April 29, 2024, 12:15:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Dorian Q&A - short and sweet!  (Pročitano 3308 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Dorian Q&A - short and sweet!
« poslato: Septembar 04, 2006, 07:09:30 posle podne »
General je pronasao interesantna pitanja za Doriana na koja on u svom stilu odgovara bez dlake na jeziku...

PITANJE:
Da li ces trenirati Chrisa Cormiera? Da li ima sanse za tvojim povratkom? Makar za masters titulu?
DORIAN:
Chris je u nemogucnosti da trenira samnom za Mr O jer je prilicno gadno povrijedio ledja, za sada nemam vise detalja o tome....
Sto se tice povratka, nevidim svrhu.... postigao sam ono sto sam zelio i sada sam u drugacijoj fazi svog zivota.. u svakom slucaju hvala na interesovanju!
PITANJE:
Zelio bih samo da kazem Doriane da sam tvoj veliki navijac i da mi je veliko zadovoljstvo da vidim da si ostao u formi za razliku od vecine ostalih starijih bodibildera kao i to da zivis takvim stilom zivota a ne da treniras samo da bi se takmicio, hvala ti zbog tvoje prisutnosti u sportu!
DORIAN:
Srecan sam sto imam izuzetno brz metabolizam kao i misicnu masu koja mi omogucava da izgorim puno kalorija. Nisam bio u mogucnosti da treniram prethodna dva mjeseca a ipak sam izgubio samo 2.5kg. Ljudi ne mogu da vjeruju da sam "cist", mada kada bolje razmislite sada imam vise od 20 kilograma manje u odnosu na moje takmicarske dane, a to je velika kolicina misica...
PITANJE:
Moje pitanje je slijedece: Da li bi uzeo u obzir treniranje nekog novo-dolazeceg IFBB profesionalca, pod uslovom da bi to bila prava situacija za tebe, takodje da mu budes i mentor. Zaista mi se dopao prilog u Flexu u kojem si trenirao sa mladim James "Flex" Lewis-om. Mislim da imas izuzetno siroko znanje ovog sporta, kako treninga tako i ishrane, a tu je i cinjenica da si bio sjajan sampion?
DORIAN:
Licno radije pomazem amaterima nego li profesionalcima zbog toga sto oni slusaju!
Kada me neki profesionalac pita za moju ishranu i suplementaciju koju sam unosio i sta bih njima preporucio, obicno me na kraju pogledaju i upitaju "i sta jos?"
Stvari sam uvijek drzao prilicno jednostavnima, a ocito je da vecina danasnjih profesionalaca koristi toliku kolicinu suplementacije da popizdim kada samo pomislim na to.
Lenda i ja smo imali razgovor na tu temu prosle veceri i imamo zajednicke principe drzanja stvari prilicno jednostavnima kako bi se eliminisale dodatne varijable koje mogu da naprave stetu.
Poslijednja osoba kojoj sam pomogao je bio Craig Titus, i to se ispostavilo kao puni promasaj. Covjek je bio u zivotnoj formi do nedjelju dana pred takmicenje, onda je odlucio da napravi drasticne promjene koje mu nisam prepisao!
PITANJE:
Da li ti se cini da ako se vratis na takmicenja nebi bio u dovoljno dobroj formi ili bi imao potrebu da budes tezak makar 135kg (300lbs)? Ovo pitam jer ja imam potrebu uvijek da budem veci i jaci, i zanima me da li ima tome kraja?
DORIAN:
Biti tezak preko 135kg nije nesto cemu sam tezio, vec se jednostavno desilo. Nemam interesovanja da budem toliko tezak ponovo jer nemam potrebu za tim. Treniram puno ultimate fighting tako da mi je moja kardiovaskularna kondicija sada mnogo vaznija.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Dorian Q&A - short and sweet!
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2006, 07:23:18 posle podne »
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dorian Q&A - short and sweet!
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2006, 07:31:45 posle podne »
odlicno

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Dorian Q&A - short and sweet!
« Odgovor #3 poslato: Septembar 05, 2006, 08:04:54 pre podne »
svaka sact
PS. bez potpisa:)