Mart 28, 2024, 07:42:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172592 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Dominikanac - Ovo je moj napredak
« poslato: Oktobar 23, 2011, 04:54:48 pre podne »
Ovo je moj napredak za nekih 6 meseci kojim sam zadovoljan obzirom da sam u Avgustu pauzirao od povrede mesec dana! Krenuo sam sa 102 kile u aprilu i smrsao na 93 i smanjio Bf sa nekih 19% na nekih 10% od prilike. Posle toga krenuo masu i sada sam opet na 102 kile ali mislim da je izgled malo drugaciji. Nisam znao na koliko UH da dignem posle low carb dijete pa sam propustio sansu da napredujem jako mnogo u pocetku mase. Tek sam pre nekog vremena dosao na 550gr UH i shvatio da to radi za mene. Idem masu do januara pa cu posle neku 4 nedelje dijeticu cisto da se istesem malo pa opet masu. Gledacu da odem na 110-112 kila do Juna ako mogu onda neka defka posle toga pa cemo videti sta dalje!
« Poslednja izmena: Maj 02, 2016, 09:47:35 posle podne mica86 »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 23, 2011, 04:58:29 pre podne »
I evo slike od danas
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2011, 12:25:54 posle podne »
Napredak vidljiv iz aviona , samo napred. Noge su se bas popravile naglo
Men sana in corpore sano !

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2011, 12:30:19 posle podne »
Bravo! Vidni napredak!
RAMENA, stomak, noge dobre partije, samo te zezaju grudi, a zbog ramena cini mi se da ti ruke izgledaju manje nego sto jesu.
Samo udri!

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2011, 12:44:14 posle podne »
vidi se na predak na svim partijama sem grudi-koda ih nisi nikad ni radio

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 23, 2011, 01:07:48 posle podne »
Hvala drugari. Ima napretka i na grudima ali najmanje od svih partija. Izgleda da zbog prirodno jakih ramena previse guram ramenima kad radim grudi i nikako da ih aktiviram kako treba. Ali idemo dalje forsiracu unutrasnji deo ledja i grudi sada pa cemo videti ... Sutra cu ubaciti sliku ledja grudi i lista kad se slikam.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže pirke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 23, 2011, 03:19:48 posle podne »
dobar napredak. koje su to vjezbe za ramena sto ti je preporucio ,, naturalac'' iz Rijeke?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 23, 2011, 06:00:16 posle podne »
Kako planiras da forsiras unutrasnji deo ledja? Meni to isto deluje da nisam bas potrefio valjano.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 23, 2011, 07:17:14 posle podne »
Pa veslanje u pretklonu nema boljeg za unutrasnji deo ledja ja mislim. Zbog mojih problema sa kicmom nikad nisam radio veslanje u pretklonu i ostala veslanja zato mi je taj deo  zaostao. Sad poceo pre 2 meseca i ide mi super uz cucanj veslanja su mi omiljene vezbe Bilo na masini bilo u pretklonu sa sipkom ili t sipkom prosto obozavam da radim.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 23, 2011, 07:30:43 posle podne »
ja najbolje pogodim sa t sipkom...spor pun pokret do kraja,zadrzim u gornjem polozaju sipku 2 sekunde....i mislim da ce mi se otvoriti ledja :P ...2 dana hodam prav ko strela :D

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:48:53 pre podne »
Hvala drugari. Ima napretka i na grudima ali najmanje od svih partija. Izgleda da zbog prirodno jakih ramena previse guram ramenima kad radim grudi i nikako da ih aktiviram kako treba. Ali idemo dalje forsiracu unutrasnji deo ledja i grudi sada pa cemo videti ... Sutra cu ubaciti sliku ledja grudi i lista kad se slikam.

