April 29, 2024, 03:10:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Jones vs Hendo, Bigfoot vs Cain  (Pročitano 5509 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Jones vs Hendo, Bigfoot vs Cain
« poslato: Januar 09, 2012, 03:40:20 posle podne »
JON JONES VS HENDERSON NA UFC-u 145

Jones se želi boriti što prije

Američki MMA borac Jon Jones, trenutni prvak u UFC-ovoj poluteškoj kategoriji želi u oktagon što prije, slijedi mu borba s Danom Hendersonom...

UFC 145 održati će se u Montrealu krajem ožujka a u glavnoj borbi večeri bi mogli vidjeti Jona Jonesa i Dana Hendersona. Nakon što je porazio Lyota Machidu, Jones je rekao kako planira otići na poduži odmor s obzirom da je u 2011. godini nastupio u čak četiri borbe.

Prema riječima Dane Whitea, Jonesu je već sad dosadilo odmarati se i već želi akciju.

„Smiješna stvar je ta da je Jones rekao da želi malo odmora, a onda me je nazvao prije četiri dana i rekao 'ok, idemo, ja sam gotov s odmorom'. Spreman je za nastavak.“ – rekao je UFC-ova alfa i omega Dana White.

S obzirom da UFC 145 nema glavnu borbu večeri Jones bi vrlo lako mogao uskočiti i spasiti event. Zasad još ništa nije sigurno ali pretpostavlja se da bi Jones mogao potpisati ugovor za borbu s bivšim Strikeforceovim prvakom u poluteškoj kategoriji, Danom Hendersonom.

Henderson je u zadnjoj borbi pobjedio Mauricia Shoguna Ruu na UFC-u 139, a borba se okarakterizila kao borba godine. Nakon što je prošlo tjedan dana od borbe, Henderson je zvao Whitea i tražio novu borbu.

--------------------------

BIGFOOT DEBITIRA PROTIV CAINA VELASQUEZA
U travnju ove godine
Antonio Silva, poznatiji kao BigFoot u travnju debitira u UFC organizaciji protiv Caina Velasqueza, vrlo zanimlijiva borba..

Prema pisanju novinara Rodriga Minotaura u brazilskom časopisu Extra, Antonio Silva, brazilski MMA borac u travnju bi trebao upisati svoj prvi nastup u UFC-ovj organizaciji.

Silva je vjetar u leđa dobio nakon što je na Strikeforceovoj priredbi nokautirao Fedora Emelianenka. Nakon toga poražen je od Daniela Cormiera u polufinalima Strikeforceovog Grand Prixa. Silva bi tako trebao uskoro debitirati u UFC-u, a prvi na njegovoj listi boraca će biti bivši UFC-ov prvak u teškoj kategoriji, Cain Velasquez.

Big Foot je zadnji nastup imao u rujnu, doživio je težak poraz protiv Daniela Cormiera, nokaut u polufinalima Strikeforceovog turnira.

Silva koji dolazi iz Teama Nogueira je slijedio logičan put kao i drugi borci nakon što je Zuffa kupila Strikeforce, prelazi u UFC ne bi li imao bolje uvjete a i priliku za bolji rezultat. Prije njega, Fabricio Werdum je također prešao u UFC.

Brazilac je u studenom prošle godine imao operaciju ramena, uspješnu, i već se vratio treninzima.

www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me