Mart 28, 2024, 11:06:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: ALBEERT BECKLES  (Pročitano 6639 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: ALBEERT BECKLES
« Odgovor #15 poslato: Januar 04, 2006, 06:21:38 posle podne »
Citat: Milos_Sarcev
Albert nas je sve pobedio na Nijagarinim Vodopadima 1991-e godine (iako sam ga ja pobedio prethodne nedelje na mom prvom profesionalnom takmicenju u San Hozeu).
Zasto napominjem OVO takmicenje?
Ako izracunate - videcete da je Albert bio 61-godisnjak kada nas je sve I TO ZASLUZENO pobedio!
Dobro = mozda ga je moj prijatelj Soni Smit mogao pobediti (i po mom misljenju) ali ipak Albert je napravio takvo cudo - da bih mu i ja iz sentimentalnih razloga verovatno bio naklonjen da sam ja sudio...

Ja Alberta uvek pomonjem kada ljudi pocnu da pricaju o njihovim godinama...
Za mene su od tog dana godine ne vazne [(1991-e) kada sam pricao sa Albertom i on mi je rekao - "mlad si onoliko koliko mislis da jesi"....i - "godine su samo broj"...]
Ako je on mogao u sesdesetim da nas sve pobedi - ne treba mi nikakav drugi motiv...
Vinc Tejlor je poceo u kasnim godinama, Dikerson je pobedio na Olimpiji posle 40-og rodjendana, Robinson, Koe i mnogi drugi su bili odlicni i u pedesetim...Bil Perl je fantastican i u sedamdesetim...itd... itd...

Iako ste culi verovatno da sam se ja "penzionisao" - nemojte se cuditi ukoloko me opet budete videli na bini...
Upravo zbog Albertovog rekorda ja cu verovatno morati da se takmicim jos nekoliko puta...
I ja imam 110 takmicenja (38 amaterskih i 72 profesionalna) ali izgleda da Albert ima vise IFBB profesionalnih takmicenja....pa cu morati da ga nadmasim...
Da me je Arnold pozvao na njegovo takmicenje - bio bih na bini vec u martu...ali posto nije...mozda cekam za sledecu godinu?
..heheheh..ja licno nikada nisam ni mislio da si ti zavrsio svoju karijeru...neznam iz kog razloga ali to mi se jednostavno usadilo u glavu.....tako da jedva cekam da se najavi tvoj povratak..kada moze benffato sada da izdadje na ironman ja mislim da milos moze i vise nego samo da izadje...znaci pobeda pogotovo sada ..kada su poceeli da se vracaju stari parametri u b.b.... :wink:  :wink:

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: ALBEERT BECKLES
« Odgovor #16 poslato: Januar 05, 2006, 11:32:18 pre podne »
Ovo je malo off topic, sorry guys!

Milose, malo me cudi zasto nisi dobio poziv od Arnolda. Sta ti mislis o tome?

Ti to zasluzujes, znam da bi puno znacilo za popularnost sporta ako bi ti bio na bini jer mnogi bi zeleli da te vide. U svedskim teretanama si cesta tema i kada se prica estetika onda si ti prvi koji se pomene!

Dali to mozda ima veze sa onom frkom sa Dennis James-om. Znam da je Arnold sada strasno za anti doping i da nece da ga nista asocira sa dopingom i steroidima jer sve radi da udovolji Busha koji je pokrenuo svu ovu ajku protiv dopinga u Americi??

Da sam ti bio bi strasno razocaran.

Ako se dobro sjecam znam da je Greg Kocacs dobio poziv prosle i predprosle godine!!?? 8O

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ALBEERT BECKLES
« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2007, 02:42:54 pre podne »
Mr. Olympia 1985 - Albert Beckles

Covek je ovde imao 55 godina ako se ne varam :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=nZnYdM-c3X4
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ALBEERT BECKLES
« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2007, 03:33:30 pre podne »
Eh ko ce ti ga znati.... neki tvrde da je 1930. godiste... neki 1938....

"Britanski citateljima casopisa Health & Strength u januaru 1957. je predstavljen greskom kao "Al Bickers", i tada je predstavljen kao da je rodjen 1930. pa od tuda i konfuzija oko njegovih godina"
Ipak cesce se pominje 1938. kao godina rodjenja ovog sampiona... koja god da je covjek je bio pola vijeka u vrhunskoj formi...

Na MrO 1985. je bio drugi. ;-)
« Poslednja izmena: Februar 12, 2007, 03:35:28 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me