Mart 29, 2024, 10:08:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172619 puta)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 26, 2011, 08:11:14 pre podne »
dominikanac sta je sa kozom na prvoj slici. jel si isao kod doktor. imam i ja nesto slicno samo manje. pa zato pitam.
pozz

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:16:19 posle podne »
Radim grudi i posle grudi list posto list radim 2 puta nedeljno. Krecem sa kosim potiskom radim 1 seriju  zagrevanja sa malom kilazom i posle toga 5 radnih povecavam kilazu. Prva serija 12-15 ponavljanja druga 10-12 treca 8-10 i zadnja najaca 6-8 uz pomoc na zadnjih 2-3 ponavljanja i na kraju zadnja kao i prva sa manjom kilazom do otkaza to mi razvali grudi uvek. Posle toga radim ravnu klupu od prilike isto to i na kraju sajle pa razvlacenje na masini. Sve po 4 Serije sto je nekih 16 serija. To je trenutni trening za 2-3 nedelje ga menjam krenucu supersetove jedno 10 nedelja za svaku misicnu partiju po 5-6 vezbi osim bicepsa-tricepsa i lista za njih po 3-4 vezbe max.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:17:32 posle podne »
dominikanac sta je sa kozom na prvoj slici. jel si isao kod doktor. imam i ja nesto slicno samo manje. pa zato pitam.
pozz

Jok brate nikad nisu uspeli da mi poprave to. Trenutno se ne vidi tj nekad se povuce nekada se pojavi... Sto puta sam bio sto puta mazao sa sto rzlicitih stvari i nista...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 28, 2011, 11:15:28 pre podne »
jel mozes da napises svoj dnevni jelovnik?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 28, 2011, 01:26:02 posle podne »
07am 200 gr Ovsenih sa 1.5 scoop whey + 4-5 celih jaja multi vit + vit c omega 3
08am bwm 20 glut + 20 bcaa + 5 creat + amino tablete + NO
          Dwm tecne amino + 5 gr creat
          pwm  20 glut + 20 bcaa + 40 getoradea u prahu + 2 scoops whey + 5 creat
12 meso 230gr  + UH (oko 250 gr pirinca) 50 gr badema
03 meso 230gr + UH  (Oko 200 gr pirinca)
06 meso 230gr + UH (oko 150 gr pirinca ) 50 gr badema
09 tuna 250 gr + paradajz
11 sir     225 gr  (ali uglavnom nemam dovoljno snage da stanem posto mi je sir najukusniji obrok pa stucem svih 450gr)
spavanje     Kasein 2 scoops

Sve ukupno proteini 400 + UH 600 -650 gr danima kad treniram i masti na oko 100 gr
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 28, 2011, 01:31:23 posle podne »
Ti sa ovim jelovnikom ima da eksplodiras , svaka cast ako si ovako revnosan svaki dan , a suplementacija je bas na nivou. Jel imas neki specijalan cilj osim da prestignes Spartaka:)
Men sana in corpore sano !

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 28, 2011, 02:02:54 posle podne »
dobar je rezim ...

nemam nista protiv tebe-

ali kad si rekao da trosis 400e samo na hranu- ocekivao sam nesto drugo... ne znam sto si to napisao u onoj temi...

bez uvrede, ali nema potrebe za tim... ovo sve da nategnes do maksimuma ispadne 220e mesecno...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 28, 2011, 02:11:47 posle podne »
mozda u srbiji. Jedem filete od resa ili ti filete minon koje je najkvalitetnije meso uvozno.. Jedem nekih 2 puta u nedelji lpo 3 obroja lososa koji je uvezen ostalo je piletina.
Samo moja govedina uvozna koju jedem 3 dana u nedelji kosta oko 8 eura dan sto znaci x 3... bademi oko 3 eura dan x 7.. tune 2 oko 6 eura x 7 . Piletna najeftinija oko 4.5 eura dan x 3 dana .. Losos 10e dan x 2 dana u nedelji... Bez icega drugog izracunaj koliko je. Da dodam jos 3 eura dnevno za coca colu x 7 .... Sve ukupno oko 140e nedeljno upravo sam izracunao... Nisam u Srbiji druze da jesam pevao bih od srece!
To moze da se smanji da se jede govedina koja je kao guma ili piletina svaki dan. Onda me izlazi ne vise od 100e nedeljno!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 28, 2011, 02:13:14 posle podne »
Ti sa ovim jelovnikom ima da eksplodiras , svaka cast ako si ovako revnosan svaki dan , a suplementacija je bas na nivou. Jel imas neki specijalan cilj osim da prestignes Spartaka:)
Jos malo pa ga stizem :):):) On je na dijeti vec dugo a ja na masi jos 3-4 kile i prestigaos sam ga :). A on je tajno oruzije nece slike jos da izbaci :) !

Ps Bez ikakvog cilja svidja mi se trenutno to sto radim i bolje da se zamajvam ovim nego izlascima. A kad sam zainteresovan za ovo to mi ne daje vremena da lutam i trosim brdo love koje usput trenutno i nemam :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 28, 2011, 02:20:08 posle podne »
Pa u Srbiji je druze hrana skupa kao djavo, 1kg bilo kod mesa kod nas nije ispod 450din, jedino ako naleti neka akcija... tako da ne bi pevao od srece u Srbiji

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 28, 2011, 02:22:56 posle podne »
Samo napred , lepo je kada se rade stvari koje se vole .
Men sana in corpore sano !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 28, 2011, 04:52:28 posle podne »
2x 10iu :) sala, ali ne bi bilo odvise, samo cepaj.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 28, 2011, 04:56:41 posle podne »
Pa u Srbiji je druze hrana skupa kao djavo, 1kg bilo kod mesa kod nas nije ispod 450din, jedino ako naleti neka akcija... tako da ne bi pevao od srece u Srbiji
HAHAHAHAHAHAHA... Ovde je ista cena ali za libru koje je 453 grama. I nemoj meni da pricas o Srbiji i ostalim zemljama ziveo sam u Grckoj-Holandiji - Belgiji .. Po Par meseci u Norveskoj -Svedskoj - Spaniji ... Glupo je da pricamo na tu temu!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 28, 2011, 05:05:00 posle podne »
pa kakve veze GRcka, Holandija Belgija i ostale zemlje imaju veze sa Srbijom ?! Gde ti zivis, gde to kosta 453gr mesa 4.5E  ?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 28, 2011, 05:16:52 posle podne »
Pa imaju zato sto je u svim tim zemljama skuplje nego u Srbiji. A da ne pominjem Dominikanu u kojoj zivim u kojoj su cene za 453 grama kao kodnas za 1000 gr.  Kraj rasprave!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti