April 19, 2024, 08:30:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172983 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #90 poslato: Decembar 13, 2011, 04:20:49 posle podne »
Pa vidi uvek sam imao razlike u snazi za to sam siguran ali ova razlika se nije toliko primecivala u masi zato sto verovatno i nisam imao dovoljno misica da bi se primetilo :)
E sad posle novembra one 2010 kad sam prvi put sjebao taj nerv na ledjima i posle toga je ta razlika u snazi postala evidentnija kao da sam mesecima posle nesvesno cuvao tu stranu na svakoj vezbi koju sam radio. Sad vise ne vodim racuna o tome ali mi je ta desna (tanja) strana slabija kad guram ili kad vucem svejedno. Probacu sto vise jednorucnih vezbi od sada kako je rekao vladar prvo slabijom stranom do otkaza pa jacom isto toliko ponavljanja. Da vidim sta ce biti.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #91 poslato: Januar 05, 2012, 05:58:36 posle podne »
Evo kolika razlika na nogama! Tek sad kad sam slikao sam primetio! Cucanj mi je i dalje omiljena vezba ali moracu da radim presu i extenziju sa svakom nogom posebno posto mi je razlika izmedju obima butine sve veca i veca.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #92 poslato: Januar 05, 2012, 07:14:54 posle podne »
Bravo. Po meni ubedljivo najveci napredak
Men sana in corpore sano !

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #93 poslato: Januar 05, 2012, 08:32:09 posle podne »
jbg...koji smor asimetrija...

Spartak

  • Gost
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #94 poslato: Januar 05, 2012, 09:06:10 posle podne »
sad si kao Cutler :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #95 poslato: Januar 05, 2012, 09:29:04 posle podne »
Druze ja stvarno ne mogu da ti opisem koliko mi je drago kada neko prihvata dobronamerne savete i onda sve to upotrebi da napravi ovakav napredak :)

za noge ok radi cucanj kao osnovu,ali onda uvek gledaj da sve ostale vezbe budu unilateralne,sa po jednom nogom. Znaci iskoraci,split squat,bugarski cucanj,jednonozne ekstenzije i prese.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #96 poslato: Januar 05, 2012, 10:49:17 posle podne »
Odlican napredak stvarno, za pohvalu.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #97 poslato: Januar 05, 2012, 11:09:56 posle podne »
Ja se nisam dobro izrazio gore hteo da naglasim nesimetriju kako mi se nikako ne svidja ali ispade da dobih pohvale :).
Hvala Filipe trudim se za celo telo tu asimetriju i unilateralne vezbe sad cu poceti i za noge. Vladar mi je lepo napisao u temi sta i kako pa se trudim iako se tesko navikavam. Ali polako zacrtan je cilj za 2012 pa guramo ka tamo ;)
A ima jos puno toga da se uci
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #98 poslato: Januar 11, 2012, 12:29:50 pre podne »
super odlican napredak..samo upijaj znanje i sprovodi u delo..rezultati ce doci
al se nekad dobro jelo

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #99 poslato: Januar 24, 2012, 06:27:55 posle podne »
Evo skoro mesec i po dana posle kure opalo se jedno 2.5 kg... Opet sam na magicnih 102-103 kako kad. UH drzim na 450 gr masti kako zahvatim ne vodim preterano racuna a proteini su mi na oko 3gr iz hrane samo. Za neke 2 nedelje cu da uradim hormonsku sliku pa mozda neka blaga dijeta sa rotacijama u kojim ce prosek biti nesto malo ispod kolicine uh za odrzavanje sto bi za mene bilo oko 350gr. Znaci ici cu oko 300 gr dnevno prosek  Tako cu da picim nekih 2-3 nedelje pa cu videti dalje zavisi od ogledala.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Spartak

  • Gost
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #100 poslato: Januar 24, 2012, 09:21:43 posle podne »
Evo skoro mesec i po dana posle kure opalo se jedno 2.5 kg... Opet sam na magicnih 102-103 kako kad. UH drzim na 450 gr masti kako zahvatim ne vodim preterano racuna a proteini su mi na oko 3gr iz hrane samo. Za neke 2 nedelje cu da uradim hormonsku sliku pa mozda neka blaga dijeta sa rotacijama u kojim ce prosek biti nesto malo ispod kolicine uh za odrzavanje sto bi za mene bilo oko 350gr. Znaci ici cu oko 300 gr dnevno prosek  Tako cu da picim nekih 2-3 nedelje pa cu videti dalje zavisi od ogledala.

Jos da krenes da pijes ionizovanu vodu i bices ko top :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #101 poslato: Januar 25, 2012, 12:46:11 pre podne »
E kad ti narucujes shaker samo za tebe ne i za druga!!!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Spartak

  • Gost
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #102 poslato: Januar 25, 2012, 03:39:14 posle podne »
E kad ti narucujes shaker samo za tebe ne i za druga!!!

e jbg :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #103 poslato: Januar 16, 2013, 11:50:16 pre podne »
Idemo iz pocetka... Krenuo rotacije pre 10 dana, ali izgubio samo 1,5 kg. I dalje sam na oko 101kg.
200-100-0-150-100-50-100
Proteini su na oko 200gr iz hrane + 45gr pwm
Masti na oko 15-20 gr
0 i 50gr uh dani su mi pauze, najaca dva dana Uh su noge i ledja. 2x nedeljno cardio pojacacu na 3x i trebali bi da krene lepo. Planiram jos jedno 5-6 nedelja rotacije, pa low carb. Plan da se spustim na 91-92 pa onda masu pred leto.
Videcu malo da korigujem rotacije tj da smanjim i prot malo i uh malo, pa da vidim kako ce ici. Cudi me da sam izgubio samo 1,5 kg ali i ne cudi me. Iako zadnjih godinu dana nisam bio na dijeti i nisam trenirao ipak sam jeo zdravo veci deo godine (piletina-curetina-riba-pirinac-krompir) nekako mi je od kad sam poceo dijete uslo u naviku i volim da jedem to. Pokvario sam slatkisima, posto i njih volim :D

Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #104 poslato: Januar 16, 2013, 12:02:39 posle podne »
ma izguraj ti rotacije 4 ned pa onda vidi gde si