Prvo svaka cast, bas se vidi napredak, noge su ti najvise napredovale, drugo sto se tice grudi.. smanji tezine pa ramena nece da preuzimaju, vodi racuna kod negativnih ponavljanja i pravilne forme, kad sipka ode od grudi u pozitivni ponavljaj nemoj skroz da ispravljas ruke , nego neka ostanu blago ali blago povijene kao bi kontrakcija ostala na pectoralisima, sipku spustaj kontrolisano, neka ti sipka dodirne grudi, zadrzi je 1 sekund pa onda izbaci tj idi u pozitivni deo.. Ne kazem da ti sve ovo ne znas ali sta god da ti je jako ili nije, ako radis grudi a grudi ne pogadjas.. pravis negde gresku . Radi bucicama, a ako osetis da te boli prednje rame posle treninga grudi znaci da si preterao sa tezinama, ne vezbaj tegove nego misic. Jos jednom svaka cast za istrajnost i za rezlutate, secam se tvog prvog posta ovde.. dosta si napredovao i sa znanjem i u vezbanju. Pozdrav..
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 26, 2011, 02:34:27 pre podne »
Hvala druze pa iskreno bench sa sipkom nisam radio 6 meseci i vise. Radim samo sa bucicama posto jedino tako i osetim grudi kad radim sa sipkom tek je tada uzas. Tezine me nikad nisu opterecivale tj nisam kompleksas da guram nesto sto ne mogu vec neke vezbe radim sa tako smesnim tezinama samo zato sto tako osecam najbolje misic. Da sto se tice grudi mislim da mi je tehnika solidna. Izbacim tj izolujem grudni kos pazim da negativno ponavljanje bude 3 sekunde kad guram bucicu gledam da guram grudima ali izgleda da i dalje gresim negde cim napretka nema. Da noge su mi extra napredovale posto ih nikada nisam radio u zivotu pa su sad buknule a i ne buknule uz svu klopu koju pojedem. Trenutno 103 kile merio se danas UH digao na 600 gr dnevno proteini i dalje oko 350 grama. Pokusacu do januara da odem na 107-108 pa cu gledati da se stabilizujem na toj kilazi da mi se telo malo navikne a onda neku dijeticu 4-5 nedelja da se pripremim opet za masu u martu-aprilu. Neki plan da do sledece godine u ovo vreme dodjem do nekih 110-112 kg sa nekih 10% bf. U subotu cu se islikati lepo kad nema ljudi u teretani.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 26, 2011, 04:40:48 pre podne »
lepo si to odradio,necu reci odlicno jer uvek moze bolje,udari malo po tricepsu vise on ti zaostaje a ramena,noge lepo napreduju.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 26, 2011, 04:51:55 pre podne »
Hvala druze pa koliko sam te smarao na pm bilo bi ruzno da nema napretka. A tek jadni zvonko svaki dan sam ga cimao sta i kako. Jeste zajebao sam se sto sam se plasio UH. Ja sam radio rotacije.. Imao dan sa 0 UH a radio masu... Pazio se drzao UH prvo prosek 300gr pa 350 pa 400 ... A secam se da si mi jos pre 3-4 meseca kad sam kretao masu rekao da dignem uh slobodno poprilicno. Jednostavno rotacijama UH na masi sam rastao jako sporo. I moj jedan drug koji ovde priprema dosta takmicara mi je odmah rekao digni na 5-6 gr po kg tezine ali sam se pravio pametan i isao pazljivo tako da je moglo zaista bolje. Ali ja sam tk 6 meseci u celoj ovoj prici sa ishranom i imam jos puno toga da ucim kako o sebi samom i mom telu tako i o treningu. Idemo dalje ima jos dosta da se radi na masi neka 3 meseca bar pa cemo videti krajnji rezlutat.  Triceps radim raste polako bolji je nego sto je bio. Kad radim ruke njega radim prvo i bas se trudim pa sad videcemo.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 26, 2011, 08:01:57 pre podne »
Kako ti izgleda trening za grudi, vezbe,ponavljanja,pauze,tempo? Da li radis same ili sa nekim jos misicem,cisto informativno?
Men sana in corpore sano !