April 24, 2024, 06:33:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Velika zapljena steroida u Poljskoj!  (Pročitano 3878 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Velika zapljena steroida u Poljskoj!
« poslato: Decembar 14, 2011, 10:47:51 posle podne »
Velika akcija uhićenja i zapljene anaboličkih steroida se dogodila prošli tjedan u Poljskoj. Preko 250 policijskih službenika i agenata carine je bilo uključeno u ovu najveću akciju Poljske policije u povijesti koja je za cilj imala prekinuti ilegalni lanac prodavača i proizvođača anaboličkih steroida.

Biura Kryminalnego KGP (Poljska nacionalna policija) i Służby Celnej (carina) su upali u stanove i kuće diljem Poljske točno u šest ujutro i uhitili 23 člana kriminalne skupine. Policija je zaplijenila preko milijun jedinica anaboličkih steroida i hormona rasta koja prelazi tržišnu vrijednost od 10 milijuna američkih dolara. Također su zaplijenili preko 500 000 američkih dolara u gotovini te nekoliko luksuznih automobila (Bmw, Mercedes, Nissan, Volkswagen) procijenjenih na 900 000 američkih dolara, nekoliko računala i mobilnih uređaja.

Policija tu nije stala, 2,2 milijuna američkih dolara je zamrznuto na računima nekoliko osumljičenika.

Nekoliko osoba koje su uhićene tijekom racije su bivši ili sadašnji sportaši. U probranom društvu se našlo i nekoliko državnih i međunarodnih prvaka u sportovima snage ali također i nekoliko sportaša iz ostalih sportova - kako navodi službeno policijsko izvješće.

Slučaj će voditi javni tužitelj iz Krakowa a optuženici će se suočiti sa mnoštvom optužbi vezanih uz distribuciju anaboličkih steroida i pranja novca.

www.teretanavijesti.com

Major Steroid Bust in Poland - December 2011
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Velika zapljena steroida u Poljskoj!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 15, 2011, 07:54:10 pre podne »
 Ja nisam imao pojma da su tolike pare tu u igri, sta bi tek u USA bilo ...
Men sana in corpore sano !

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Velika zapljena steroida u Poljskoj!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 15, 2011, 12:13:54 posle podne »
Rezultat svega će biti taj da će se na poljskim ulicama kroz mesec dana pojaviti izrazito nabildovani policajci koji su učestvovali u "uništavalju" dela zaplenjenog materijala.  ;) ;) ;)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Velika zapljena steroida u Poljskoj!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 15, 2011, 06:28:05 posle podne »
Ih pala mi roba!!! Nema veze povratice se brzo
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti