Mart 28, 2024, 10:33:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanac - Ovo je moj napredak  (Pročitano 172569 puta)

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #465 poslato: Maj 09, 2018, 12:36:13 posle podne »
Lepo je videti,kada se neko posle gomile povreda ne predaje i nastavlja dalje sa treninzima.
Sve najbolje i puna podrška.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #466 poslato: Maj 10, 2018, 10:45:02 pre podne »
Lepo je videti,kada se neko posle gomile povreda ne predaje i nastavlja dalje sa treninzima.
Sve najbolje i puna podrška.
Hvala brate... Kaze mi neki mali klinac trener pre neki dan kad mi merio bf u teretani, pa nije lose za tvoje godine...
Grrr kad ga ne isamarah! Reko da vidis ti naseg peznionera Pekosa...
Ma ebes povrede i sve, jednostavno ne osecam se sretnim kad ne treniram i ne izgledam solidno. Mrzim sam sebe.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #467 poslato: Maj 11, 2018, 09:40:33 pre podne »
Celu temu sam iščitao,svaka čast,brzo ćeš se ti vratiti u formu  8)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #468 poslato: Maj 11, 2018, 10:13:36 pre podne »
Samo Dominiko da krene...
Pre par godina nisam bio moderator niti sam toliko pisao ali se zato sve citalo pa se secam tvoje teme, ramena kao kugle ujedno i najbolja misicna grupa koliko se secam? :D
Samo guraj.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #469 poslato: Maj 23, 2018, 11:25:28 pre podne »
Hvala drugari na podrsci. Krenulo se, skida se polako stomak,  palo se ispod 20 bf, kilaza jedno 4km manje, idem jos kratko keto, pa spustam u cal. za jedno 600 i pocinjem rotacije. Masti ce ici sa 200 na 60gr, proteini sa 140gr na 180gr a carbs na oko 150gr prosek. Za pocetak necu dan sa 0, to cu za par nedelja da ubacim. Plan je 6-8 nedelja rotacija, dodavanje ili oduzimanje kako ogledalo kaze.
Rame mi se ne poboljsava, i ako radim istezanja, razgibavanja etc. Ide kod fizio tarapeuta sledecu sredu, on je decko cross fitter, 10ti u spaniji, pa da vidim sta ce mi preporuciti.
Mislim da me strah od povrede malo sputava u treningu gornjeg dela tela, ali dobro.
Osecam neugodnost u ramenu pri odredjenim pokretima, i mobilnost mi je isto losa kao sto je bila pre 6-7 nedelja, nema progresa.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #470 poslato: Jun 02, 2018, 01:42:40 posle podne »
Evo mali update, kilaza 6 kg manje od pocetka, bf polako ali sigurno pada. Sledeci petak merim bf ponovo pa cemo videti. Nadam se 17 ili ispod toga.
Prvi put od kad sam na dijeti (u zivotu) imam strpljenja i radim polako bez zurbe pa koliko traje. Vidim super rezlutate na ogledalu  a ne gubim toliko kilazu.
Rame ide na bolje, hvala pirat za Athlean x, radim jako kratko neka njegova istezanja i vezbe za rotator, i vec.osecam razliku u mobilnosti.
Na rotacijama trenutno,  160-100-50-100-0-150-100, masti na 60gr, proteini na 170gr.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #471 poslato: Jun 02, 2018, 07:07:19 posle podne »
Odlican,nista lepse nego kada ides temeljno i sam vidis rezultate  8)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #472 poslato: Jun 02, 2018, 08:39:01 posle podne »
Samo cepaj... imam ja koliko hoces tih vezbi, samo mi je tesko da pronadjem sve linkove jbg, to je sve sad u glavi a moras da vidis da bi znao kako se izvode, samo treba googlati, active chiroprator takodje dobar kanal. To na athleanu su uglavnom korektivne, ali kada krene progresija u tome postoje opasno teske vezbe za core koje moze da ubacis u trening da ti taj dan bude bas zajeban, mislim poenta i jeste da jacas posle te slabosti kroz ceo kineticki lanac... par puta sam doziveo takve upale , nisam cak uspeo sve da odradim sto sam zamislio, inace bi trening trajao sigurno 2 sata i vise...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #473 poslato: Jun 29, 2018, 09:49:32 pre podne »
12kg se spalo, Jos koji kg pa bi masu... Na suvo... Bf see skinuo na of prilike 13%, kad bih spustio do 10 bio bih presretan. kKad zavrsim Stavicu  sliku, dve mada nema sta da se vidi.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #474 poslato: Jun 29, 2018, 09:57:56 pre podne »
Lepo si do sada skinuo masnoću,možeš i to malo da izguraš za kraj.
Kako god da kreneš masu,posle ovoga deficita telo će sve da upija kao ludo.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #475 poslato: Jun 29, 2018, 11:58:51 pre podne »
Ma da, to je plan od pocetka. Vratiti insulinsku osetljivost, srediti hormone pa na masu. Sada cu prvi put u zivotu raditi reverse dieting, uvek Sam voleo posle Mase da nabijem 4000-5000 kcal Ali ssada cu polako, rotacije na gore sa 0 danom it'd. Da vidim kako ce da ispadne. Nadao Sam se nekom trenu za kraj secenja Al mrka kapa.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #476 poslato: Jul 09, 2018, 02:32:57 posle podne »
Posle dugog razmisljanja ostajem jos 2 nedelje u blagom suficitu malo da se telo opravi od 12 nedelja dijete , pa krecem rotacije za totalno dranje kao sto sam se odrao kad sam imao 86kg. Nadam se da cu sad i to odraditi bolje, videcemo. Krenucu opet rotacije jedno 5 nedelja, pa keto jedno 4-5 i to ce biti to. Plecka me malo zeza, ne boli nego osecam da je blokirana i nemam mobilnost kao sa ovom sto me ne zeza. Radim vezbe, radim istezanja, vec 3 meseca ali nista jos. Nema rezlutata.
Poceo sam da radim farmer walk i jos neke vezbe za izdrzljivost ramena i stabilizatore ramena ne samo za delts pa cemo videti.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #477 poslato: Jul 09, 2018, 06:46:15 posle podne »
push up rows, a mozes da ubacis i push up twist ili da iskombinujes sve... na latu ili nekoj od masina , samo deo pokreta koji angazuje skapulu , to je mali deo pokreta onaj prvi koji se angazuje pri vucnim radnjama. plankovi sa rotacijama , letenja u pretkolonu i sedeca na sajlama sa malim tezinama , i face pull... ubacis medju setova neku elastiku ili stap za mobilnost ramenog zgloba, foam roll na kraju tr, uz zid stojeci varijante , uz zid vezbe za stabilnost skapule itd...

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #478 poslato: Jul 10, 2018, 02:31:29 posle podne »
Nadam se da ćeš što pre to prevazići,uvek se oduševim kada vidim ramena na tvom avataru.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanac - Ovo je moj napredak
« Odgovor #479 poslato: Avgust 07, 2018, 09:50:02 pre podne »
Evo drugari, posle 3 razlicita fizio tarapeuta I bacenih 1500e na njih za godinu dana, sam sam dosao do zakljucka sta mi je sa ramenom. U dve reci, pectoralis minor. Skracen mi je iz kojeg god razloga, I ne da ramenu da ode nazad. Poceo sam da ga istezem pre i posle treninga I Evo vec dve nedelje nemam nikakav bol u ramenu ili plecki. Nabijem bas na onu stvar sve fizio tarapeuta.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti