Mart 28, 2024, 10:49:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!  (Pročitano 179781 puta)

Van mreže G-M

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
  • JEDNOM SE ZIVI !!!
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #210 poslato: Maj 29, 2013, 12:39:10 posle podne »
najbolji...odnos cena kvalitet..ja ga pijem samo jednom dnevno..posle treninga klada treniram ili ujutru uz ovsene kao obrok..i ima tacno 125 merica...zapisaivao sam u fon i brojao dane..tako da peki ne zakida...kao sto su znali iz pansporta i atp sporta...pa sam im se najebao svega :PPP
ЖАНДАРМЕРИЈА У СРЦУ, ЗАУВЕК !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #211 poslato: Maj 29, 2013, 12:42:39 posle podne »
najbolji...odnos cena kvalitet..ja ga pijem samo jednom dnevno..posle treninga klada treniram ili ujutru uz ovsene kao obrok..i ima tacno 125 merica...zapisaivao sam u fon i brojao dane..tako da peki ne zakida...kao sto su znali iz pansporta i atp sporta...pa sam im se najebao svega :PPP

Sta si jos pio od izolata/hidro?

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #212 poslato: Maj 29, 2013, 12:46:13 posle podne »
kako prodavac može da zakida???

to je kao kad bi optužio Maxi da ti zakida na količini Nes kafe...



ne branim ovim ni Pan ni Atp sport, naprotiv, ne kupujem uopšte suplemente poslednjih godinu i po dana a i kad sam kupovao bilo je kod Peđe zbog najboljeg popusta... samo kažem da pričaš gluposti... ako imaš neku mericu manje, to je zbog toga što sipaš malo više... 2 gr. po merici više, na 70 merica bude 140 gr. a tu razliku i ne primetiš kad sipaš...

Van mreže G-M

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
  • JEDNOM SE ZIVI !!!
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #213 poslato: Maj 29, 2013, 01:05:49 posle podne »
ma necu da ulazim u raspravu... tribulus od 100 tableta sam dobijao 80... recimo..no reaktore...koji imaju 45 serviranja ja sam imao 32-36 serviranja...protein od 63 serviranja sam imao 50...pa slusaj..ja kapiram da se muti svasta ali da mene bas zezaju ne dam..jer sam znam koliko se odricem svega a verujem i svi da bih kupio to...tako da pstt...i nisam malouman da ne znam da napunim mericu...ali ok...postujem to sto si rekao... svako ima svoje misljenje...ja sam proracunat dosta i ne volim da me neko voza jer ne berem pare na grani...
tako da oni su dobili prekor i uvek ce...zavrsili su za mene i moje poznanike..jer nije se samo meni zakidalo..heh..ali neka...

bukase nemam puno iskustva sa wheyom..pre amino hydra sam pio twinlabow 100 posto i sada sam na ovom..i ne menjam... :)
ЖАНДАРМЕРИЈА У СРЦУ, ЗАУВЕК !

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #214 poslato: Maj 29, 2013, 01:14:58 posle podne »
Ne možeš da ulaziš u raskrinkavanje industrije bez digitalne vagice, realno, serviranja se ne računaju.
suck it up, buttercup

Van mreže G-M

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
  • JEDNOM SE ZIVI !!!
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #215 poslato: Maj 29, 2013, 01:18:45 posle podne »
vidi mene ne zanima to sada..ja kad dajem pare necu da se sada pitam ili gledam u pasulj ima li 125 merica ili 100... mericu oni sami prave  tako da ja im nisam nista kriv,,,kod pekija u amino hydro wheyu ima merica koja ima ..i ima tacno 125 serviranja..jer mi je 125 dan u kalendaru izbrojano u mobu ..tako da tu..nema greseke..a ova prethodna iskustva ..to necu da se vracam...na to...jer sam se zakacio sa prodavcem oki je popovao nesto..a opet mi je prodao kutije no rektora sa otovrenim zastitnim poklopcima...pa sam im opet presao preko toga...e vise ne...molim lepo
ЖАНДАРМЕРИЈА У СРЦУ, ЗАУВЕК !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #216 poslato: Maj 30, 2013, 02:42:24 posle podne »
UBEDLJIVO NAJPRODAVANIJI PROTEIN!
SAMO U OGISTRA SHOP-u!!
i CENA 6540 rsd za 3 .5kg!!
Pored visoko-kvalitetnog koncentrata whey proteina, THE Amino Whey Hydro sadrzi napredni HIDROLIZOVANI whey protein koji ima najbrze vreme apsorbcije od svih proteina, te stoga vrsi direktan transfer anaboličkih i anti-katabloičkih aminokiselina u misićna i druga tkiva. Proteini u THE Amino Whey Hydro su hidrolizovani u različitim stepenima. Ekskluzivna kombinacija blagih, umerenih i ultra hidrolizovanih proteina pruza di-, tri- i oligo- peptidima da zadrze sve vazne mikrofrakcije koje se prirodno nalaze u whey proteinu.
AMINO WHEY HYDRO klikom na link ispod:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314
« Poslednja izmena: Maj 30, 2013, 05:33:33 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže G-M

