Mart 28, 2024, 11:38:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172570 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #45 poslato: Novembar 02, 2011, 08:13:47 pre podne »
@dominikanac
junkas li imalo..ikad...ja sam u slicnoj situaciji kao ti..zakovao na 102-103kg....neke 2 sedmice ni kile vise...probao par dana ovaj veliki unos UH pa mi muka bude..jednostavno nemogu da unesem toliko hrane....pa kontam ubaciti neki junk food....lakse mi je podnijeti dane sa recimo 50gr ili 0gr UH nego recimo sa 500 ili 600gr UH..tad mi stvarno hrana na nos izlazi...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #46 poslato: Novembar 02, 2011, 10:15:39 pre podne »
@dominikanac
junkas li imalo..ikad...ja sam u slicnoj situaciji kao ti..zakovao na 102-103kg....neke 2 sedmice ni kile vise...probao par dana ovaj veliki unos UH pa mi muka bude..jednostavno nemogu da unesem toliko hrane....pa kontam ubaciti neki junk food....lakse mi je podnijeti dane sa recimo 50gr ili 0gr UH nego recimo sa 500 ili 600gr UH..tad mi stvarno hrana na nos izlazi...

Ne znam koja je zdrava logika unositi djubre da bi se nadomestile kalorije.
Ali dobro, svako ima svoj nacin. :)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #47 poslato: Novembar 02, 2011, 10:22:47 pre podne »
pa nisam ni mislio da non stop junka....>recimo jedan dan u sedmici...mnogi to rade na forumu koliko sam citao...pa zasto ne probati.....

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #48 poslato: Novembar 02, 2011, 10:30:52 pre podne »
pa nisam ni mislio da non stop junka....>recimo jedan dan u sedmici...mnogi to rade na forumu koliko sam citao...pa zasto ne probati.....

Naravno, i ja jedem kada mi se bas prijede. Nego, jebati zdravlje svake nedelje zbog odredjenog broja kalorija. Samo moje razmisljanje... :)

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #49 poslato: Novembar 02, 2011, 12:17:30 posle podne »
Sa tom visinom, za godinu, dve, bices prevelika zivotinja! :)
Sve pohvale!
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Spartak

  • Gost
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #50 poslato: Novembar 02, 2011, 01:36:32 posle podne »

ali u svakom slucaju ovih 400g proteina ako si natural je nepotrebna kalorija i ne vidim cemu sluzi,jer ne moze niko da me ubedi da ce se to ugraditi..


samo cvijece raste natural :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #51 poslato: Novembar 02, 2011, 03:27:18 posle podne »
Ajde da resavamo problem i budemo konstruktivni... Vec 10-tak dana spavam lose i evo vec drugi treci dan se osecam premoreno kada se probudim. U toku noci se budim 5-6 puta sigurno. Preko dana spavam posle obroka (onaj posle treninga sa najvise UH) nekih 1.5h ne vise od toga ali uvek spavam popodne i nikada nisam imao problema sa snom u toku noci.Ne znam da li je zbog hemije ili pretreniranosti. U svakom slucaju poceo sam ovu nedelju deloading i radicu tako svih 5 treninga za slucaj da je pretreniranost. Kupio sam danas melatonin 3 mg tablete pise 1 tableta pred spavanje. Sta vi mislite?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #52 poslato: Novembar 02, 2011, 03:28:49 posle podne »
koja je hemija u pitanju?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #53 poslato: Novembar 02, 2011, 03:39:10 posle podne »
Propionat i nandralon phenilpropionate. Nije tren od trena znam da se desavaju nesanice. Fora je u tome sto ja zaspim bez problema u 11h. Ali posle 1 ujutro krecu budjenja ono komarac proleti pa me probudi.. Carsav mi zasmeta. Sitnice koje mi nikad nisu smetale mi prekidaju san. Justros se probudio kao uvek u 7 i spremio ovsene kao da su me tukli celu noc. Kad sav spremio ovsene prilegao na sofu i osetio istog trenutka ono olaksanje u misicima kao da sam istovarao sleper cementa celu noc a ne spavao!
I ne verujem da je hemija zato sto sam pri kraju kure a i prop u nand phenilprop su brzi etri tako da bi se javilo ranije ja mislim a mozda nisam u pravu zato pitam.
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2011, 03:41:33 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #54 poslato: Novembar 02, 2011, 03:40:39 posle podne »
ja bi na tvom mestu probao prvo zma, pa ako ne pomogne, onda melatonin...  ;)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #55 poslato: Novembar 02, 2011, 03:49:20 posle podne »
ne verujem da je do toga. mozda samo period posto se to desava. nemoj obracati paznju sve je to psiha. melatonin moze na kratke staze da pomogne jer se telo navikne. probaj zma. u pocetku idi i mel i zma prvih 3-5 dana posle izbaci mel ili ga pij eod ili e3d pa kad vidis da je bolje izbaci sve.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #56 poslato: Novembar 02, 2011, 03:51:05 posle podne »
Ok hvala probacu tako. A ne mislis da je pretreniranost? Ipak sam na hemiji iako treniram hard core ne bi trebalo da bude.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #57 poslato: Novembar 02, 2011, 03:59:28 posle podne »
moze da bude i to ali tipa ako radis ss ili gigante oni toliko ne opterecuju cns. ali ako radis sa tezinama iz ned u ned to dosta utice na cns i moze doci do ove situacije a za smirivanje cnsa nece pomoci nista od gore navedenog.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #58 poslato: Novembar 02, 2011, 04:07:12 posle podne »
kad se zavrsi kura,proveravaj hormone.Ta pospanost ti moze biti poremec insulin,budjenje moze biti ne spavanje u pravo vreme,prevelika nervoza tokom dana itd itd itd...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #59 poslato: Novembar 02, 2011, 04:17:34 posle podne »
sad me filip podseti. ako ti je kraj kure tu je negde da moze i kortizol da se podigao a puno k zna da utice na spavanje. tako da imas sad dosta mogucih uzroka pa probaj da ih resis.