Mart 29, 2024, 11:27:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!  (Pročitano 179865 puta)

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #270 poslato: Decembar 17, 2013, 09:42:46 pre podne »
Imam pitanje u vezi ukusa ovog suplementa,jer mi sadasnji blend koji koristim na nozdrve izlazi.
Imam problem sa mlecnim ukusima tj. odbojnost prema ukusu mleka koje ne pijem 27godina,a vocne ne bih.
Potreban mi je iskren odgovor .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #271 poslato: Decembar 17, 2013, 10:20:38 pre podne »
Imam pitanje u vezi ukusa ovog suplementa,jer mi sadasnji blend koji koristim na nozdrve izlazi.
Imam problem sa mlecnim ukusima tj. odbojnost prema ukusu mleka koje ne pijem 27godina,a vocne ne bih.
Potreban mi je iskren odgovor .

pa onda uzmi cokoladu
mnogo puta smo pricali da se o ukusima ne raspravlja
mene na mleko ako se u opste tako nesto moze reci,podseca samo neki protein od vanile
od cokoladnih ukusa ne mogu da pijem ni jedan protein osim amino whey-a (ovo je iskreno i nema nikakvih kenjanja) i to sam vec mnogo puta rekao
najbolji ukus koji sam ikada probao i kojega sam popio verovatno 50 kutija je bio dym elite whey zelena jabuka,ali toga vise nema
a amino whey siguno ti nece dati "smek" na mleko
ili kako god vec

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #272 poslato: Decembar 17, 2013, 04:40:31 posle podne »
Imam pitanje u vezi ukusa ovog suplementa,jer mi sadasnji blend koji koristim na nozdrve izlazi.
Imam problem sa mlecnim ukusima tj. odbojnost prema ukusu mleka koje ne pijem 27godina,a vocne ne bih.
Potreban mi je iskren odgovor .

A koji trenutno blend koristis?

Ovaj ukus coko nema nikave veze sa ukusom mlijeka, to nemoj da brines.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #273 poslato: Decembar 17, 2013, 06:53:38 posle podne »
Imam pitanje u vezi ukusa ovog suplementa,jer mi sadasnji blend koji koristim na nozdrve izlazi.
Imam problem sa mlecnim ukusima tj. odbojnost prema ukusu mleka koje ne pijem 27godina,a vocne ne bih.
Potreban mi je iskren odgovor .

A koji trenutno blend koristis?

Ovaj ukus coko nema nikave veze sa ukusom mlijeka, to nemoj da brines.

Trenutno mutant whey 4.5 kg triple chok ,ali mi smeta ukus mleka  posle popijenih 2.5 kile  .

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #274 poslato: Decembar 18, 2013, 04:22:35 posle podne »
Nisam Mutant Whey probao, al AWH ti nema nikave veze sa okusom mlijeka.

Mozda je glupo pitanje, ali jel sa vodom mjesas whey ili sa mlijekom?
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže strahinja0

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #275 poslato: Decembar 23, 2013, 02:28:24 posle podne »
Stigao mi je danas ovaj protein od 3.5kg al kad sam otvorio nasao sam i neke bele grudvice (bele kao kreatin),sta je to i jel ok ?
i jos nesto, Planiram ovako da ga pijem vi mi recite jel ok:
Ujutro pola merice zajedno sa ovsenim i muslijem u mleku(jel mogu ujutro isto dex da dodam 1 mericu) i jos 1 mericu u toku dana to je kad ne treniram...a kad treniram: isti raspored ujutro i onda posle treninga 1,5 mericu +1,5 mericu dex. ? i jos nesto  izracunao sam da nakon treninga znaci pwm i klopa u tih 60m posle zavsetka treninga pojedem-popijem oko 75gr proteina a ja imam 74kg,pa me zanima jel se sve iskoristi,,posto posle treniga pojedem 4kuvana jajeta,2 zumanceta..ili njih da jedem posle cvrstok oborok kao medju uzinu ? hteo kratko pitanje na kraju ispade roman :)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #276 poslato: Decembar 23, 2013, 04:07:29 posle podne »
Za grudvice ti ne bi znao rec. Ja sam ih dosta popio nisam nikave grudvice bjele naso.

Ujutru slobdno stavi cijelu mjericu. A u toku dana i nema neke logike da pijes ako nije poslije treninga. Dex nemoj ujutru koristiti, njega samo u PWM.
Ne znam koju jednu i po mjericu koristis za dex al ti vise od 20ak g ne treba u PWM.
Za iksoristivost nemoj da brines nije to nista previse. PWM odma poslije treninga i ad izgladis onda cvrsti obork.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #277 poslato: Decembar 23, 2013, 05:29:09 posle podne »
Danas stigao  AMINO  WHEY  HYDRO  od  cokolade i mogu vam reci da je opravdao dobar ukus cokolade i miris na rum plocice  i nema trunke ukusa koje podseca na mleko .
Za sada sam zadovoljan .   8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #278 poslato: Decembar 24, 2013, 06:13:44 pre podne »
Stigao mi je danas ovaj protein od 3.5kg al kad sam otvorio nasao sam i neke bele grudvice (bele kao kreatin),sta je to i jel ok ?
i jos nesto, Planiram ovako da ga pijem vi mi recite jel ok:
Ujutro pola merice zajedno sa ovsenim i muslijem u mleku(jel mogu ujutro isto dex da dodam 1 mericu) i jos 1 mericu u toku dana to je kad ne treniram...a kad treniram: isti raspored ujutro i onda posle treninga 1,5 mericu +1,5 mericu dex. ? i jos nesto  izracunao sam da nakon treninga znaci pwm i klopa u tih 60m posle zavsetka treninga pojedem-popijem oko 75gr proteina a ja imam 74kg,pa me zanima jel se sve iskoristi,,posto posle treniga pojedem 4kuvana jajeta,2 zumanceta..ili njih da jedem posle cvrstok oborok kao medju uzinu ? hteo kratko pitanje na kraju ispade roman :)


newbody ti je odgovrio
a ne brini oko tih stinih belih grudivca-to je acesulfatam tj nije ga mixer ( gde se stavlja 600 kg praha) dobro razlozio izlgeda.ali ne menja nista.opusteno..

Van mreže strahinja0

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #279 poslato: Decembar 24, 2013, 01:45:51 posle podne »
@newbody,kad ne treniram pio tu jos jednu mericu u toku dana cisto da povecam br proteina, jer je klopa manje-vise sredjena jel to ok?
a dextrozu bi stavljao onda dobijem kao neki gejner samo mnogo bolji to je moja logika,jel ima smisla,,jer bi hteo koliko toliko na masi da dobijem. a pwm kad pijem sacekam 3.4m posle treninga i onda pijem
@predrage ok za te grudvice to cu ja onda da protresem kutiju da ih razbijem..i da svidja mi se protein :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #280 poslato: Decembar 24, 2013, 01:59:54 posle podne »
@newbody,kad ne treniram pio tu jos jednu mericu u toku dana cisto da povecam br proteina, jer je klopa manje-vise sredjena jel to ok?
a dextrozu bi stavljao onda dobijem kao neki gejner samo mnogo bolji to je moja logika,jel ima smisla,,jer bi hteo koliko toliko na masi da dobijem. a pwm kad pijem sacekam 3.4m posle treninga i onda pijem
@predrage ok za te grudvice to cu ja onda da protresem kutiju da ih razbijem..i da svidja mi se protein :)

nema razloga da treses bilo sta..samo sibaj
ako koristis mericu protaina u toku dana onda ubaci neke masti (30-50 gr lesnika,badema i sl) ili 2-3 caps omega 3


Van mreže strahinja0

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #281 poslato: Decembar 24, 2013, 06:15:38 posle podne »
vazi,u mom slucaju ce biti lesnici i orasi,toga imam..to zajedno u sejker sa proteinom,i jel mogu to da pomesam sa mlekom? i posle koliko mogu da jedem?

Van mreže No limit

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #282 poslato: Decembar 24, 2013, 07:45:57 posle podne »
vecina pomesa sa vodom....popijes to i jedes posle 2-2,5 do 3 sata najkasnije

Van mreže strahinja0

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #283 poslato: Decembar 26, 2013, 04:10:23 posle podne »
ok,ako se bademi i lesnici stavljaju zbog duze apsorpcije bar ja tako mislim,onda moze i mleko da se stavi ? i posle 2h da se jede to je dovoljno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NEW AMINO WHEY HYDRO !!!
« Odgovor #284 poslato: Decembar 26, 2013, 04:11:01 posle podne »
ok,ako se bademi i lesnici stavljaju zbog duze apsorpcije bar ja tako mislim,onda moze i mleko da se stavi ? i posle 2h da se jede to je dovoljno

ne stavljaju se zbog apsrobicje nego zbog zdravih MASNOCA
mleko nemaveze sa tim