Mart 29, 2024, 01:11:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Robby Robinson – 24 days out of IFBB Pro Masters Championship  (Pročitano 2802 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Robby Robinson – 24 days out of IFBB Pro Masters Championship
« poslato: Novembar 24, 2011, 01:21:23 posle podne »
Jedna od legendi bodybuildinga Robby Robinson „The Black Prince“ je nedavno objavio par fotografija 24 dana prije njegovog nastupa na „IFBB Pro Masters Championship“. Nažalost crnog princa bodybuildinga nećemo vidjeti u konkurenciji sa ostalim natjecateljima nego će se pridružiti: Andyu Hamanu, Juliette Bergman, Asia Monet Rayu i Vince Tayloru (Mr.O) koji će svi nastupiti kao gosti pozeri.

Ono što vas sve vjerojatno zanima je koliko Robby Robinson ima godina? Točan odgovor je 65! A u svojoj bogatoj i dugoj karijeri je osvojio između ostaloga i: IFBB Mr. America, Mr. World i Mr. Universe titule. Kao jedan od legitimnih članova zlatne ere bodybuildinga Robby Robinson je trenirao u Golds Gymu na Venice Beachu tijekom 70tih godina prošloga stoljeća. Robby je bio poznat po svojem zaštitnom znaku – masivnim i nevjerojatno detaljnim rukama. Također je u svojoj prvoj profesionalnoj sezoni 1975. sudjelovao u snimanju kultnog dokumentarnog filma o bodybuildingu: „Pumping Iron“.

Evo što je uz fotografije koje vam prenosimo „The Black Prince“ napisao na svom blogu:

 „Moj cilj je zapanjiti obožavatelje, legende u publici i mlade bodybuildere. Moja poruka; godine nemaju nikakve veze sa stvaranjem vrhunske figure. Nikada nisam sumnjao kako svaki muškarac ili žena mogu ostvariti ono što ja jesam, ako je on ili ona spremna/an  učiniti isti napor i gajiti istu nadu, vjeru i imaginaciju sa vizijom.“

S.Golubović/www.teretanavijesti.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me