April 25, 2024, 06:23:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Boks - home varijanta?  (Pročitano 5488 puta)

Van mreže kokolje

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Boks - home varijanta?
« poslato: Decembar 01, 2011, 12:22:29 posle podne »
Pre svega pozdrav svima.
U cilju smanjenja kilograma sam dosta citao po raznim forumima,pa bih voleo da dobijem odgovore na moja pitanja.Pored klasicnog trcanja,plivanja,da li i boks moze da se uvrsti u efikasno resenje sto se tice mrsavljenja? Razmisljao sam o varijanti da kupim dzak i rukavice,e sad da li bi to imalo efekta na skidanje sala?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Boks - home varijanta?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 01, 2011, 01:08:19 posle podne »
Svaki trening ima efekta, neki vise neki manje, bitno da se trenira. A za mrsavljenje naravno br 1 je kuhinja tako da nutritition podforum pa udri po vreci do mile volje...
Men sana in corpore sano !

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Boks - home varijanta?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 01, 2011, 06:37:40 posle podne »
Pre svega pozdrav svima.
U cilju smanjenja kilograma sam dosta citao po raznim forumima,pa bih voleo da dobijem odgovore na moja pitanja.Pored klasicnog trcanja,plivanja,da li i boks moze da se uvrsti u efikasno resenje sto se tice mrsavljenja? Razmisljao sam o varijanti da kupim dzak i rukavice,e sad da li bi to imalo efekta na skidanje sala?

Има. Можеш да удараш врећу али пре тога ти је моја препорука да погледаш на ЈуТјубу снимке са инструкцијама правилне технике удараца, па тек онда да кренеш са џаком. Иначе ево ти нешто што доказано уништава калорије, на теби само остаје да тренираш.


Bas Rutten Workout 1

Bas Rutten - Boxing 2 minute rounds 1

Bas Rutten - Boxing 2 minute rounds 2

Bas Rutten - Boxing 2 minute rounds 3

Bas Rutten - Boxing 2 minute rounds 4


Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Boks - home varijanta?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2011, 04:38:49 posle podne »
Imate li neke slicne snimke gde su obljasnjeni udarci,rad torzoa,kukova,nogu....drzanje ruku,garda..itd ?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Boks - home varijanta?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2011, 08:01:42 posle podne »
Brate moze neko to da objasnjava online do sutra da bi dobro i ispravno radio dzak treba ti vremena i vremena i trener pored tebe. Dzak se radi tek kad naucis osnove i odradis par meseci na prazno "shadow". Korak napred levi direkt pa opet isto.. Idi treniraj negde boks  par meseci i naucices osnovno. A sve ovo amatersko udaranje u dzak ne vredi puno. Ne trosis isto energije ako udaris iz lakta ili iz ramena (ljudi koji ne znaju) ili ako udaris iz pete (koji znaju) gde ti radi celo telo. Ja nikad nisam imao volju da radim dzak kod kuce. Smor tezak!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže kamehameha

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Boks - home varijanta?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 10, 2011, 03:48:28 pre podne »
Pre svega pozdrav svima.
U cilju smanjenja kilograma sam dosta citao po raznim forumima,pa bih voleo da dobijem odgovore na moja pitanja.Pored klasicnog trcanja,plivanja,da li i boks moze da se uvrsti u efikasno resenje sto se tice mrsavljenja? Razmisljao sam o varijanti da kupim dzak i rukavice,e sad da li bi to imalo efekta na skidanje sala?
Bolje ti je da trcis ako hoces da salo skidas. Svaki dan po 25-30 minuta. Dzak je dobar isto tako, samo mislim da ti je to gubljenje vremena ako ti neko ne pokaze pravilnu tehniku.

Van mreže boxing

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Boks - home varijanta?
« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2012, 08:53:14 posle podne »
Prodajem prazne dzakove za boks,sve velicine!Dzakovi su izrađeni od nove generacije materijala (jak plastificiran materijal) koji je lepši, jači i mnogo
 jeftiniji od kože. Inače, sve najpoznatije svetske firme sada rade džakove od ovog materijala.
 Cena:
 100x30 - 1900 rsd
 120x30 - 2000 rsd
 140x30 - 2200 rsd
 180x30 - 2350 rsd
 Sve sto vas interesuje pitajte,moze izrada i po vasoj zelji,
 saljem post expresom ili licno preuzimanje.
 Kontakt
 na broj: 066-417-260