Maj 23, 2024, 03:06:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Druga kura...  (Pročitano 7426 puta)

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Druga kura...
« poslato: Oktobar 24, 2011, 07:18:59 posle podne »
Prvo da napomenem...proveo sam stotine sati citajuci ovaj forum, narocito podforume vezane za ishranu, suplementaciju, trening sa tegovima i steroide, nisam pisao nista jer mi je uglavnom sve bilo "jasno" pa nisam hteo da spamujem. Sad planiram da ubacim malo hemije po drugi put pa da pitam za savet. Treniram aktivno 2ipo godine, s tim sto sam 2 godine i 3 meseca bez pauze (ne racunajuci pauzice od 7-8 dana u 3 meseca), nakon cega sam napravio pauzu od 4 meseca i sad gruvam 3 meseca onako muski sa unosom 250g proteina dnevno, oko 500uh i 100 masti - oko 3500kcal (25 god, visok sam 1.80, tezak 82kg), prilicno sam "isecen", bice i fotkica. Treniram ovako:

pon: grudi
uto: ledja
sre: odmor
cet: ramena, noge (noge samo par vezbi jer napreduju nenormalno u odnosu na torzo i ruke)
pet. triceps, biceps, podlaktice
sub,ned odmor

trcanje posle svakog treninga laganim tempom 10min, trbusnjaci 2x nedeljno kad imam volje

E sad...imao sam neku kuru na samom pocetku (pre skoro 3 god) - nedeljno 250mg test-e (galenika depo), 200mg norma hellas deca (imala je hologram i onaj crveni zig iznutra, valjda je bila original) i 30mg dianabol dnevno - ovo je sve trajalo samo 4 nedelje, bio sam zadovoljan rezultatima, od suplemenata sam koristio kreatin, glutamin i whey u toku i posle kure, od zastite silimarin i posle kure samo tribulus, posto su bile male doze, valjda nisam pogresio, s obzirom da nije bilo nezeljenih efekata.

Da predjem na stvar...trenutno treniram bukvalno na suvo, hrana je na visokom nivou. Da imam kesa uzeo bih The x3m preload, po kilo glutamina i bcaa, kreatin i the amino whey i tu bi se prica zavrsila, pre treninga preload, whey u toku i posle treninga pwm i kraj price, ali...posto to nije slucaj planirao sam the amino whey 3kg (danima kad treniram pwm 2 merice i u danima pauze po 1) i 8 nedelja solo galenika. Necu vas pitati za doze jer znam da necu dobiti odgovor (dvoumim se izmedju 250 i 500 nedeljno) cilj mi je masa jer dalje jednostavno nece. Probao sam i rotacije s treningom i povecan dnevni unos kalorija i proteina - samo sam gubio na definiciji. Zanima me vredi li upustati se u ovo? Ako vam treba jos informacija - tu sam.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga kura...
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2011, 09:44:04 posle podne »
Vredi li se upustati u ovo odgovori sam sebi. S jedne strane ok napredovaces dalje od te tacke gde ne mozes vise,s druge strane racunaj da ces ako zelis napredovati i dlaje i dalje morati imati 2 ciklusa godisnje,pa uracunaj tu i pare i sve...i naravno potencijalni rizik za zdarvlje.Ako si to sve promislio i mislis da mozes da se nosis s tim,onda kreni.250mg ti je mozda gubljenje vremena,500 je neka optimalna doza.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura...
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2011, 09:50:14 posle podne »
Hvala, Filipe. Imacu to na umu. Nadam se da ce u sledecu uci i ovi supsi sa koje trenutno nemam kesa + Bold uz test, to sam i planirao negde u aprilu, a a ko ne opet ovako isto... Bicete update-ovani. :)

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Druga kura...
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 24, 2011, 10:30:52 posle podne »
necu ni da te nagovaram ni da te odgovaram...od 'emije...
pokusaj sve kombinacij sa praparatima...mozda neces nabaciti neku silnu masu ali mogu lepo da te napumpaju...
pa ako ne budes zadovoljan...  8)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Druga kura...
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 26, 2011, 05:03:02 pre podne »
Ja bih samo da se umesam i kazem da je moje skromno misljenje da hemija bez vrhunske suplementacije nekako ne ide. Isto kao da ides da se trkas sa formulom 1 a stavis gume od fice. Ide hrana + suplementcija pa tek onda hemija. Bez supsa jednostavno i uz super klopu neces izvuci 100% od hemije. Vidi ako mozes bar Whey + Creatin + Amino neke. Ja ne bi uzimao hemiju ni sa samo tip supsima ali eto to je bar neki minimum po mom misljenju da bi se upustio u sve to. Ja sam na ciklusu sada ali meni je ishrana kao profesionalcima + vrhunska suplementacija! Bwm mi je 20 glut + 20 bcaa + 5 creat + NO i amino u tabletama.. Dwm mi je 5 gr creatina + tecne amino i na kraju Pwm 50gr whey-a + 20 glut +20 bcaa +5 creatina + 40 gr getorade-a i takodje uvece cepim 2 merice kaseina pred spavanje.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Druga kura...
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 26, 2011, 06:28:51 posle podne »
Bwm mi je 20 glut + 20 bcaa + 5 creat + NO i amino u tabletama.. Dwm mi je 5 gr creatina + tecne amino i na kraju Pwm 50gr whey-a + 20 glut +20 bcaa +5 creatina + 40 gr getorade-a i takodje uvece cepim 2 merice kaseina pred spavanje.
Kako je to brutalno dobro...

E to je kombincija...sa hranom i treningom...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Druga kura...
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 26, 2011, 07:16:37 posle podne »
Citat
E to je kombincija...sa hranom i treningom...

ukapirao sam da si na ovo mislio
moje izvinjenje

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Druga kura...
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 27, 2011, 11:52:13 posle podne »
Citat
E to je kombincija...sa hranom i treningom...

ukapirao sam da si na ovo mislio
moje izvinjenje

vi ste me naucili kako treba...nisam znao ko "vran vepric" kako,sta funkcionise!!!

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura...
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 28, 2011, 10:04:00 pre podne »
e pa o tome ja i pricam...ali to je preko 300e mesecno samo za klopu i supse...ja pokusavam da izvucem max iz 100 evrica (klopa,supsi i malo hemije), klopa mi je 200g ovsenih sa jogurtom pre treninga, 5 celih jaja posle, 500g pileci file uz 300g pirinca rasporedjeno u 2 obroka (to nosim na posao) i pred spavanje 200g posnog sira, planiram da ubacim 60g whey u danima treninga i 30 u pauzi + galeniku 500mg 8 nedelja, mislio sam da mi je to najbolje iskorisceno money/gain... Vec sam imao jacu kuru, nisam imao nuspojava, a otkinula me...

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura...
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 28, 2011, 12:21:28 posle podne »
Bwm mi je 20 glut + 20 bcaa + 5 creat + NO i amino u tabletama.. Dwm mi je 5 gr creatina + tecne amino i na kraju Pwm 50gr whey-a + 20 glut +20 bcaa +5 creatina + 40 gr getorade-a i takodje uvece cepim 2 merice kaseina pred spavanje.
Kako je to brutalno dobro...

E to je kombincija...sa hranom i treningom...

e pa o tome ja i pricam u prvom postu...ali to je preko 300e mesecno samo za klopu i supse...ja pokusavam da izvucem max iz 100 evrica (klopa,supsi i malo hemije), klopa mi je 200g ovsenih sa jogurtom pre treninga, 5 celih jaja posle, 500g pileci file uz 300g pirinca rasporedjeno u 2 obroka (to nosim na posao) i pred spavanje 200g posnog sira, planiram da ubacim 60g whey u danima treninga i 30 u pauzi + galeniku 500mg 8 nedelja, mislio sam da mi je to najbolje iskorisceno money/gain... Vec sam imao jacu kuru, nisam imao nuspojava, a otkinula me...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Druga kura...
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 28, 2011, 02:31:21 posle podne »
malo mi je ovo bzvz, prvo si se ajde tako da kazem "roknuo", a sada hoces "samo" 500mg galenike...

Van mreže eR4s3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura...
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 30, 2011, 06:54:52 pre podne »
malo mi je ovo bzvz, prvo si se ajde tako da kazem "roknuo", a sada hoces "samo" 500mg galenike...

ja lepo rekoh da nemam trenutno sredstava za jace...inace bi bilo bold-test...ja ne znam da li postoji osoba koju ne bi odradilo 300g proteina dnevno iz klope + bwm NO-glut-bcaa, dwm liquid amino, pwm whey-glut-bcaa-crea pa odradis kuru tren-bold-test...ali izracunaj koliko je to kesa...ja da imam uslova za ovakvu suplementaciju ne bih ni pomisljao na hemiju bar jos par godina...znam da ce mi mnogi reci bolje pojacaj klopu i supse, ali ja lepo rekoh- imam 100e mesecno za kasiku i mericu...tako da mislim da bi mi znacilo 500mg galenike 8 nedelja, znamo svi kako radi, a malo kosta. Nisam imao problema sa ginekomastijom prosli put (a ni nikakvih drugih problema), samo me zanima koliko mogu da dobijem sa 500mg s obzirom na moju trenutnu formu (pise u 1. postu), ako je ikad iko koristio solo test neka mi odg. sta mogu da ocekujem? U svakom sl. hvala svima na odgovorima i kritikama, tu smo da se pomognemo koliko smo u mogucnosti. Pozz

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Druga kura...
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 30, 2011, 08:19:10 pre podne »
A da sacekas 3-4 meseca, ili koliko vec treba, i da skupis kes i isplaniras do detalja kompletan ciklus kao i oporavak posle ciklusa (sto se tice lekova, hrane, suplementacije itd)...

sa 100e mesecno za kasiku i supl. moje iskreno misljenje je da ces jebati receptore bez veze i da neces iskoristiti pun potencijal tela koje aj da kazemo ne poznaje lekove...

npr. pil. belo je oko 350din=1kg, x 30dana = 10.500din (100e), kao najjeftiniji izvor proteina, a gde su ovsene, pirinac, neki junk itd itd...  ;)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Druga kura...
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 30, 2011, 08:57:08 pre podne »
Gde je belo 350din Milose? Ja 500placam.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Druga kura...
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 30, 2011, 09:02:19 pre podne »
pre 2-3 nedelje je bilo 299 u maxiju, a pre neki dan u matijevicu 310... sa kostima  ;)