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
  • JEDNOM SE ZIVI !!!
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #217 poslato: Maj 30, 2013, 05:00:17 posle podne »
Peki je sve rekao...molim lepo...najbolji protein...najbolji odnos cena kvalitet... ajmo ljudi uzivajte nemojte se svadjati...trenirajte i uzivajte u blagodetima amino hydro wheya :) sportski pozdrav za sve.
ЖАНДАРМЕРИЈА У СРЦУ, ЗАУВЕК !

Van mreže Mickey Rourke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #218 poslato: Maj 30, 2013, 05:31:01 posle podne »
Pedja napisao si gore 'CENA 6540 rsd za 3 kg' ... dodaj po' kile :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #219 poslato: Maj 30, 2013, 05:33:14 posle podne »
Pedja napisao si gore 'CENA 6540 rsd za 3 kg' ... dodaj po' kile :)

hahahhaaha
ni manje ni vise nego po" kile ja zakino :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #220 poslato: Maj 30, 2013, 06:35:24 posle podne »
G M, brate sta je tebe spopalo.
Evo ja cu kupiti sutra jednu kantu wheya da znas...
I bcaa cu da uzmem
Men sana in corpore sano !

Van mreže G-M

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
  • JEDNOM SE ZIVI !!!
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #221 poslato: Maj 30, 2013, 06:58:58 posle podne »
hehehe..a sta cu brajo kad...ne volim kad mi neko pljuje coveka od koga sam sve za BB i takav zivot naucio...i sad da slusam neke nebuloze oko njega i the linije proizvoda.....meni to smeta iako ja nema nista od toga..jbg....on mi je uzor...ne volim kad neko gazi po tome.. i eto ae zaboravicemo sve...peki je kazao sve sta je imao...kao i svaki put ..kratko jasno i sa dokazima..i svi zacepili :P hehehe/././ae uzivajte
ЖАНДАРМЕРИЈА У СРЦУ, ЗАУВЕК !

Van mreže Speedy

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #222 poslato: Septembar 18, 2013, 01:46:35 pre podne »
Postovani,imam jedno kratko pitanje. Planiram da narucim (vec sutra) Amino Whey Hidro od 3.5 kile.
E sada me samo zanima,mozda je malo laicko pitanje,al ja ionako nemam neke prakse sa proteinima, da li ovaj protein ima u sebi soju? Cuo sam ono tipa da soja negativno utice na muske hormone il sta vec.

Inace, odusevljen sam odnosom cene/kilaze.

Pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #223 poslato: Septembar 18, 2013, 06:17:21 pre podne »
Postovani,imam jedno kratko pitanje. Planiram da narucim (vec sutra) Amino Whey Hidro od 3.5 kile.
E sada me samo zanima,mozda je malo laicko pitanje,al ja ionako nemam neke prakse sa proteinima, da li ovaj protein ima u sebi soju? Cuo sam ono tipa da soja negativno utice na muske hormone il sta vec.

Inace, odusevljen sam odnosom cene/kilaze.

Pozdrav.

Nema soju
Kao ucvrsivica ima nesto drugo za razlogu od nekih drugih proteina (jer je TO NEOPHODNO) na kojima jasno i glasno pise SOY PROTEIN ili soy isfolavon
Ponavjam
Pored sastava treba citati i onaj mali deo koji se zove: ingrendients,jer tamo pise svasta/nesto

Van mreže Speedy

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #224 poslato: Septembar 18, 2013, 11:57:54 pre podne »
Pedjo, hvala vam na iskrenom odgovoru! :)