Mart 29, 2024, 03:26:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172607 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ovo je moj napredak
« Odgovor #435 poslato: April 12, 2016, 09:37:07 pre podne »
Masa je mama, nema veze sto se malo usvinji... 114.5 kg idemo polako ali sigurno ka 120...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #436 poslato: Decembar 12, 2016, 08:59:29 pre podne »
Bez treninga skoro 6 meseci. Teninditis, levo pa desno pa opet levo rame. Konacno malo bolje I odradio nedelju dana treninga bez bolova ikakvih. Stanje uzas! 117kg masti...
Idemo iz pocetka, trazi se motivacija.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #437 poslato: Decembar 12, 2016, 09:38:42 pre podne »
Bez treninga skoro 6 meseci. Teninditis, levo pa desno pa opet levo rame. Konacno malo bolje I odradio nedelju dana treninga bez bolova ikakvih. Stanje uzas! 117kg masti...
Idemo iz pocetka, trazi se motivacija.

ajmo burazere sada,samo jako!!!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #438 poslato: Decembar 13, 2016, 07:17:38 pre podne »
Rokanje No Pain No Gain  Nuklearka proradice opet.  Hrabro Samo. No Limits King Rules
Kralj ist Back

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #439 poslato: Decembar 13, 2016, 08:17:44 pre podne »
Hahahaha, podrska Bakica I Pekosa!! Sta ce mi vise!! Idemo idemo, hvala drugari. Snaga pala 50% al polako... Nova meta novo rastojanje...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #440 poslato: Decembar 13, 2016, 11:03:48 posle podne »
Pozdrav za Domija..Polako startuj i davaj gas po malo..Bitno da je volja tu,i ja sam pauzirao prosle zime 8 meseci jer mi ispao diskus iz kicme,sad se lepo vratio u formu..Idemooo
Limit in the sky!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #441 poslato: Decembar 15, 2016, 06:53:47 posle podne »
Hocu buraz, polako ja sam 38 god, ne zurim se nigde. Taman do leta da se sredim. Smor mi je sto mi je snaga opala za 50%
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #442 poslato: Decembar 15, 2016, 07:03:00 posle podne »
Vratice se snaga sigurno! Samo strpljivo, te tendonitise sto si imao su sranje, i imaju tendenciju da se vracaju , ja bih pre svega na to obratio paznju, istezanje, trake za mobilnost, foam roller i ostala zezanja!

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #443 poslato: Decembar 15, 2016, 11:03:27 posle podne »
ja sam 38 god

Generacija.. :D

Jbg burazeru,normalno je da opadne snaga usled netreniranja,ali brzo ces se i vratiti,postepeni treninzi uz polako podizanje tezine..Vratices se brze nego sto mislis jer nisi neko ko nikad nije trenirao,a znas i kako,imas iskustva u svemu..
Limit in the sky!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #444 poslato: Mart 01, 2017, 10:20:22 pre podne »
Konacno spojih tri nedelje treninga. Nista me ne boli, sad cu polako da stezem. Kilaza 109, mada ne vidim da mi se pojas mnogo razlikuje od kad sam imao 117. Da pirat, radim razvlacenje traka za rame na pocetku treninga za rame ili grudi, a svaki put se istegnem posle treninga. Krenuo sam neku vrstu keto, tj jedem malo uh samo pred spavanje da ubacim telo u stanje odmora. Preko dana masti i proteine. Do duse ne jedem do 13h ne stignem a trening oko 10. U ketozi sam vidim na keto stapicima, ali ne u jakoj.   
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #445 poslato: Mart 11, 2017, 11:21:41 pre podne »
Subotnje opustanje, 106kg, 6 nedelja sastavljeno, ni traga od teninditisa. Subotnje opustanje...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #446 poslato: Mart 11, 2017, 01:38:44 posle podne »
Comeback ;)

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #447 poslato: Mart 11, 2017, 07:25:40 posle podne »
Samo napred. Korak Po korak. Umes ti ZNAS. Pokusaj da jedes nekako da stignes na 3-4 SATA.
Radi polako skoro super Slow trening. Radi vise vezbe Volumen Tako dibijes na intenzitet Bez da preopterecujes tetive lig i zglobove   Pa Kasnije polako Heavy
King Rules.
Kralj ist Back

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #448 poslato: Mart 11, 2017, 10:01:22 posle podne »
Samo napred. Korak Po korak. Umes ti ZNAS. Pokusaj da jedes nekako da stignes na 3-4 SATA.
Radi polako skoro super Slow trening. Radi vise vezbe Volumen Tako dibijes na intenzitet Bez da preopterecujes tetive lig i zglobove   Pa Kasnije polako Heavy
King Rules.
E Kralju, hvala za odogovor. DA ne poverujes bas polako i radim, super slow ponjavljanja, nekako mi prija.
Ne tovarim mnogo, necu jos zbog ramena a i svega ostalog, polako doci ce samo za dva tri meseca...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #449 poslato: Mart 20, 2017, 11:25:43 pre podne »
Pozdrav drustvo, hocu malo da forsiram vastus lateralis, uvek mi je bio naj slabije razvijen na butini. Osecam ga samo kad radim prednju ekstenziju sa stopalima okrenutim ka unutra. Ima li jos neko neki predlog?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti