April 25, 2024, 09:28:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Derbi?  (Pročitano 11224 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #15 poslato: Novembar 27, 2011, 06:06:47 posle podne »
hahahahaha sad je nebitan rezultat,nebitna pobeda,nebitna titula,sve je nebitno ;D

I grozdje je kiselo,eto jos jedne price da se podsetite kad vec pricamo u Mustafi ;D

Bitno je da ste vi gadjali topovskim udarima koga ste stigli,pa ce zato da vam navijaju redari u ko zna koliko narednih utakmica;D

Mi trenutno jesmo u svadji izmedju grupa,ali sredice se i to i opet se vraca sve na staro-vi sa decijim koregrafijama,prskalicama i balonima,mi sa pravim navijanjem,dlanovima i salovima...

Ugasite se ili fuzionisite kao u kosarci,pa postanite FK OFK ZVEZDA ili tako nesto ;D Mozda to pomogne hahahaha


A taj Mustafa:-). Boze mili sta ostade od sporta... Trebalo bi uvesti novi sport - navijanje na derbiju u kome bi znaci Zvezda bila sampion:-)

Pusti djecu,neka se igraju i zive u zabludi,ipak imaju oni Bari na VHS-u ;D

vi ste uvek u svadji medju grupama i to se nikada nece srediti, a sto se tice koreografija... :D druze moj pa kad ste vi bili blizu nas "Cigana".... "bubnjevi suplji i pesme nam ruzne".... :D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Derbi?
« Odgovor #16 poslato: Novembar 27, 2011, 06:18:56 posle podne »
Ocaj,ocaj...da coveku bude zao sto potrosi 2 sata gledajuci onu telad na terenu koja jos mora da ustanovi da je lopta okrugla,i sudiju koji ne zna kako se koristi pistaljka.
I onda jos kad vidim kako ovde prica se ko je bio bolji,ma svi su bili sjajni,za neku Togoansku ligu pravi fudbal...
Na vukajliji i netu se strasno sprdaju sa Dinamom zbog LS,a ubacio bi i Zvezdi i Partizanu po 5 komada za poluvreme.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #17 poslato: Novembar 27, 2011, 06:21:39 posle podne »
Ocaj,ocaj...da coveku bude zao sto potrosi 2 sata gledajuci onu telad na terenu koja jos mora da ustanovi da je lopta okrugla,i sudiju koji ne zna kako se koristi pistaljka.
I onda jos kad vidim kako ovde prica se ko je bio bolji,ma svi su bili sjajni,za neku Togoansku ligu pravi fudbal...
Na vukajliji i netu se strasno sprdaju sa Dinamom zbog LS,a ubacio bi i Zvezdi i Partizanu po 5 komada za poluvreme.

ma i Hrvatska liga je trenutno ocaj a sto ti kazes mozda je i bolja od nase...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Derbi?
« Odgovor #18 poslato: Novembar 27, 2011, 06:22:17 posle podne »
hahahahaha sad je nebitan rezultat,nebitna pobeda,nebitna titula,sve je nebitno ;D

I grozdje je kiselo,eto jos jedne price da se podsetite kad vec pricamo u Mustafi ;D

Bitno je da ste vi gadjali topovskim udarima koga ste stigli,pa ce zato da vam navijaju redari u ko zna koliko narednih utakmica;D

Mi trenutno jesmo u svadji izmedju grupa,ali sredice se i to i opet se vraca sve na staro-vi sa decijim koregrafijama,prskalicama i balonima,mi sa pravim navijanjem,dlanovima i salovima...

