April 19, 2024, 06:22:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: White najavio kraj karijere za Minotaura, izašla snimka slomljene ruke  (Pročitano 2692 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
White najavio kraj karijere za Minotaura, izašla snimka slomljene ruke
« poslato: Decembar 12, 2011, 10:39:26 pre podne »
Dana White je bio pomalo razočaran raspletom u meču Nogueire i Mira. Dojam je to nakon što smo čuli njegovu izjavu na press konferenciji sjajnog UFC-a 140 u Torontu.

Kada je Mir ustvrdio da je bio samo malo jače udaren i da nije bio niti blizu tome da ga Big Nog nokautira, White je rekao “da ne puši takvo objašnjenje”. I zaista, svakome tko je gledao meč, bilo je jasno da je Brazilac bio udaljen jedan ili dva udarca od toga da potpuno nokautira svog rivala. No, sklonost BJJ-u ga je ponijela i odlučio se za gušenje. Kobna greška koja ga je koštala meča, teške ozljede ruke, a možda i kraja karijere.

Predsjednik UFC-a, Dana White, najavio je “the” razgovor s Nogueirom. No, prije će ga dovesti u Las Vegas na operaciju ozlijeđene ruke.

“Nogueira je crni pojas u BJJ-u i najbolji majstor borbe na parteru u povijesti MMA-ja. No, kada te netko uhvatio, vrijeme je za tapkanje. Moraš to znati. Ovo se dogodi kada ne tapkaš”, objasnio je White koji dodaje kako je pretpostavljao da Nogueira neće priznati poraz što bi ga moglo koštati teške ozljede.

I Frank Mir je vjerovao da Big Nog neće tapkati.

“Imao sam snažne indikacije da neće predati. Uzeo sam mnogo zraka, a onda ste vidjeli što se dogodilo”, opisuje bivši prvak.

S obzirom na nokaute protiv Mira i Velasqueza, te tešku operaciju kuka koja ga je izvan stroja držala više od godine dana. Dana White smatra da bi ovo trebao biti kaj brazilske legende.

“Morate pogledati njegovu cijelu karijeru, ne samo kraj. Taj je čovjek bio u strašnim ratovima. U Prideu se borio s Cro Copom koji ga izrazbijao strašnim udarcima u tijelo i glavu. Na kraju je izvukao polugu u drugoj rundi. Cijela njegova karijera je rat.”

“Big Nog je dobar momak kojeg nevjerojatno poštujem i znam da će se naljutiti na mene kada kažem ovakve stvari. No, nažalost, ili na sreću, ja sam onaj koji donosi odluke. Moram sjesti s njim i razgovara. Ne želim gledati kako dobiva batine. On ili bilo tko drugi”, zaključio je White i navijestio da je ovo možda bio i posljednji meč u karijeri za legendarnog Big Noga.

www.fightsite.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: White najavio kraj karijere za Minotaura, izašla snimka slomljene ruke
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2011, 07:27:42 pre podne »
O kakvim batinama prica ovaj covek, Nog je sve vreme bio u prednosti i na korak da nokautira Mira, a kolko mi se cini ni prelom nije bas toliko tragican.

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: White najavio kraj karijere za Minotaura, izašla snimka slomljene ruke
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2011, 09:14:59 pre podne »
Ja bih vise voleo da Mir dobije sut kartu...:)... bolje bi bilo da otpuste Ben Rothwell-a i njemu slicne i da dovedu Josh Barneta,Kormiera i onu spodobu Brazilsku Bigfuta.

Spartak

  • Gost
Odg: White najavio kraj karijere za Minotaura, izašla snimka slomljene ruke
« Odgovor #3 poslato: Decembar 14, 2011, 12:47:08 posle podne »
Nije pominjao batine u ovom mecu,vec cjelokupno...