Mart 29, 2024, 06:16:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop u Areni protiv Zimmermana, a na ljeto u Sarajevu protiv Poturka?  (Pročitano 1916 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop u Areni protiv Zimmermana, a na ljeto u Sarajevu protiv Poturka?
« poslato: Decembar 06, 2011, 03:41:25 posle podne »
Iako je nedavno operirao desnu ruku, naša borilačka legenda Mirko Cro Cop ne miruje. Bez treninga jednostavno ne može, "vrag mu ne da mira" kako bi se narodski reklo.

"Ne mogu više bez treninga! Poludjet ću. U 20 godina nisam imao slobodan dan, čak sam i nedjeljom trenirao. Sve radim, vozim bicikl, lupam u vreću ko lud. Desna ruka je u gipsu, ali zato nogama i lijevom rukom radim normalno." - rekao je Mirko za 24sata.hr.

Mirko bi trebao ostati u gipsu do 20. prosinca, no kako kaže skinut će ga 5 dana ranije jer se ruka odlično oporavlja. Planove za daljnju karijeru u kečerskom ili nekom drugom ringu nije otkrio, osim da u ožujku s menadžerom Orsatom Zovkom priprema vrhunsku K-1 priredbu u zagrebačkoj Areni. "Napravit ću spektakl u zagrebačkoj Areni u ožujku sljedeće godine. Borit ću se protiv jednog od najboljih boraca današnjice prema pravilima K-1." - najavio je Cro Cop.

Protivnikovo ime nije otkrio, no koji dan kasnije portal Expressmag.ba objavio je intervju s najboljim BiH kickboksačem Dževadom Poturkom, koji je iznio nekoliko zanimljivih detalja oko priredbe u Zagrebu. Poturak je izjavio da i on nastupa u Areni, i to protiv francuske K-1 legende Jeromea LeBannera, dok bi po njegovim riječima Mirko trebao u ring s opasnim Nizozemcem Errolom Zimmermanom.

No ni to nije sve, Poturak tvrdi da je u planu i njegov susret s Cro Copom u srpnju 2012. godine na sarajevskom Koševu. "Istina je da se ova ideja rodila prošlog tjedna kada me je kontaktirao Orsat Zovko, menadžer Mirka Filipovića. Svakodnevno smo u kontaktu. Siguran sam da će ova vijest odjeknuti ne samo u regiji, nego u cijelom svijetu. Počeli smo polako slagati kockice. Spektakl bi se trebao desiti krajem lipnja, naravno ako stadion bude slobodan. Pored ovog meča manifestaciju će propratiti nastupi brojnih poznatih svjetskih boraca." - izjavio je Poturak za Expressmag.ba.

Ako ima istine u tim imformacijama, kao i Mirkovoj izjavi da će vjerovatno prihvatiti i japansku "kečersku" ponudu, zaključak je da je Cro Cop sve samo ne umirovljeni borac.

T.B./www.profightstore.com

Errol Zimmerman shatters opponent's arm
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me