April 29, 2024, 07:21:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trening ?  (Pročitano 4578 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening ?
« Odgovor #15 poslato: Novembar 27, 2011, 04:32:24 pre podne »
Triceps mi najgori tako da ne mogu da pricam ali skini film secrets of pros od milosa. Objasnjava da su i slobodni tegovi i sajle tacnije masine odlicne kad se kombinuju jedno sa drugim i ako radis kako treba da se radi. Ja kad radim rame i zavrsim ja ne mogu da dignem ruke da pozdravim ljude  a kamoli da radim biceps :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening ?
« Odgovor #16 poslato: Novembar 27, 2011, 08:15:24 pre podne »
pa nemam pojma,uvek sam veci znacaj pridavao tegovima nego masinama :)
mislis da je ok da za triceps  radim samo sajle,propadanja i kick back...nema potrebe da uvodim nesto drugo?...ako je tako odlicno :)

pa naravno da moras da ubacis neke stvari kao sto su french press i sl

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Trening ?
« Odgovor #17 poslato: Novembar 27, 2011, 01:28:18 posle podne »
pa voleo bih da ubacim,ali mi je problem radi lakta...pa ih izbegavam u sirokom luku da jos ne pogorsam stvar

@dominikanac pa i ja kada krenem da radim ramena ne mogu da stanem...isto taj rad,sve dok mogu da podignem ruku ja nemam srca da zavrsim trening :) ...
slican sam kao ti...ramena najjaca grupa,triceps slab,i muka sa bencom oko izolovanja grudi...uvek se ramena na kvarno ubace :P
pozitivna stvar je sto zamoris ramena pa kasnije biceps mozes bolje da izolujes,ne fuserises dodavanjem ramena...
a cesto mi je problem da kasnije nemam snage za biceps,jer ne mogu stanem sa ramenima,pa sam zato zamenio da prvo odradim biceps...rado bih odvojio rame u zaseban trening al nemam tolko vremena...

razmisljao sam,mada ne znam koliko je to pametno...da radim neko vreme grudi + ramena, a ruke u drugom treningu posto ih uvek zapostavim (za biceps posle ramena nemam toliko snage,a triceps aj i nekako posle grudi,vec je nacet) ...a za ramena ne treba puno snage...vise izdrzljivosti, puno serija sa manjim tezinama

a za triceps znam da je najbolja kombinacija,..al kazem ne mogu kombinujem...samo sajle radim,propadanja,uski benc i kick back.
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2011, 01:35:01 posle podne Black&Decker »