Ugasite se ili fuzionisite kao u kosarci,pa postanite FK OFK ZVEZDA ili tako nesto ;D Mozda to pomogne hahahaha


A taj Mustafa:-). Boze mili sta ostade od sporta... Trebalo bi uvesti novi sport - navijanje na derbiju u kome bi znaci Zvezda bila sampion:-)

Pusti djecu,neka se igraju i zive u zabludi,ipak imaju oni Bari na VHS-u ;D

vi ste uvek u svadji medju grupama i to se nikada nece srediti, a sto se tice koreografija... :D druze moj pa kad ste vi bili blizu nas "Cigana".... "bubnjevi suplji i pesme nam ruzne".... :D

Ja kazem,vi ste prvi kad su u pitanju baloni i prskalice ;D

A kad treba da grmi sa tribine,to nije bitno,vazno je da vam se sever sareni...Pa to nije navijanje,to je sminka ;D

Aj u zdravlje
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #19 poslato: Novembar 27, 2011, 06:30:00 posle podne »
hahahahaha sad je nebitan rezultat,nebitna pobeda,nebitna titula,sve je nebitno ;D

I grozdje je kiselo,eto jos jedne price da se podsetite kad vec pricamo u Mustafi ;D

Bitno je da ste vi gadjali topovskim udarima koga ste stigli,pa ce zato da vam navijaju redari u ko zna koliko narednih utakmica;D

Mi trenutno jesmo u svadji izmedju grupa,ali sredice se i to i opet se vraca sve na staro-vi sa decijim koregrafijama,prskalicama i balonima,mi sa pravim navijanjem,dlanovima i salovima...

Ugasite se ili fuzionisite kao u kosarci,pa postanite FK OFK ZVEZDA ili tako nesto ;D Mozda to pomogne hahahaha


A taj Mustafa:-). Boze mili sta ostade od sporta... Trebalo bi uvesti novi sport - navijanje na derbiju u kome bi znaci Zvezda bila sampion:-)

Pusti djecu,neka se igraju i zive u zabludi,ipak imaju oni Bari na VHS-u ;D

vi ste uvek u svadji medju grupama i to se nikada nece srediti, a sto se tice koreografija... :D druze moj pa kad ste vi bili blizu nas "Cigana".... "bubnjevi suplji i pesme nam ruzne".... :D

Ja kazem,vi ste prvi kad su u pitanju baloni i prskalice ;D

A kad treba da grmi sa tribine,to nije bitno,vazno je da vam se sever sareni...Pa to nije navijanje,to je sminka ;D

Aj u zdravlje

daj nemoj me zezati jos mi sad kazes da se jace cujete :D :D :D  ali generalno da nema tog derbija mislim da fudbal u ovaj zemlji bas nikog nikad ne bi interesovao...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Derbi?
« Odgovor #20 poslato: Novembar 27, 2011, 06:32:11 posle podne »
Hleba i igara Bane , mada dobro da se nije ponovilo ono kada je onaj decko nastradao pre par godina na tribini...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #21 poslato: Novembar 27, 2011, 06:49:26 posle podne »
Hleba i igara Bane , mada dobro da se nije ponovilo ono kada je onaj decko nastradao pre par godina na tribini...

To je bilo na JNA... pogodjen raketom...stojao sam nekoliko metara od njega...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Derbi?
« Odgovor #22 poslato: Novembar 27, 2011, 06:52:14 posle podne »
Uzas, mislim da nije bas bitno gde je bilo...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #23 poslato: Novembar 27, 2011, 06:53:37 posle podne »
Uzas, mislim da nije bas bitno gde je bilo...

nisam to rekao u tom kontekstu, moglo da je da bude i na Marakani...

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #24 poslato: Novembar 27, 2011, 06:55:39 posle podne »
mada je to bilo jako davno proslo mislim vise od 10 godina,a kao da je juce bilo, bio sam klinac...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Derbi?
« Odgovor #25 poslato: Novembar 27, 2011, 07:04:53 posle podne »
Ma nisam ni mislio da si  tako mislio. Bilo ne ponovilo se, mada kako je krenulo ko zna sta nas ceka... I meni deluje da nema 5 godina
Men sana in corpore sano !

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Derbi?
« Odgovor #26 poslato: Novembar 27, 2011, 07:24:12 posle podne »
ovo je bio derbi a Top timovi Partizana i Zvezde su se raspali godinu ili dve ranije, vreme uzasno, tad je bilo jos gore nego danas...ali ljudi su igrali srcem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MANeJ1X2oa8#!