April 24, 2024, 11:15:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Derbi?  (Pročitano 11217 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Derbi?
« poslato: Novembar 27, 2011, 12:38:28 posle podne »
Vidim,niko se ne javlja,pa reko' da ne padne u zaborav,i ako znam da ce mnogima ostati duboko urezan u pamcenju ;D

I tako na jucerasnji dan nekada velikog derbija, Tole opet namestio sudiju, Tole namestio da Rnicu butina postane ruka, da se stativa nadje tamo gde ne treba....namestio opet Tole sve i svasta,alli...ne vredi...

Zavera je izgleda na mnogo vecem nivou,zvezde i planete opet nisu bile naklonjene i jbg,opet suze,tuga i bol sa jedne strane Topciderskog brda,opet sreca i slavlje sa druge...i tako u nedogled....

P.S. nastavice se ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2011, 12:41:43 posle podne »
raspala liga, raspali Partizan jos raspalija Zvezda.... i Tole koji lapa pare... ako ne bude jadranske i li balkanske ili koje god lige u fudbalu ovde se jos godinama nece igrati dobar fudbal....

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Derbi?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2011, 01:06:08 posle podne »
Vidim,niko se ne javlja,pa reko' da ne padne u zaborav,i ako znam da ce mnogima ostati duboko urezan u pamcenju ;D

I tako na jucerasnji dan nekada velikog derbija, Tole opet namestio sudiju, Tole namestio da Rnicu butina postane ruka, da se stativa nadje tamo gde ne treba....namestio opet Tole sve i svasta,alli...ne vredi...

Zavera je izgleda na mnogo vecem nivou,zvezde i planete opet nisu bile naklonjene i jbg,opet suze,tuga i bol sa jedne strane Topciderskog brda,opet sreca i slavlje sa druge...i tako u nedogled....

P.S. nastavice se ;D
Sale ode ti u pisce covece:) Derbi stvarno jadan, Partizan taman bolji za iskusne igrace i trenera koji zna sta hoce mada da je dao penal onaj crnac mozda bi i Zvezda dobila. Ono sto je stvarno uzas iako mnisam bio nego pricam sta sam video na raspaloj Prvoj i SOSU  je da je onaj Stojkovic bukvalno sa glavom u torbi dok mu pucaju oko glave i gadjaju ga celu tekmu i onda majmun Shutanovac koji kaze da su navijaci bili fantasticni i zali za promasenim penalom ministar majke mu ga nabijem kako ga nije sramota . E da i Scepovic junak dana, sou program
Men sana in corpore sano !

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Derbi?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 27, 2011, 01:13:23 posle podne »
141. derbi - incidenti, penal, šanse, golovi .... (RTS)
kratak pregled utakmice

delije zamalo ne ubise mustafu. na severu ludnica. grobari na istoku :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Derbi?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 27, 2011, 01:25:47 posle podne »
Grobari i na jugu i na istoku,zbog vec poznate situacije,ali to je manje bitno ovog puta ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Derbi?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 27, 2011, 01:35:50 posle podne »
Lekcija iz navijanja po ko zna koji put: 141. derbi - Bakljada
(nadam se da je dozvoljen link).
Uzasan fudbal, stocari dobise na iskustvo. Mi do sutra da smo igrali ne bi dali gol.
Trebao sudija da podeli ko zna koliko crvenih stocarima kad su ga jurili, gurali i pljuvali posle dosudjenog penala. Plus bezobrazno gestikuliranje posle promasaja.
Kadu trebao da dobije crveni za udarac Rnica.
Mustafa dobio sta zasluzuje.
Ne pise nam se dobro dok je ova garnitura u klubu/savezu/drzavi.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #6 poslato: Novembar 27, 2011, 01:38:39 posle podne »
iskreno meni je rezultat manje bitan na derbijima, naravno navijam za Zvezdu i volim kad pobedi...ali kad pogledam koliko su organizaciono i brojcano Delije ispred Grobara mislim da je za prave navijace rezultat u drugom planu :D objasnili su i na ovom derbiju sta znaci navijati za svoj klub bez obzirara na rezultat

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Derbi?
« Odgovor #7 poslato: Novembar 27, 2011, 01:39:16 posle podne »
Sto Mustafa,nisam znao za taj nadimak ?
Men sana in corpore sano !

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Derbi?
« Odgovor #8 poslato: Novembar 27, 2011, 01:40:21 posle podne »
Jer je prodao guzicu/obraz, kao i Mustafa iz price...

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Derbi?
« Odgovor #9 poslato: Novembar 27, 2011, 01:40:29 posle podne »
sever uvek na nivo, bilo je odlicno sem par tuca koje su odvracale ljudima paznju od navijanja. glupo je uporedjivati delije i glodare

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Derbi?
« Odgovor #10 poslato: Novembar 27, 2011, 01:44:04 posle podne »
iskreno meni je rezultat manje bitan na derbijima, naravno navijam za Zvezdu i volim kad pobedi...ali kad pogledam koliko su organizaciono i brojcano Delije ispred Grobara mislim da je za prave navijace rezultat u drugom planu :D objasnili su i na ovom derbiju sta znaci navijati za svoj klub bez obzirara na rezultat

x999999999999

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #11 poslato: Novembar 27, 2011, 01:45:19 posle podne »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Derbi?
« Odgovor #12 poslato: Novembar 27, 2011, 01:58:39 posle podne »
A taj Mustafa:-). Boze mili sta ostade od sporta... Trebalo bi uvesti novi sport - navijanje na derbiju u kome bi znaci Zvezda bila sampion:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #13 poslato: Novembar 27, 2011, 01:59:46 posle podne »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Derbi?
« Odgovor #14 poslato: Novembar 27, 2011, 05:28:07 posle podne »
hahahahaha sad je nebitan rezultat,nebitna pobeda,nebitna titula,sve je nebitno ;D

I grozdje je kiselo,eto jos jedne price da se podsetite kad vec pricamo u Mustafi ;D

Bitno je da ste vi gadjali topovskim udarima koga ste stigli,pa ce zato da vam navijaju redari u ko zna koliko narednih utakmica;D

Mi trenutno jesmo u svadji izmedju grupa,ali sredice se i to i opet se vraca sve na staro-vi sa decijim koregrafijama,prskalicama i balonima,mi sa pravim navijanjem,dlanovima i salovima...

Ugasite se ili fuzionisite kao u kosarci,pa postanite FK OFK ZVEZDA ili tako nesto ;D Mozda to pomogne hahahaha


A taj Mustafa:-). Boze mili sta ostade od sporta... Trebalo bi uvesti novi sport - navijanje na derbiju u kome bi znaci Zvezda bila sampion:-)

Pusti djecu,neka se igraju i zive u zabludi,ipak imaju oni Bari na VHS-u ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!