, ili kad savijem koleno dok spavam u krevetu...
Danas sam radio  rpm i forma mi bolja nego kada radim serije.
Do duse stavio sam trake na kolena da probam, nisam osetio koleno.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #239 poslato: Februar 26, 2014, 07:43:48 posle podne »
 :-X